Pogledaj jedan post
Old 07.01.2008., 18:29   #468
Thumbs up

Quote:
Zlosmjeh kaže: Pogledaj post
Isuse Kriste, ne mogu vjerovati koje ti gluposti pokušavaš progurati ovdje...
Medicina da je kvaziznanost?
ooo, medicina je i te kako znanost koja se gradi već tisućljećima i skuplja dokaze i lijekove kojima dokaziva svoju svrhu i liječi bolesnike.
Ti si naveo bolesti koje su trenutno neizlječive ili vrlo slabo izlječive. Hoćeš li da ti ja dam popis bolesti od kojih se nekad umiralo naveliko i zbog kojih je prosječan ljudski život trajao 40 godina, za razliku od današnjih 80.
Hoćeš reći da je to zbog mahanja rukama, pamćenja vode, bakrenih spirala?
O, ne prijatelju moj to je debelo zasluga medicine. Koliko je ljudi nekada umiralo od obične upale pluća? Bronhitisa? TBC-a? Obične gripe? sifilisa?
Nekad su žene umirale pri porođaju samo ako je dijete okrenuto na krivu stranu, tj. ako se rađa na taj način da prvo izlaze noge. Danas je to samo manja komplikacija zahvaljujući upravo toj kvaziznanosti koju nazivamo medicina.



Milijuni ljudi godišnje bi umrlo na ovaj ili onaj način. Hoćeš reći da Reikisti ne umiru?
To što medicina nije svugdje dovoljno razgranata ne čini ju odgovorom za smrt tolikih ljudi. Molim te ne koristi riječ dogma ako ne znaš što znači. Dogma je vjerovanje u nešto bez dokaza, a djelovanje medicine se dokazuje gotovo svaku sekundu. npr. mene sada očajno boli zub. Ja ću popiti Analgin, Caffetin ili što već i ta bol će prestati. Sigurno me neće izliječiti neki manijak koji će mi mahati rukama ispred nosa ili učiniti ćiribu - ćiriba ispred čaše vode.
Jedini dogmatici ovdje ste vi, jer za mahanje rukama i posvećivanje vode ne postoji dokaz o djelovanju.



Kada prezentiraš te svoje čvrste(!) dokaze koji su uvjerljiviji od nekog luđaka koji govori da je izlječio rak nekome onda možeš ući u debatu ovdje i sumnjati u medicinu. Nitko sretniji od mene.
Do tada nemoj govoriti o medicini kao kvaziznanosti jer ona to definitivno nije.




Znači u veliku zavjeru protiv Reikista je uključeno preko 100 milijuna ljudi diljem svijeta. Ma bravo, sigurno su ljudi reptili iza svega toga.
Gle stari puno filozofiraš niš ne kužiš, a ni nebuš skoro.
Prije su harale jedne bolesti, danas druge, a sutra treče.
A medicina če uvjek kaskati za njima i mnogi če umirati jer im medicinari neće znati pomoći. Uvjek će biti u neznanju jer su na krivom putu.
Mogu izmislit sve žive strojeve i aparaturu pojedinac će uvjek biti točniji od njih.
Primjer: Dijagnozaza sve bolesti kod Lazarova ili Caroline Myss kreće se od 94-96% točnosti, dok je to kod doktora naše moderne medicine uz svu moguću aparaturu 80-85%.
Osim toga moraš znati da je medicina pokupila većinu znanja od starih kultura, kine, indije, egipta....tako su već davno operirali ljude što je poznato još u vedama, točnije ajurvedi a također i mnoge druge tehnike u liječenju.
Što se tiče liječenja infektivnih bolesti na kojima medicina veliča svoje znanje i slavu ,jedno koloidno srebro je nekoliko puta učinkovitije od bilo kojeg antibiotika. Samo se o tome šuti i mnogi to neznaju.
Puno toga ti neznaš pa bi bilo dobro da mallo proučiš i otvoriš oči a ne da se držiš svoje dogme.
Čak mi se čini da mi je bezveze išta komentirati i objašnjavati jer su neki slijepi ili ne žele vidjeti.
Link na film od Z. Domančića gdje govore neki od klijenata, naučnici, i sa nekim dokazima, koji naravno nekima neće biti dobri ali neka itd. http://www.healingbioenergy.com/zd.html
Osim toga svatio sam da fakat netreba bacati bisere pred svinje jel nikakve koristi od toga. Sam trošim vrijeme bezveze.
Ko je u rupi ne vidi izvan nje!!! .
__________________
Gdje god pođeš uvjek si tu..........
tuvok is offline