Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2023., 22:05   #21
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Sve je na slici. Vucic i Hoti potpisuju sporazum s ekonomskoj normalizaciji Srbije i Kosova ali je Trump podmetnuo sitnim slovima jednu dodatnu klauzulu. Evo Vucica kad shvati sto je potpisao:

https://www.youtube.com/watch?v=arGggHA6964&t=1s

Hotijev je ugovor bio malo drugaciji (reciprocno priznanje Kosova i Izraela) ali ovo s Vucicem je bio viralni video, pogubljen skroz.
Koji car!
Trumponja naravno, ne ovaj gusan srpski.

Nego,

kad se budeš vraćala na onu Brbljaonicu, ponesi poklon za Atticus. Vodka je, nije ruska, i za feministkinje je.

__________________
Dalje otprilike znaš, ponekad za nas drugi donesu odluke teške...
Cela ta priča je falš, iskustvo je tek pseudonim za sve naše greške...
Sale Nagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2023., 00:49   #22
Potpuna revizija pravila ove teme:








I to je to.
Nema više pravila.
__________________
Dalje otprilike znaš, ponekad za nas drugi donesu odluke teške...
Cela ta priča je falš, iskustvo je tek pseudonim za sve naše greške...
Sale Nagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2023., 09:52   #23
Quote:
Sale Nagy kaže: Pogledaj post
Koji car!
Trumponja naravno, ne ovaj gusan srpski.

Nego,

kad se budeš vraćala na onu Brbljaonicu, ponesi poklon za Atticus. Vodka je, nije ruska, i za feministkinje je.
E, nema nosenja gore - nije takav dogovor.
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2023., 15:16   #24
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
E, nema nosenja gore - nije takav dogovor.
Dobro. Onda možeš vodku zadržat.

__________________
Dalje otprilike znaš, ponekad za nas drugi donesu odluke teške...
Cela ta priča je falš, iskustvo je tek pseudonim za sve naše greške...
Sale Nagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2023., 18:23   #25
Guns, hajde podsjeti druge (i sebe) na deal koji smo imali jučer.

A deal je da me se ne spominje, ni direktno, ni indirektno. Dakle, to se odnosi i na BSove dosadne i glupave usporedbe i vrijeđanja.

Ako itko želi, može ovdje ili na nekim drugim topicima čavrljati samnom.

Nastavite li prekršavati dogovoreno, shvatit ću to kao nepridržavanje dogovora, i ako i kad poželim, uselit ću vam se tamo nazad.

Njie prošlo 24 sata a već nekoliko puta pričate o meni. Izgleda vam već nedostajem.

Možeš kopirati ovaj post i zalijepiti ga tamo kao upozorenje, koje će onda svi vidjeti.

...

Do tad, našao sam si zanimljivu knjigu za ubijat vrijeme:

__________________
Dalje otprilike znaš, ponekad za nas drugi donesu odluke teške...
Cela ta priča je falš, iskustvo je tek pseudonim za sve naše greške...
Sale Nagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2023., 18:35   #26
RFK je ponosan time što se sviđa Trumpu.

Zvuči malo skoro kao gay ljubav između jednog Demokrata i MAGA.

__________________
Dalje otprilike znaš, ponekad za nas drugi donesu odluke teške...
Cela ta priča je falš, iskustvo je tek pseudonim za sve naše greške...
Sale Nagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2023., 20:30   #27
Quote:
Sale Nagy kaže: Pogledaj post
Guns, hajde podsjeti druge (i sebe) na deal koji smo imali jučer.

A deal je da me se ne spominje, ni direktno, ni indirektno. Dakle, to se odnosi i na BSove dosadne i glupave usporedbe i vrijeđanja.

Ako itko želi, može ovdje ili na nekim drugim topicima čavrljati samnom.

Nastavite li prekršavati dogovoreno, shvatit ću to kao nepridržavanje dogovora, i ako i kad poželim, uselit ću vam se tamo nazad.

Njie prošlo 24 sata a već nekoliko puta pričate o meni. Izgleda vam već nedostajem.

Možeš kopirati ovaj post i zalijepiti ga tamo kao upozorenje, koje će onda svi vidjeti.

...

Do tad, našao sam si zanimljivu knjigu za ubijat vrijeme:

U pravu si, tamo se krsi dogovor. Kopirat cu.

("naslovnica" je odurna, stvarno su se pogubili kriteriji da ni ne vidite)
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2023., 20:42   #28
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
U pravu si, tamo se krsi dogovor. Kopirat cu.

("naslovnica" je odurna, stvarno su se pogubili kriteriji da ni ne vidite)
Hvala na kopiranju.

Što se tiče naslovnice, meni je daleko odurnije kad odrasli muškarci pokazuju gole genitalije djeci u javnosti... Ali to su sad moderni kriteriji...

I kakvu to fašističku piletinu imate na menijima u Hrvatskoj?

__________________
Dalje otprilike znaš, ponekad za nas drugi donesu odluke teške...
Cela ta priča je falš, iskustvo je tek pseudonim za sve naše greške...
Sale Nagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2023., 22:47   #29
Quote:
Sale Nagy kaže: Pogledaj post
Hvala na kopiranju.

Što se tiče naslovnice, meni je daleko odurnije kad odrasli muškarci pokazuju gole genitalije djeci u javnosti... Ali to su sad moderni kriteriji...
Nama u Europi golotinja nikad nije bila problem ali znas sto je? Oruzje. Kad odrasli muskarci uce djecu rukovat oruzjem jer freedom. E, to je odurnije od svega.
Quote:
I kakvu to fašističku piletinu imate na menijima u Hrvatskoj?

Odlicno! (in more ways than one )
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2023., 03:57   #30
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Nama u Europi golotinja nikad nije bila problem
Znam za to. Golotinja nije ni ovdje problem na nekim mjestima, npr. na nudističkoj plaži. Ja sam nudist također. Ovdje imamo i najbolju nudističku plažu u SADu - Haulover Park Beach.

Mogao bih tamo i ovaj vikend. Nisam dugo bio. Evo jedna pristojna slika te plaže (btw. Trump Towers je u gornjem desnom kutu slike):



Osobno, ako bih vidio nečije dijete na nudističkoj, ne bih htio biti gol pred tim djetetom. Do sad nisam vidio, ne znam de li postoje neka pravila o tome, ali nisam vidio. Svoje nisam vodio na nudističku.

No, druga je stvar po gradu, npr. Misliš da bi netko smio pokazati gol kurac pred nečijom djecom u Ilici, na Jelačićevom Trgu u Zagrebu? Na Rivi u Splitu? Na Korzu u Rijeci? Itd. Ne znam kakvi su zakoni u Hrvatskoj ali mislim da se to ne smije. Ispravi me ako griješim.

I nije to sve. Na samim Paradama ovdje ima i dosta sexa. Svašta možeš vidjeti. Guglaj malo fotke s parada u Seattleu, San Franciscu, Miamiu... Nemam problem s tim dok se radi o "eventima" za odrasle, ali kad se na to zovu djeca, to već jest problem.


Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
ali znas sto je? Oruzje. Kad odrasli muskarci uce djecu rukovat oruzjem jer freedom. E, to je odurnije od svega.
Ozbiljno, to je veći problem?

Mene je kad sam bio negdje cca 14 ili 15, odrastao muškarac, profesor Odbrane i Zaštite (predmet se zvao ONO i DSZ), u školi u Zagrebu učio kako se rukuje oružjem. Pucali smo iz pušaka i pištolja. Išli na streljane. Ne samo ja nego cijeli razred, tj. kompletna generacija. I cure su to morale proći. To je bilo u školskom programu!!!

Zašto je odurno učiti braniti sebe, svoju porodicu i svoju zemlju?

To znanje je mnogima bilo dobro došlo 1991. A ziher je upravo sad također dobro došlo i mnogim Ukrajincima.

Btw. ovdje u Floridi djeca to ne uče u školama. Mi također nemamo ni Vjeronauk u javnim školama. Zatucani smo, jbg.
__________________
Dalje otprilike znaš, ponekad za nas drugi donesu odluke teške...
Cela ta priča je falš, iskustvo je tek pseudonim za sve naše greške...
Sale Nagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2023., 09:19   #31
Quote:
Sale Nagy kaže: Pogledaj post
...

Osobno, ako bih vidio nečije dijete na nudističkoj, ne bih htio biti gol pred tim djetetom. Do sad nisam vidio, ne znam de li postoje neka pravila o tome, ali nisam vidio. Svoje nisam vodio na nudističku.
Rodicu i mene sa cca 10-11 god. je teta (redovni nudist) jednom odvela nakon sto smo zicali da se idemo s njom kupat. Mi smo bile u kupacima, starosjedioci goli. Ne da nas to nije ostetilo vec smo izvukle vaznu pouku koliko pretjerano suncanje ima los uticaj na kozu (jer su ti ljudi, osim nudista bili i zagrizeni sunbatheri). Imale smo dalekozor i naizmjenice spijunirale par koji se ljubio negdje, sto nam je bilo daleko zanimljivije od golotinje (komentirale par minuta i najvise kako su svi sparuseni od previse suncanja).
Quote:
No, druga je stvar po gradu, npr. Misliš da bi netko smio pokazati gol kurac pred nečijom djecom u Ilici, na Jelačićevom Trgu u Zagrebu? Na Rivi u Splitu? Na Korzu u Rijeci? Itd. Ne znam kakvi su zakoni u Hrvatskoj ali mislim da se to ne smije. Ispravi me ako griješim.

I nije to sve. Na samim Paradama ovdje ima i dosta sexa. Svašta možeš vidjeti. Guglaj malo fotke s parada u Seattleu, San Franciscu, Miamiu... Nemam problem s tim dok se radi o "eventima" za odrasle, ali kad se na to zovu djeca, to već jest problem.
Jesam, goli biciklisti u paradi - ni malo usporedivo s ovim o cemu paranoiziras. Naravno, pisem iz perspektive nekoga tko je kao dijete vidio gole ljude na javnoj povrsini i razumio da je to lifestyle i ne sumnjam da bi to isto dijete i ovo shvatilo kao performans, sto i je. Neosobno. Ovo naglasavam jer vidim da ti se zamucuju neke stvari - da zaista netko pokaze gol k. djeci, to je trauma. Imam, na zalost i to iskustvo i to puno prije nego sam vidila vesele nudiste. Nemas pojma o cemu pricas ukratko i na izvoru si neke zesce i kontinuirane propagande. Odmakni se od toga, nitko ti ne dolazi po djecu.
Quote:

Ozbiljno, to je veći problem?

Mene je kad sam bio negdje cca 14 ili 15, odrastao muškarac, profesor Odbrane i Zaštite (predmet se zvao ONO i DSZ), u školi u Zagrebu učio kako se rukuje oružjem. Pucali smo iz pušaka i pištolja. Išli na streljane. Ne samo ja nego cijeli razred, tj. kompletna generacija. I cure su to morale proći. To je bilo u školskom programu!!!

Zašto je odurno učiti braniti sebe, svoju porodicu i svoju zemlju?
...
I vise nitko od te djece nije vidio oruzje nakon obuke. Do rata, na zalost i kasnije se oruzje mirno predalo. Zivis u zemlji koja tesko da ce bit napadnuta a svi ste u nekom konstantnom alarmiranom stanju oko svega, svi u strahu jedni od drugih, na oprezu i spremni na sve da to i na djecu prenosite. S obzirom da svatko moze lako do oruzja, sad je to i postala realnost.

Ovo je tako depresivno. I cijeli tvoj mindset me deprimira, zato mi je trebalo tako dugo da odgovorim.
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2023., 12:49   #32
Na nudisticke plaze redovito dolaze kompletne obitelji. Nisam nudist, ali to znam.
Postoji nudisticki kamp gdje su apsolutno svi kompletno goli i to stalno. Frendica mi radila sezonu. Hvala bogu , pa ponesu rucnik kada idu u restoran koji je u sklopu kampa.
Mozes vidjet gole bake i dede od 80 i do njih unucad... naravno goli. Ne vidim neka znacajna ostecenja osim sto to zaista nije estetski lijepo za vidjet, ali boze moj.
Americki puritanci.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2023., 13:51   #33
Quote:
Sale Nagy kaže: Pogledaj post
Znam za to. Golotinja nije ni ovdje problem na nekim mjestima, npr. na nudističkoj plaži. Ja sam nudist također. Ovdje imamo i najbolju nudističku plažu u SADu - Haulover Park Beach.

Mogao bih tamo i ovaj vikend. Nisam dugo bio.
daj ti nama svoju sliku sa plaže
__________________
Light your fire!
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2023., 16:35   #34
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Na nudisticke plaze redovito dolaze kompletne obitelji. Nisam nudist, ali to znam.
Postoji nudisticki kamp gdje su apsolutno svi kompletno goli i to stalno. Frendica mi radila sezonu. Hvala bogu , pa ponesu rucnik kada idu u restoran koji je u sklopu kampa.
Mozes vidjet gole bake i dede od 80 i do njih unucad... naravno goli. Ne vidim neka znacajna ostecenja osim sto to zaista nije estetski lijepo za vidjet, ali boze moj.
Americki puritanci.
Je li moram ponoviti i tebi i Guns da razgovarate s nudistom?
I da problem nije u nudističkim plažama?

Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Nemas pojma o cemu pricas ukratko i na izvoru si neke zesce i kontinuirane propagande. Odmakni se od toga, nitko ti ne dolazi po djecu.
Kakva propaganda?
Uopće ne pratim desničarske televizije, novine itd. Jedini izuzetak je Gutfeld, komičar na Foxu (daleko bolji no T. Noah, Colbert i sl.).
The Hill, CNN, Democracy Now... što možeš vidjeti i po likovima koje stavljam. Uglavnom to, a to definitivo nisu neki desničarski siteovi. CNN koristim samo za šturu informaciju. Na The Hill Rising su Bri i Jessica koje pratim iz svojih Bernie dana. Ljevičarke.

Samo što ne želim isključiti vlastito kritičko razmišljanje iz upotrebe, mada znam da je to jako demode zadnjih godina...

Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
I vise nitko od te djece nije vidio oruzje nakon obuke. Do rata, na zalost i kasnije se oruzje mirno predalo. Zivis u zemlji koja tesko da ce bit napadnuta a svi ste u nekom konstantnom alarmiranom stanju oko svega, svi u strahu jedni od drugih, na oprezu i spremni na sve da to i na djecu prenosite. S obzirom da svatko moze lako do oruzja, sad je to i postala realnost.

Ovo je tako depresivno. I cijeli tvoj mindset me deprimira, zato mi je trebalo tako dugo da odgovorim.
ONO i DSZ su bili školski predmet pune dvije godine.

Da živimo u Zagrebu ziher bi bilo drugačije. Ovdje je to jednostavno tako. Kad sam doselio u SAD prvih lijep broj godina sam bio totalni "ne oružju" lik. Ali jbg. onda skužiš da nisi u Hrvatskoj više i da američki krimosi imaju arsenal kakav Hrvati nikad neće imati, da Policiji treba previše vremena i da moraš biti sam spreman na odbranu. To je ona logika "when in Rome...". To je tako ovdje i čim prije se prilagodiš, tim bolje!

Kad smo već kod toga, podsjetila si me na nešto.

Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Jesam, goli biciklisti u paradi - ni malo usporedivo s ovim o cemu paranoiziras.
Ja sam gay friendly straight guy, mada bubi misli da sam transfob i homofob (nisam to nikad bio niti ću biti).

Podržavam gay brak, i sva prava, i protiv sam ukidanja toga, kao što sam i protiv ukidanja Roe v Wade npr.

Bio sam na dosta gay parada. Još odavno, kako u San Franciscu tako i u Miamiu. Te parade su pune sexa, bondage, i sličnih stvari, što definitvno nije za djecu. Da, na tim paradama se redovno vide i seksualni akti, ako mi ne vjeruješ, proguglaj. Ima na tisuće takvih slika na netu.

Tu ima nešto dvolično također. Recimo, da ja krenem jebavat svoju ženu negdje u javnosti, ne bi to dobro prošlo. Definitivno prekršaj, hapšenje. Ali pod krinkom parade gay sexu u javnosti se progledava kroz prste. A sad se progledava kroz prste i djecu na takvim manifestacijama. Ja nemam više male djece, ali ne bi ih dovodio na te parade, baš zato što znam što su.

Zadnjih nekoliko godina, s guranjem trans kao dominantnog dijela LGBTQ pokreta, dolazi do preokreta u javnosti podršci gay prava. Ove godine, npr. podrška gay brakovima je oštro pala! To ide na štetu gay i lezbijskoj populaciji, ali i trans populaciji. Mnogima je prevršilo sve to, od cijelog mjeseca posvećenog tome (dok recimo majke imaju samo jedan dan u godini, očevi također, žene u SADu nemaju ni svoj jedan dan jer 8. ožujka ovdje nije baš praznik, radnici imaju samo jedan dan), pa onda pored lipnja ima još nekoliko dana u godini za frakcije LGBTQ pokreta. Onda firme koje na Zapadu se kite u duginim bojama dok to isto ne rade na Bliskom Istoku...

Često čujem i od samih gay, lesbian i trans ljudi da je sve postalo grotesktno i ne služi svojoj originalnoj svrsi. Te parada i borba za jednakost LGBTQ ekipe su imale svoje opravdane ciljeve, parade su trebale biti povorke slavlja i veselja onih među nama koji su bili ili su još uvijek u nejednakom položaju u društvu. To često više nije to, ima tu sve više nametanja i pritisaka, i ne bi trebalo čuditi da se javlja sve veći otpor.

If tldr. Bilo bi bolje malo skulirat s tim.

Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
daj ti nama svoju sliku sa plaže
Da to stavim gore na onu MK 18+ temu?
__________________
Dalje otprilike znaš, ponekad za nas drugi donesu odluke teške...
Cela ta priča je falš, iskustvo je tek pseudonim za sve naše greške...
Sale Nagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2023., 18:50   #35
Quote:
Sale Nagy kaže: Pogledaj post



Da to stavim gore na onu MK 18+ temu?
da
__________________
Light your fire!
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2023., 21:28   #36
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
da
Nemaš li ti tamo prcijalu?
__________________
Dalje otprilike znaš, ponekad za nas drugi donesu odluke teške...
Cela ta priča je falš, iskustvo je tek pseudonim za sve naše greške...
Sale Nagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2023., 22:24   #37
Quote:
Sale Nagy kaže: Pogledaj post
Nemaš li ti tamo prcijalu?
imam drugi nick koji je vječno u banu i s kojim mogu tamo

parcijalu je bila na vlastiti zahtjev je pederko deedy kršio pravila PDF-a bez sankcija
__________________
Light your fire!
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2023., 22:59   #38
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
imam drugi nick koji je vječno u banu i s kojim mogu tamo

parcijalu je bila na vlastiti zahtjev je pederko deedy kršio pravila PDF-a bez sankcija
Vragec si ti, manchi, samo takav!

...

Oh, OnlyFans, jedan od meni dražih topika.

__________________
Dalje otprilike znaš, ponekad za nas drugi donesu odluke teške...
Cela ta priča je falš, iskustvo je tek pseudonim za sve naše greške...
Sale Nagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2023., 23:58   #39
Guns, pratite li Zmajevskog?

Ono, kad je već 3000 dobio svoju temu.
__________________
Dalje otprilike znaš, ponekad za nas drugi donesu odluke teške...
Cela ta priča je falš, iskustvo je tek pseudonim za sve naše greške...
Sale Nagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2023., 17:36   #40
Ovo me podsjetilo na salu

__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:49.