Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2008., 23:40   #7261
Quote:
Rookie kaže: Pogledaj post
A gle njegov posao komentatora je da komentira. tekmu nfl kretene koji igraju itd. To što imaš poster od favrea na koji bacaš drkicu ...je tvoj problem. Komentator je samo ponudio svoje mišljenje. Iako vidi se da mu je uzor u komentiranju mićo dušanović
de ne budi kretren.
odnosno, ako ne možeš bolje i drugačije, onda nemoj uopće. instaliraj si novi g program koji te prije postanja traži potvrdu slova i brojki.
er45 is offline  
Old 20.10.2008., 23:49   #7262
Quote:
arecibogk kaže: Pogledaj post
Nisam novinar, tak da ne znam kolko je teško komentirati uživo utakmicu, ali nemoj molim te da ti uzor bude tony kornheiser!
Iako nisam uživo gledao mnf jučer, probudila me žgaravica negdje oko 4 ujutro, pa si mislim zašto i sjetim se, ah da kornheiser komentira mnf.. pavlovljev refleks..
Komentiranje je zbilja dobro, ali da se nekad zaneseš i pričaš sto na sat, istina je i to može biti malo dekoncentrirajuće.

mićo je znao komentirati teniske mečeve na taj način da nekad nisi siguran da li je ton pokvaren, znate ono, ni glasa 10 minuta pa odjednom JOOOOOOOOOOOOOOOOOJ!!!!!!!!!!!!! KAKAV BEKEND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
live komentiranje je jedan od najgorih i najtežih tv/novinarskih poslova... uživo pratit situaciju, igrače, akcije... jebeno teško i zato naklon dolje komentatoru. to pogotvo vrijedi za nfl gdje se toliko stvari odjenom događa i gdje je toliko igrača uključeno u svaku akciju.
nego, jeste skužili o čemu se radilo u ona dva čudna sudačka calla?
još jednom - respect, samo malo više samokontrole i manje izjava tipa "svaki tim ima zaposlenog ćitača s usana..."
pozdrav.
p.s.
za (zaista mali) minus vam računam za nepoznavanje oko uvjeta tradea dallasa i detroita za roya williamsa - svugdje je objavljeno kako su cowboysi dali 1, 3 i 6 izbor drafta za njega i sedmi izbor drafta. previše, kako god to tko gledao.
er45 is offline  
Old 21.10.2008., 00:12   #7263
Evo zasto kazu da u suce obicno idu propali igraci. Ovaj se stvarno jos jednom htjeo nametnuti skautima!!

http://rivals.yahoo.com/ncaa/footbal...n=ncaaf,115984

Lol!!

Za Tonija u vezi pravila: Vise nema nenamjernog facemask prekrsaja za 5 yrd. Svaki facemask koji se dosudi je sada 15 yrd (nenamjerni suci u pravilu nece ni suditi). Inace svaka cast za komentiranje. Jako puno informacija dajete.



dinamo_zg is offline  
Old 21.10.2008., 02:17   #7264
svaka cast decki sad mi je javio eaglesfan....to je veliki uspjeh
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Old 21.10.2008., 08:13   #7265
Quote:
er45 kaže: Pogledaj post
de ne budi kretren.
odnosno, ako ne možeš bolje i drugačije, onda nemoj uopće. instaliraj si novi g program koji te prije postanja traži potvrdu slova i brojki.

Gle , nemoj... Ok?
Rookie is offline  
Old 21.10.2008., 10:14   #7266
Sretan dan za sve fanove ninersa! MIKE NOLAN dobio NOGU! Gotovo je! Napokon! Idem se napit od sreće!!
Isus is offline  
Old 21.10.2008., 13:24   #7267
Dobar dan svima. Evo i ja sam od danas novi član ovog foruma i drago mi je da mogu s nekim iz Hrvatske razgovarati o Nfl-u. Evo u početku imam pitanje za komentatora sa Sportkluba. Koje će tekme biti u nedjelju? Svaka čast za komentiranje!!!
Cenci is offline  
Old 21.10.2008., 15:45   #7268
Quote:
Sretan dan za sve fanove ninersa! MIKE NOLAN dobio NOGU! Gotovo je! Napokon! Idem se napit od sreće!!
je, baš je on kriv što su ninersi tak loši. da citiram hardknocks: you can't make chicken salad out of chicken shit
Ali, ajde, Singletary mi je jedan od najdražih igrača u povijesti NFLa, pa će biti super vidjeti ga u roli head coacha.

Quote:
Gle , nemoj... Ok?
denver popuši 40 razlike, a rookie pokazuje svoju tamnu stranu..

Ak je istina ono što se govori o Favreu da je davao informacije lionsima onda ga zbilja treba prisilno umiroviti!

Quote:
Evo i ja sam od danas novi član ovog foruma i drago mi je da mogu s nekim iz Hrvatske razgovarati o Nfl-u. Evo u početku imam pitanje za komentatora sa Sportkluba. Koje će tekme biti u nedjelju?
Mogu se kladit da će biti londonski okršaj sd:no, ali ima jako puno dobrih tekmi, raniji termin: atlhi, TB:dal, kasniji termin: NYG : pit ( superbowl preview), cle:jax.
Nekak mi se čini da ove godine ima puno više ouzljeda neg inače.. sad je i maroney na IR, izgleda da će i carson palmer na IR, bush u outu na najmanje mjesec dana, ćupiću amputirali prst..
__________________
Ako ovu rečenicu vidiš u plavoj boji, čitaš prebrzo
arecibogk is offline  
Old 21.10.2008., 23:06   #7269
izvještaj iz beča možete pročitat na blogu, nadam se da će goran uskoro uploadat slike i filmiće.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Old 22.10.2008., 09:54   #7270
Quote:
izvještaj iz beča možete pročitat na blogu, nadam se da će goran uskoro uploadat slike i filmiće.
hoće, hoće, sam što nisam! vjerovatno ću ih do kraja dana..
dobar je tekstić, al mogo si ga malo proširiti sa detaljima tekmi

ovo mora da je neki rođak od mr. Nigg-a
http://www.youtube.com/watch?v=eAfii...eature=related
__________________
Ako ovu rečenicu vidiš u plavoj boji, čitaš prebrzo
arecibogk is offline  
Old 22.10.2008., 10:18   #7271
HTML Code:
Teško je opisati osjećaje koji su me prožimali dok sam, okupan znojem, sjedio u svlačionici i gledao lica svojih hrabrih suigrača.
e taj dio me se najviše dojmio.

ali svaka čast, stvarno se trud isplatio. još jednom sve čestitke.
Hoot is offline  
Old 22.10.2008., 10:20   #7272
Al, zaboravio sam napisati, super što si stavio link na monitor!! Cijela hrvatska će znati za uspjehe capitalsa!
__________________
Ako ovu rečenicu vidiš u plavoj boji, čitaš prebrzo
arecibogk is offline  
Old 22.10.2008., 12:40   #7273
Quote:
arecibogk kaže: Pogledaj post
hoće, hoće, sam što nisam! vjerovatno ću ih do kraja dana..
dobar je tekstić, al mogo si ga malo proširiti sa detaljima tekmi

ovo mora da je neki rođak od mr. Nigg-a
http://www.youtube.com/watch?v=eAfii...eature=related
bi da se čega sjećam. zapamtio sam samo flasheve, neke dobre akcije, neke fore, al ne znam u koju tekmu šta ide... nisam se baš naspavao taj dan
ak oćeš neš ubacit sam ti ubaci. idem sad ispravit ove rezultate.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Old 22.10.2008., 12:53   #7274
sad tek vidim da su studsi nas pobjedili s najviše razlike čak su im i oni beerwall zabili dva td-a. kako nas nije išlo u tom finalu, jebemu.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Old 22.10.2008., 13:13   #7275
Dali tko zna gdje se mogu u Hrvatskoj kupiti dresovi Nfl igrača? Zahvalan sam na odgovoru.
Cenci is offline  
Old 22.10.2008., 16:20   #7276
Nazalost nigdje kod nas nema za kupit NFL dresovi

Zadnje uređivanje Vinatieri : 22.10.2008. at 16:44.
Vinatieri is offline  
Old 22.10.2008., 19:58   #7277
Quote:
Vinatieri kaže: Pogledaj post
Nazalost nigdje kod nas nema za kupit NFL dresovi
Al postoji Mr. Redskin koji ih prodaje... više na mom blogu tu dolje u potpisu
RedskinsFan is offline  
Old 22.10.2008., 23:55   #7278
Al postoji Mr. Redskin koji ih prodaje... više na mom blogu tu dolje u potpisu


Da postoji samo kod vas čekam dres od Bradya već 3 mjeseca da dođe,pa nikako!!!
Cenci is offline  
Old 23.10.2008., 08:14   #7279
Stvar dobavljača i privatnog couriera
RedskinsFan is offline  
Old 23.10.2008., 14:12   #7280
Football u karlovcu

ovako... ako ko iz karlovca i okolice slucajno naleti na ovom forumu...
neka mi se javi na moj mail...
bilo tko zainteresiran za flag, touch ili tackle football nek se javi...
ajde imat cemo najvceg talenta u drzavi (mene) na celu ekipe osim ako se neko pokaze da je bolji...
ima jos jedan frajer u mom razredu. rodjen je za RB...
znaci imamo jednog all around igraca (mene) i RB i fali nam jos samo 8 ljudi...

hmm. i treba nam jedan covjek kao def. coordinator. neko specijaliziran za obranu...
ja sam specijaliziran za napad, ponajvise za WR i QB...

hh... ko misli da sam lud nek ovo preskoci...
bilo ko zainteresiran za bilo sto samo da pomogne, molimo ga da se javi...

[email protected]
mrc99 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.