Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2024., 13:22   #6061
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Postoji li način kako provjeriti koja mi je lozinka na active beauty a da nije isprobavanje na blagajni?

Zaboravila sam je, tj. pretpostavljam koja bi mogla biti po broju znakova, ali bih rado provjerila prije nego što odem iskoristiti bodove. Gledala sam u mailovima kad sam se registrirala, ali nema.
Meni je prve 4 znamenke poštanskog broja, probaj s tim.

Sent from my SM-A145R using Tapatalk
erin78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2024., 14:48   #6062
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Postoji li način kako provjeriti koja mi je lozinka na active beauty a da nije isprobavanje na blagajni?

Zaboravila sam je, tj. pretpostavljam koja bi mogla biti po broju znakova, ali bih rado provjerila prije nego što odem iskoristiti bodove. Gledala sam u mailovima kad sam se registrirala, ali nema.
Probaj preko Paybacka.
Nisam sigurna, ali mislim da se tamo upisuje ta lozinka.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2024., 14:51   #6063
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Postoji li način kako provjeriti koja mi je lozinka na active beauty a da nije isprobavanje na blagajni?
Zaboravila sam je, tj. pretpostavljam koja bi mogla biti po broju znakova, ali bih rado provjerila prije nego što odem iskoristiti bodove. Gledala sam u mailovima kad sam se registrirala, ali nema.
isprobaj na laptopu ili na mobitelu u laptop verziji
ja sam stavila svoj ddmm rođendana

neki dan sam se sramotila, imam "zanimljiv PIN" od kartice pa sam okrenula brojke, tek u 3. pokušaju sam shvatila
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2024., 15:03   #6064
Quote:
Lillyrosee kaže: Pogledaj post
Jučer prije podne napravila sam on line narudžbu.
I sad tako stoji, obrađena očito nije, nema nigdje bodova "na čekanju"...

Ok, danas je praznik, ali realno, imali su jučer cijeli dan da obrade narudžbu, pa i da je pošalju. Piše da je rok dostave 2-3 radna dana, očekivala sam je u petak, ali očito sad da neće doći prije ponedjeljka.
Da odgovorim sama sebi
Jučer su mi obradili narudžbu, poslana je i mi je DPD javio jučer da narudžba stiže 3.5. (danas)
No naravno da je danas nema, tj. nikakva poruka još nije stigla.

Mislim da se i DPD pokvario kao dostavna služba. Stići će valjda tek u ponedjeljak, kako sam i mislila. A uzela sam neke stvari koje bi mi trebale ovaj vikend...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2024., 19:29   #6065
U DM je stigao Mac, ali samo za online narudžbe.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 09:08   #6066
Mogu li se bodovi sa aplikacijom skupljati i u Bosni?
MyahMarie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.