Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2008., 16:37   #1
Palmer's

http://www.palmers-zagreb.com/proizvodi.php?id=1

jeste koristili kad neshto od ovoga? ja ne samo da nisam koristila, neo prvi out i chujem za ovu paletu.. sluchajno sam iskpoala dok sam trazila neshto o maslinovom ulju i kosi..

mene zaintrigirao ovaj gel za kovrche, gel za rast kose i sprej s maslinovim uljem..

anyone?
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 23:24   #2
palmers za njegu tijela..

.. koristila sam hrpu njihovih pordukata za njegu tijela.. odlicno za suhu kozu.. zapravo, bez njihovog cocoa butter for dry skin vise ne mogu... no, kako sam se zakacila za to prije jedno 7 godina u Londonu, nije bilo gdje za kupiti u HR.. pa sad stalno nabavljam vani... jel zna tko gdje to ima za kupiti u Zagrebu (ali u maloprodaji)?
DacaFaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 03:45   #3
Ja mislim da je njihov cocoa butter za trudnice jedan od najprodavanjih proizvoda u Torontu. Svaka trudnica se maze s tim, ali eto mojoj frendici nije pomoglo.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 10:35   #4
sto se trudnickih strija tice, nijedan proizvod ti ih nece sprijeciti ako imas kozu koja je sklonija pucanju i to je to. ali sto se tice palmersovih proizvoda za suhu kozu, odlicni su... cak njihov cocoa butter jar koristim za stopala i efekt je odmah vidljiv.
sad sam narucila 2 pikse iz londona, ali mi se neda stalno nekog zicat da mi donosi - tako ako netko zna jel ima za kupit kod nas, pls javite mi
DacaFaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 10:07   #5
jel netko zna di se može kupiti u nas?
esperanza0905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 10:52   #6
ima u Bipi Palmer's maslac za tijelo od kakaa i masline, ne znam imaju li sto drugo
shnaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 11:39   #7
Drže ih i Iris i Douglas
Ja imam njihovu (kod nas kupljenu) kremu za ruke, laktove i stopala od masline - najbolja krema ikad!
Kupila sam si i ovu kremu protiv strija za trudnice (nisam trudna samo sam debela) i iako mi naravno ne može pomoći protiv strija vrlo je ugodna na tijelu i mekana je jako koža poslije nje a ja inače imam ektremno suhu kožu tijela
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 12:36   #8
cure hvala!
ispada da ima skoro u svakom kvartu,a ja narucila iz juesendej
biserka...
esperanza0905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 16:11   #9
Zna netko gdje kupiti u Zg ovo protiv strija: http://www.palmers.com/product/detail.php?ID=43&SID=2 ?
U mom dmu drže samo tummy butter njihov koji se jako teško razmazuje, tvrd je
Tnx
Treba mi nešto za efikasno sprečavanje strija jer sam izuzetno sklona istima
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 19:15   #10
U BIPI ima toga
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 12:57   #11
Je li netko probao Bust Cream? Je li čemu?
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.