Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2011., 23:10   #1
Lightbulb Zaljubljena u 100% krivog - ali ne mogu si pomoći! Što da radim???

Pozdrav. Nisam stavila temu na "Ljubav, erotika" forum, jer mislim da na ženskom kutku mogu dobiti ozbiljnije i kvalitetnije odgovore i savjete.

Ipak, molim vas da se ne ismijavate iz mog problema. Koliko god da vam zvuči suludo, vjerujte mi da je istina. Povjerila sam se frendici, ona se ismijavala i prepričala drugim frendicama i sad me sve zezaju. Zato sam i došla na Forum jer želim pravi savjet od osoba koje ne poznam.

Evo mog slučaja:
Nemam dečka... mislim da imam previsoke kriterije i teško nađem nekoga. Imam 23 godine, studentica sam...
Nedavno sam surfajući netom slučajno naišla na jednu stranicu koja je neka vrsta chata. Tamo rade mladi ljudi oba spola. Naravno, ja sam išla pogledat dečke. Uglavnom - kad kliknete na nekog, onda ga vidite uživo kak sjedi u svom stanu pred kompom s kamerom samo u gaćama i možete se s njim dopisivati.
E sad, ja sam naletila na jednog prezgodnog tipa. On je inače iz rumunjske i dopisivali smo se jednom, pa drugi put, pa treći... uglavnom, ja sam se totalno zaljubila. I ne mogu si pomoći da ne idem na tu stranicu. frendice su htjele da im ga pokažem, al ja sam ljubomorna, nisam htjela da ga gledaju. A stvarno je zgodan, ima tijelo za 5, trenira.... ima 26 godina...
Ja sam svjesna da to nije normalno, al nemrem si pomoć da ne odem na taj chat kad sam na netu.
Cure, help... kako da se oslobodim tog slatkog vraga koji me obuzeo?

I nemojte me zadirkivati, please!
Kasandrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 23:12   #2
p.s. u naslovu treba pisati 100%, ali sam krivo stisnula pa piše 1005.
Kasandrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 23:18   #3
pak, molim vas da se ne ismijavate iz mog problema. Koliko god da vam zvuči suludo, vjerujte mi da je istina. Povjerila sam se frendici, ona se ismijavala i prepričala drugim frendicama i sad me sve zezaju. Zato sam i došla na Forum jer želim pravi savjet od osoba koje ne poznam.

prvo da ovo komentiram...i ti to zoves frendicom?

Pa evo iskreno cu ti nesto rec...Moja prijateljica je upoznala svog (citaj) zarucnika na chatu, u pocetku mi je to bilo smijesno(nisam je zezala niti tracala),ali kasnije mi se to cinilo bas slatko..ok nije bila tolika razlika u km (on je iz dalmacije,ona iz zg),ali svejedno evo uspjeli su..u 8.mj se zene,rade na bebi i tako...mislim da se sve moze samo ako su obje strane jednako zagrijane...a sta on misli o tome?
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 23:23   #4
Quote:
qeen iva kaže: Pogledaj post
pak, molim vas da se ne ismijavate iz mog problema. Koliko god da vam zvuči suludo, vjerujte mi da je istina. Povjerila sam se frendici, ona se ismijavala i prepričala drugim frendicama i sad me sve zezaju. Zato sam i došla na Forum jer želim pravi savjet od osoba koje ne poznam.

prvo da ovo komentiram...i ti to zoves frendicom?

Pa evo iskreno cu ti nesto rec...Moja prijateljica je upoznala svog (citaj) zarucnika na chatu, u pocetku mi je to bilo smijesno(nisam je zezala niti tracala),ali kasnije mi se to cinilo bas slatko..ok nije bila tolika razlika u km (on je iz dalmacije,ona iz zg),ali svejedno evo uspjeli su..u 8.mj se zene,rade na bebi i tako...mislim da se sve moze samo ako su obje strane jednako zagrijane...a sta on misli o tome?
da, al stvar je u tome kaj on radi na tom chatu i posao mu je da sjedi pred kamerom u gaćicama i chata... tak da je i u tome druga situacija, a ne samo u kilometraži. a ja se zaljubila preko ušiju....
Što se tiče frendice, kužim da se smijala jer je situacija preblesava, ali me naljutilo što je rekla drugim frendicama.
Kasandrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 23:28   #5
Quote:
Kasandrica kaže: Pogledaj post
da, al stvar je u tome kaj on radi na tom chatu i posao mu je da sjedi pred kamerom u gaćicama i chata... tak da je i u tome druga situacija, a ne samo u kilometraži. a ja se zaljubila preko ušiju....
Što se tiče frendice, kužim da se smijala jer je situacija preblesava, ali me naljutilo što je rekla drugim frendicama.
aha shvacam sad...hmm...ne znam iskreno,mislim da je bolje da izades s curama van,da se izludiras i zaboravis na njega jel em ti je daleko,em jos radi kaj radi nije bas neki materijal za vezu i slicno...mislim da i sama to shvacas zar ne?
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 23:44   #6
Quote:
qeen iva kaže: Pogledaj post
aha shvacam sad...hmm...ne znam iskreno,mislim da je bolje da izades s curama van,da se izludiras i zaboravis na njega jel em ti je daleko,em jos radi kaj radi nije bas neki materijal za vezu i slicno...mislim da i sama to shvacas zar ne?
Znam, u pravu si. Ali problem je u tome što sam se ja stvarno zaljubila u njega. Kad odem na net idem ga gledat, kad nisam na netu mislim na njega.... Ni sama nemrem vjerovat da mi se to dogodilo.
Kasandrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 23:55   #7
bolje se makni s tog chata dok je vrijeme,tesko je-znam,ali vjeruj mi najbolje je za tebe upravo to ! ima puno decki koji su super zgodni,dobri i rade neki "normalniji" (samo da se zna ne podcjenjujem posao) posao...samo izlazi i naici ce neki u kojeg ces se bas popravo zaljubit i s kojim neces imat vezu preko veze
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 00:06   #8
Quote:
qeen iva kaže: Pogledaj post
bolje se makni s tog chata dok je vrijeme,tesko je-znam,ali vjeruj mi najbolje je za tebe upravo to ! ima puno decki koji su super zgodni,dobri i rade neki "normalniji" (samo da se zna ne podcjenjujem posao) posao...samo izlazi i naici ce neki u kojeg ces se bas popravo zaljubit i s kojim neces imat vezu preko veze
Nadam se. al kužiš da nije lako samo tako se odljubiti. Meni se taj tip jako sviđa, 100% je po izgledu moj tip. Najgore od svega je što je meni jasno da nije normalno to što mi se dogodilo, ali ne možeš određivati u koga ćeš se zaljubiti. čak i kad je ta osoba nedostižna, kao u mom slučaju. Mogu ja razgovarat vani s drugim dečkima. U subotu sam bila vani s društvom, plesala sam s jednim tipom, al kad sam došla doma oko 2 sata, otuširala sam se, oprala zube, spremila se za krevet, legla, upalila laptop i otišla na chat. morala sam ga vidjeti. kaj je najgore, nije ga bilo, pa sam mislila na njega i nisam mogla zaspati. Onda sam oko 4 sata opet pogledala na chat, nije ga bilo... onda opet razmišljam o njemu...
Kasandrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 00:18   #9
pa cekaj...jel ti on dao ikakav povod da se "zacopas" u njega ?
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 00:21   #10
Quote:
Kasandrica kaže: Pogledaj post
da, al stvar je u tome kaj on radi na tom chatu i posao mu je da sjedi pred kamerom u gaćicama i chata... .
a sto ti placas za taj chat?
tko mu placa da sjedi u gacama i chata ?
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 00:31   #11
Simpatično.

A ništa....chataj s njim i dalje ako ti je tako zanimljiv. Proći će te s vremenom vjerojatno...
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 00:33   #12
Quote:
qeen iva kaže: Pogledaj post
pa cekaj...jel ti on dao ikakav povod da se "zacopas" u njega ?
Zgodan mi je, sviđa mi se kako komunicira, način na koji piše, simpatičan je...

Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
a sto ti placas za taj chat?
tko mu placa da sjedi u gacama i chata ?
Možeš chatat s njim besplatno, i to je kao javno, svatko može vidjeti kaj mu pišeš i on tebi, a ima opcija i za privatno. Kad je privatno može ga vidjeti samo ta jedna osoba. Ja nisam bila na privatnom jer se to plaća. Kao moraš preko kartice kupovat bodove, i onda ti minuta razgovora iznosi određeni broj bodova. i tu on ima zaradu, ali ja nisam to probala jer ne želim ostaviti broj kartice....
Kasandrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 00:45   #13
Je l' i on bio u gaćama kad si se zaljubila?
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 00:49   #14
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Je l' i on bio u gaćama kad si se zaljubila?
Pa je, stalno je u njima. ZAdnji put je imao maskirne boxerice
Kasandrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 00:54   #15
A skine li ih tokom razgovora ili to nije takav chat?


Nije da me zanima, samo pitam
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 00:59   #16
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post
A skine li ih tokom razgovora ili to nije takav chat?


Nije da me zanima, samo pitam
Na javnom ne, ali na privatnom chatu mislim da da, barem tako kaže... Zato valjda taj privatni chat mogu vidjeti samo oni koji plate bodove. Mene je strah dati broj računa na internet, pa ne mogu to vidjeti....

Molila sam vas da me ne zafrkavate, nego da mi date preporuku kako da se oslobodim tog ludila....
i sad je on na tom chatu....
Kasandrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 01:00   #17
Quote:
Kasandrica kaže: Pogledaj post
Zgodan mi je, sviđa mi se kako komunicira, način na koji piše, simpatičan je...



Možeš chatat s njim besplatno, i to je kao javno, svatko može vidjeti kaj mu pišeš i on tebi, a ima opcija i za privatno. Kad je privatno može ga vidjeti samo ta jedna osoba. Ja nisam bila na privatnom jer se to plaća. Kao moraš preko kartice kupovat bodove, i onda ti minuta razgovora iznosi određeni broj bodova. i tu on ima zaradu, ali ja nisam to probala jer ne želim ostaviti broj kartice....
znaci, virtualni zigolo, ako ja to dobro kontam
treba platiti za njegovo privatno drustvo i jos ostanes nezadovoljena
nije ni cudo da je zgodan i u gacama, inace mu se ne bi nitko ni javio

a vidi...tko zna tko mu pise poruke, mozda je decko mutav pa samo prodaje izgled, a tamo neki ruzni i obuceni pise sto vec treba

uostalom, nisi mu ti jedina

Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Je l' i on bio u gaćama kad si se zaljubila?
a tko se jos pojavljuje u gacama u prici?
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 01:06   #18
Quote:
Kasandrica kaže: Pogledaj post
.
i sad je on na tom chatu....
daj ti link pa da mi njega vidimo na tom chatu
nije da i mene zanima, nego eto...tek tako... pitam
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 01:06   #19
ako se stvarno želiš maknut, nemoj ić na chat pobogu.
ili odi potraži druge neke dečke u tangama
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 01:06   #20
curke najte je zezat mislim realno u pravu ste...al ono curi je tesko
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:40.