Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2024., 11:26   #2901
Pretpostavljam da se radi o jednokratnom povratku. Vjerojatno je UFC kvalitetno odriješio kesu da bi dovukao brazilsku legendu na event koji ima usranu glavnu borbu. Jer tko god da mu je suparnik, povratak Alda je velika stvar i o tome će se pisati i to će se gledati.


@B, daj nam temu za 301.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2024., 13:10   #2902
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da se radi o jednokratnom povratku. Vjerojatno je UFC kvalitetno odriješio kesu da bi dovukao brazilsku legendu na event koji ima usranu glavnu borbu. Jer tko god da mu je suparnik, povratak Alda je velika stvar i o tome će se pisati i to će se gledati.


@B, daj nam temu za 301.
Done
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2024., 19:35   #2903
Yan je objavio da mora na operaciju zbog ozljede kriznih ligamenata i meniskusa. Šteta, taman se vratio pobjedom
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2024., 14:26   #2904
danas sam naletio na vijest o nekom slovenskom rokiju, pročitam intervju s njim, pogledam zadnju borbu i čovjek je legenda, umro sam od smija. onda gledam s kim se bori 30. ožujka u sloveniji i vidim neki naš slavonac žgela, onda pogledam njegov intervju i umrem od smija, još veća legenda od ovog ludog slovenca rokija. slabo pratim mma, ono što mi je bilo zanimljivo je to što ovaj slovenac ismijava žgelu da nema pojma, da će ga ubit za par sekundi a žgela tvrdi da će naslagat slovenca ko metar drva. i jedan i drugi su mentalno poremećeni to je jasno, ali jako simpatični, zanima me iu stručnog kuta gledanja, ko je favorit, na koga se kladite?
Ante Pasvord is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2024., 17:32   #2905
Taj Slovenac je ex kickboksač, imao jako puno mečeva u kb-u. Zadnji MMA meč mu je bio krajem prošle godine u Sarajevu kada je pobijedio Spahovića kojeg nije bilo 8 godina jer je bio u zatvoru. Meč je bio zabavan, ne tehnički toliko dobar, ali interesantan.

Njegovo gostovanje u inkubatoru ga je učinilo popularnim, pričao je kako je bio i na drogama i kurvama, pa kako se htio ubiti, kasnije prešao na Islam i navodno se spasio...A Žgela je ovako blesav ali opet puno normalniji lik.

Glede borbe, mislim da Slovenac ima prednost u stand upu, a Žgela ako ga sruši na parteru. S druge strane, obojica su teškaši i imaju beton u rukama tako da ono klasično, jedan udarac može sve preokrenuti...
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 08:33   #2906
WatchWrestling ne radi, ima neka druga jednostavna opcija za pogledati borbe unazad? Da je ppv, skinuo bih torrent, ne da mi se to raditi ta FN.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 09:48   #2907
https://mmashare.fullfight.video/202...namajunas.html
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 17:27   #2908
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
WatchWrestling ne radi, ima neka druga jednostavna opcija za pogledati borbe unazad? Da je ppv, skinuo bih torrent, ne da mi se to raditi ta FN.
Kak ne radi
https://realfight.org/watch-ufc-on-e...ull-show-free/
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 18:05   #2909
To nije watchwrestling. No tenks, spremio sam si sad i ovaj sajt.
Hvala B za jutros. Nisam znao da mmashare opet radi, oni isto jedno vrijeme nisu.

Ako netko još nije gledao, borbe vrijedne gledanja su Tablott i Saaiman, da Silva i Lima, a kažu i Errens i Nguyen, no nju nisam pažljivo gledao. Super je i munjeviti d'Arce choke kojeg je izveo Padilla.

Zadnje uređivanje Life on Mars : 24.03.2024. at 18:15.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 22:25   #2910
Na watchwrestlingu mi daje link na ovaj site, tako je već neko vrijeme
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 06:41   #2911
Chimaev-Whittaker? Ako je tocno ceka nas opak mec.
Bebano is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 06:52   #2912
Kad Dana objavljuje, upitno je jel ugovoreno. Ali ima logike, title eliminator, Chimaev se ne može boriti bas svagdje, Saudijci masno platili domaćinstvo itd. Veselim se u svakom slučaju.

A co-main Pavlovich i Volkov, isto jako dobar match up
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 10:45   #2913
nadam se da će biti na 5 rundi i da ćemo napokon vidjeti što može/ne može chimaev. osobno nisam previše na njegovom hype trainu jer se sve više pokazuje da nije takva zvijer kako su ga prezentirali. nema mu boljeg testa od roba, iako bi osobno više volio costa chimaev borbu.
__________________
Like the midget at a urinal, I'd have to stay on my toes
DarkWanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 11:27   #2914
Je, Rob i Chimaev su najavljeni kao main event je na 5 rundi i title eliminator (zato Costa ne može biti u igri).
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 11:37   #2915
Odlična borba! Ako Robova brada nije nepovratno kompromitirana, neće Chimaevu bili lako.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 12:24   #2916
Nije Chimaev neki jaki udarač, ubije te volumenom. Ali uvijek kada je došao u borbu gdje je protivnik ozbiljniji borac, poput Usmana i Burnsa, nije baš bio blizu nekih finiša, dapače. dosta izjednačene borbe protiv manjih boraca. Rob je veći borac, ja mislim da je još u prajmu, jedan nezgodni poraz protiv DDP nije greda s obzirom da je lik postao prvak na kraju. Još Chima nikada nije išao na 5 rundi, Rob tu ima puno više iskustva. Tako da vjerujem da će ga rob školovati, 4-1 ili navučeni 3-2.

Navodno je prva opcija bilo Gane vs Pavlovich, navodno Gane odbio pa zato ova borba. Ja ne znam kaj si taj Gane zabrijava, on misli da će dobiti borbu proitv Aspinalla? To se već zna da će biti Blaydes. Pa bar je lik u stojci jak, Sergej nije hrvač, to mu je još najbolja prilika u borbi za vrh. Baš ispada svjetska pička u zadnje vrijeme. Kaj bi on za naslov nakon samo jedne pobjede nakon 2 prilike gdje je ispao amater? Poludit ću ako UFC napravi Aspinall vs Gane na otoku, pa lik nikako ne zaslužuje opet priliku, ali me ništa ne bi iznenadilo. Bolje njega promovirati, otvoriti sve više Francusku, bolje to nego Curtis dosadni Blaydes.

Ae, nisu ni ostale borbe loše, očito naftaši stisli pa napokon imamo pošten fight night, danke your ekselensi.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 12:46   #2917
Dan ranije je objavljeno za UFC302 Volkov-Almeida i onda je doslovno preko noći Volkov premješten ovdje.

A ništa onda, nek Gane ide na Almeidu, a Aspinall vs Blaydes je mislim “gotova stvar” za Manchester ili gdje će vec u UK biti održan event
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 13:15   #2918
Ja Almeidu ne otpisujem. Rusio je Blaydesa kako je htio po meni ga je mogao i drzati dolje da je bio malo hrabriji. Almeida se mora skroz promijeniti. Nemoj samo traziti to gusenje. Radi dok si na protivniku. Ima on potencijal veliki, ogromni, ali mora raditi na sebi..

Ja uvijek idem na Chimaeva. Protiv bilo koga u srednjoj kategoriji idem na njega. Dok ne izgubi za mene je favorit za pojas. Sad kad ce doci poraz?. Sada, za 2 meca, 5 ili nikad vidjet cemo...
Bebano is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 18:14   #2919
UFC 305 će se održati u kolovozu u Perthu. DDP-Adesanya, Maddalena-Shavkat, povratak Volka?
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2024., 08:55   #2920
Kako taj Izy ne zaslužuje priliku za naslov opet.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.