Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 14:29   #3521
Quote:
sanimarine kaže: Pogledaj post


Ovo je sramota, ljudi su umirali. Toliko njih koje sam znala. I mladi. Kćer od prijateljice jedva se izvukla. Baš slučajno sam tražeći nešto naletjela na članak iz tog vremena, gdje su skupljali pomoć za obitelj mlade trudnice i BiH koja je umrla od covida i ostavila drugu djecu i muža. Ništa vam nije sveto.
vjerski fanatizam .. to sto ti ignoriras tuzne cinjenice nazalost ne mijenja nista .. virus su napravili u laboratorijima,sve varijante,i to sa zlim namjerama : https://twitter.com/ChanceGardiner/s...39761547837539 .. https://twitter.com/TheChiefNerd/sta...37627536212101 .. ali posto im je trebao veliki broj mrtvih da bi dobili emergency dozvolu za cjepiva a virus ih nije ubijao dovoljno onda su odredili smrtonosni protokol u bolnicama : https://freeondarevolution.wordpress...tro-che-virus/ Na Covid odjelima ubijali su ih Midazolamom i Remdesivirom .. U proljeće 2020. bio je potreban veliki broj smrti da bi se ljude uplašilo, pošto nije bilo puno mrtvih koristili su Midazolam.... pogledaj ove grafove pa ce ti biti jasnije : https://twitter.com/TheRustler83/sta...38822890954889 .. https://twitter.com/TheRustler83/sta...86709326475577 .. tako da je vecina covid smrti uzrokovana pogresnim protokolima a ne virusom .. nisu to nikakve teorije zavjera nego tuzne cinjenice,dokazane i dokumentirane .. mislim,mozes ti i dalje ponavljati marketinske poruke iz 2020. i 2021. ali danas to izgleda prilicno tuzno .. Ništa vam nije sveto. https://www.otvoreno.hr/vijesti/stan...apisali/323557 .. https://www.index.hr/vijesti/clanak/...i/2216324.aspx
__________________
Previše vas je na planetu pa vas zato sve cijepimo da živite što duže.
davids is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 14:33   #3522
Koji Noack? Jel ovaj?

Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Dakle da, mogu doći po tebe u kuću dok gledaš tv zato jer si negdje na internetu napisao da vlada laže i da sumnjaš u istinitost njihovih tvrdnji.
Molim te ne izvrći. Napisano je na prošloj stranici jasno i glasno:

Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Da sam recimo u Njemačkoj, Australiji, Kanadi ili UK već bi mi pokucali prije koju godinu.
Tamo policija upada u kuće i hapsi zbog sumnjanja u službeni narativ.
Dakle jedno je sumnja, a sasvim drugo je javno djelovanje.

Ljudi umiru, a luđaci koji ne znaju jednadžbu ravnine u prostoru (tipa Tony Cetinski) glume medicinske autoritete. Kao i onaj Pernar.

Još su luđi oni koji ih slušaju.

Zamisli ovo Kerefek, evo ovo bi ti moga jako dobro zamisliti: lik 8 semestara dubi guzicom drvenu stolicu, rješava tisuće derivacija, integrala, zadataka iz mehanike, čvrstoće, asistent mu je 17 puta vratija zavareni spremnik jer jedna crtica, Krauta zna maltene pa napamet... i na kraju sve te muke dođe lik sa pivom isprid dućana i kaže "ma šta će on, nema on pojma, to samo zavariš komad tondina i to će držat".
Huygens is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 14:40   #3523
uuuu faktograf se linka ajme .. https://epoha.com.hr/2024/03/01/razo...a-su-istinite/
__________________
Previše vas je na planetu pa vas zato sve cijepimo da živite što duže.
davids is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 14:54   #3524
Quote:
Huygens kaže: Pogledaj post
Koji Noack? Jel ovaj?

Molim te ne izvrći. Napisano je na prošloj stranici jasno i glasno:

Dakle jedno je sumnja, a sasvim drugo je javno djelovanje.

Ljudi umiru, a luđaci koji ne znaju jednadžbu ravnine u prostoru (tipa Tony Cetinski) glume medicinske autoritete. Kao i onaj Pernar.

Još su luđi oni koji ih slušaju.

Zamisli ovo Kerefek, evo ovo bi ti moga jako dobro zamisliti: lik 8 semestara dubi guzicom drvenu stolicu, rješava tisuće derivacija, integrala, zadataka iz mehanike, čvrstoće, asistent mu je 17 puta vratija zavareni spremnik jer jedna crtica, Krauta zna maltene pa napamet... i na kraju sve te muke dođe lik sa pivom isprid dućana i kaže "ma šta će on, nema on pojma, to samo zavariš komad tondina i to će držat".
Čekaj...ti tvrdnje Faktografa zaista uzimaš za ozbiljno?!?
Hebote, pa ti si luđi od ovih što misle da su mačke i ševe se sa drvećem.
Inače, Petar Vidov, bivši urednik Faktografa je luđak koji se potukao sa taksistom jer ga je vrijeđala krunica na retrovizoru:
https://crodex.net/taksist-nokautira...ante-gotovine/

Što se tiče znanosti vrlo dobro znam kako funkcionira pošto sam prošao kroz sustav i znam na svojoj koži da znanje i činjenice u zannstvenoj zajednici nikad ne mogu pobijediti političku korektnost, egoizam, , častohlepnost, pohlepu i nepotizam.
Znanstvenici će prodati i vlastitu majku i svoju guzicu za malo love i slave.
Covid je vrlo jasno pokazao da će se većina prodati bez ikakvih problema i napraviti apsolutno sve što se zahtijeva od njih.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 14:54   #3525
ako faktograf nešto kaže onda nema sumnje, to je tako
Micholino is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:04   #3526
Quote:
Huygens kaže: Pogledaj post
To da država ljudima čita misli i pošalje im AT jedinicu ujutro u 5:22 da im ovnom pokuca na ulazna vrata? Čisto sumnjam.
Ne, nego hapse građane koji kritikuju službeni narativ. Čini mi se da sam pročitao da su imali takvih jedno dvadeset tisuća od invazije.

Rus osuđen na pet godina prisilnog rada zbog izjave o Ukrajini
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:20   #3527
Quote:
lemonzoo kaže: Pogledaj post
Ne, nego hapse građane koji kritikuju službeni narativ. Čini mi se da sam pročitao da su imali takvih jedno dvadeset tisuća od invazije.

Rus osuđen na pet godina prisilnog rada zbog izjave o Ukrajini

Ma samo si još ti trebao sa svojom antiruskom propagandom.

P.S.
Vidim da si opet promijenio avatar. Slika Rafala i natpis HDZ...
Što je sljedeće?
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:31   #3528
Quote:
Atria kaže: Pogledaj post
Odličan kanal.
https://www.youtube.com/watch?v=0KfmRd7csqo
Pandemija je bila trial test za masovni nadzor, ograničavanje kretanja, uvođenje digitalnih novčanika.
Jedino sta je odlicno na ovom kanalu je ova ljepotica voditeljica

Njen muz je prije koji tjedan hladnokrvno prenio vijest/video od neke zenske koja je bila u kanadskom Costcu(ducan) i snimala komade mesa koji kostaju 200$, dok su u Americi isti ti 20-30$.
Nije se usudio provjeriti jel to istina. Tako da onima kojima je to prenio, a ne znaju, zvuci istinito, a nije.

Tako da bi ih uzeo sa prilicnom dozom rezerve jer im se ocito svasta moze podvalit.
amstel is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:32   #3529
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post

Ma samo si još ti trebao sa svojom antiruskom propagandom.

P.S.
Vidim da si opet promijenio avatar. Slika Rafala i natpis HDZ...
Što je sljedeće?
Nema sljedećeg nakon tvog da lažu jer zli Europljani
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:39   #3530
[
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Da sam recimo u Njemačkoj, Australiji, Kanadi ili UK već bi mi pokucali prije koju godinu.
Tamo policija upada u kuće i hapsi zbog sumnjanja u službeni narativ.
Joj Kerefek, ne pretjeruj. Evo ja sam u Kanadi svasta pricam, i pisem ponekad pa mi nitko ne kuca na vrata. Znao sam jednog i ekstremnijeg lika koji je imao slicne teorije kao neki ekstremi na "nasoj" strani pa mu nitko nije pokucao na vrata. Stovise, teorije su ga dovele do ludila da je on sam "pokucao" policiji na vrata napravivsi sranje, jer je puknuo.

U Hrvatskoj, koliko mi je poznato, ljudi su dobivali kazne i tuzi ih se ako nekoga serifa vrijedaju ili prijete na internetu. Ovdje je tolerancija puno veca sto se tog tice.
amstel is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:49   #3531
Quote:
sanimarine kaže: Pogledaj post
Svećenik nema ovlasti bilo kome zabraniti ulazak u crkvu. Biskup u SAD uskratio je Bidenu pričest. Ovdje nijedan nema muda to napraviti Plenkiju. Iako je Bidenov krimen zalaganje za abortus a Plenkijev istanbulska pa možda nije ista težina.

L.
Ne moraju niti trebaju oni nikome nista zabranjivati, ali ako se smatraju crkvom Bozjom ili tijelom Kristovim onda bi im javno mogli ocitati bukvicu pred svima i dati do znanja da djela sto rade su protivna njihovoj vjeri i uvjerenjima. Vazna je poruka koju bi poslali. Ucvrstili bi ljude u pravdi i dostojanstvu, a pokazali bi vjerodostojnost vjere, i institucije. Jer ako sutis na nepravdu, nepostenje ili zlodjela, ti ih odobravas.

Isusa su razapeli jer je javno ukazivao na licemjerstvo. A oni sute jer im vrh ne da, bilo kaptolski, bilo vatikanski.
amstel is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 16:26   #3532
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ne moraš mi persirati, koristim vlastiti mozak tako da nisam pripadnik nikakvog krda. Što se tiče osobnih iskustava i ako ćemo udariti mak na konac gripa može biti smrtonosan virus.

No, u vrijeme plandemije, struka se toliko izblamirala da na kraju nisu znali trebali bi voditi statistiku jesu li ljudi umirali sa ili od covida.
Ne persiram te, nisam mislila samo na tebe već na udružene snage teoretičara urote.
Ovo, "umirali sa ili od" je meni nebuloza samo takva. Kao i ubacivanje gripe.
Kad je bila španjolka, nije bilo inerneta da se teoretičari urota povežu i izbace spin sa ili od. Gle, nosile su se maske i radile karantene :https://www.adiva.hr/zdravlje/zaniml...z-nje-naucili/

Joj, gle, imala je i ona svoje teoretičare zavjere, navlaš iste kao i ove za koronu https://www.index.hr/vijesti/clanak/...a/2172275.aspx
Pa hebo te, ništa se promijenilo nije. Osim što smo sad luđi, zbog pristupačnosti internetu, puno se lakše širi virus teorija urote.
sanimarine is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 16:27   #3533
Quote:
amstel kaže: Pogledaj post
Ne moraju niti trebaju oni nikome nista zabranjivati, ali ako se smatraju crkvom Bozjom ili tijelom Kristovim onda bi im javno mogli ocitati bukvicu pred svima i dati do znanja da djela sto rade su protivna njihovoj vjeri i uvjerenjima. Vazna je poruka koju bi poslali. Ucvrstili bi ljude u pravdi i dostojanstvu, a pokazali bi vjerodostojnost vjere, i institucije. Jer ako sutis na nepravdu, nepostenje ili zlodjela, ti ih odobravas.

Isusa su razapeli jer je javno ukazivao na licemjerstvo. A oni sute jer im vrh ne da, bilo kaptolski, bilo vatikanski.
Ne smiju jer smo sekularna država. Dočim su biskupi reagirali prije izbora i to ne stajuć na ničiju stranu, gađali su ih svim oružjima.
sanimarine is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 16:57   #3534
a kako se naziva teoretičar zavjere kad se zavjere pretvore u cinjenice ?? jao,jao nevjerovatno koja hipnoza .. https://www.youtube.com/watch?v=icLJ3_RF9Os
__________________
Previše vas je na planetu pa vas zato sve cijepimo da živite što duže.
davids is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 17:20   #3535
Sreća ovaj komp ne otvara you tube inače bih mogla biti ubijeđena silnim dokazima o ravnoj zemlji, nesilasku ljudi na mjesec, sivim/ zelenim svemircima, reptilima itd koji udar na moj reptilski mozak
sanimarine is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 18:00   #3536
Quote:
sanimarine kaže: Pogledaj post
Sreća ovaj komp ne otvara you tube inače bih mogla biti ubijeđena silnim dokazima o ravnoj zemlji, nesilasku ljudi na mjesec, sivim/ zelenim svemircima, reptilima itd koji udar na moj reptilski mozak
jako je tuzno kad vidim da je ljudima jos uvijek ista stvar sve ovo sto si nabrojala i visestruko dokazana cinjenica da je covid najveca prevara u povijesti .. ah, sta ces .. uzivaj u svojoj ” superiornosti ” ..
__________________
Previše vas je na planetu pa vas zato sve cijepimo da živite što duže.
davids is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:33   #3537
Quote:
amstel kaže: Pogledaj post
[


Joj Kerefek, ne pretjeruj. Evo ja sam u Kanadi svasta pricam, i pisem ponekad pa mi nitko ne kuca na vrata. Znao sam jednog i ekstremnijeg lika koji je imao slicne teorije kao neki ekstremi na "nasoj" strani pa mu nitko nije pokucao na vrata. Stovise, teorije su ga dovele do ludila da je on sam "pokucao" policiji na vrata napravivsi sranje, jer je puknuo.

U Hrvatskoj, koliko mi je poznato, ljudi su dobivali kazne i tuzi ih se ako nekoga serifa vrijedaju ili prijete na internetu. Ovdje je tolerancija puno veca sto se tog tice.
U Kanadi je puno više tolerancije nego u Americi. To je sigurno.

Meni osobno ta zemlja ne odgovara zbog klime. Prije bih se vidio u Australiji.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:39   #3538
Quote:
davids kaže: Pogledaj post
jako je tuzno kad vidim da je ljudima jos uvijek ista stvar sve ovo sto si nabrojala i visestruko dokazana cinjenica da je covid najveca prevara u povijesti .. ah, sta ces .. uzivaj u svojoj ” superiornosti ” ..
Najteže je raspravljati s onima koji su iz svoje okoline čuli da je netko umro od korone, pa onda idu klasične priče iz susjedstva kako se zna da preminuli prije nije bolovao od ničega, samo ga je pokosilo i sl. Takvi se uglavnom rugaju kada se na isti način kaže da bi cjepivo moglo biti razlog kad netko mlad umre zbog zastoja srca ili krvnog ugruška.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 16:12   #3539
Kerefek, opet smo u stanju učmalosti. Skoro sam siguran, da za 5 mjesec spremaju nešto bombastično, tako da svijet opet dođe u stanje panike.

Periodično se mora podizati panika. Nažalost tako danas svijet funkcionira. Sve je to dio plana i agende.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 22:08   #3540
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Kerefek, opet smo u stanju učmalosti. Skoro sam siguran, da za 5 mjesec spremaju nešto bombastično, tako da svijet opet dođe u stanje panike.

Periodično se mora podizati panika. Nažalost tako danas svijet funkcionira. Sve je to dio plana i agende.
Jes.
Prošlo je 2 tjedna od zadnje veće stvari.
Znači čeka nas opet neka "slučajni" i "nenadani" događaj.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.