Pogledaj jedan post
Old 16.12.2008., 02:09   #32
Quote:
Rebecca Guay kaže: Pogledaj post
i jedna studentica mi mrtva 'ladna veli kako je i bolje (da je propalo) jer je ionako to samo zagađivalo! Industrija je tu da zagađuje i ništ' drugo.
I mi na faksu educiramo elitu - buduće inženjere

kakvo god da je, misljenje je. ovo je tvoj poraz kao predavaca, jer:

1. si se dao nasekirati njenim misljenjem
2. nisi potaknuo raspravu
3. studentica je otisla s tvog predavanja, sa istim uvjerenjima kao i prije. zasto je trosila ouopce vrijeme onda?

ja znam da vjerojatno to nije bio smisao tvoje lekcije, ali mislim da je rasprava uvijek dobrodosla. sta joj nisi dao zadatak da napise seminar?

nemoj me krivo shvatiti, ja sam studirao u Zg na sumarstvu, i smisao nasih predavanja je bio slusanje, pisanje biljeski i EVENTUALNO koje pitanje. sad sam u Budimpesti i slusam Env. Management, dolaze nam profesori iz cijelog svijeta. profil ljudi je, pocevsi od mene, sumara, preko ekonomista, pravnika do lingvista i novinara. mozes si misliti, kakva pitanja smo mi u stanju postaviti. dobar dio profesora je u mirovini, pa predaju jer imaju crve u guzici..u svakom trenutku, ali u svakom, ce najljubaznije odgovoriti na pitanje, koliko god bedasto bilo. i ako se pokrene rasprava: bring it on. mislim da to jako fali nasim fakultetima...
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom