Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2008., 19:11   #1
Payot Paris

Zanimaju me vaša iskustva s Payot proizvodima za njegu kože i općenito ovim brandom.
Čini mi se da imaju krasnih proizvoda, ali da su im cijene paprene.

www.payot.com
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 19:03   #2
evo ovako..payot ti je francuski brand sa dugom tradicijom koji je baš-ono finjak ..riječ je o jako kvalitetnoj dermokozmetici, podsjeća me na decleor iako su decleorovi proizvodi malo drugačiji..kreme sadrže neke kao vow sastojke, tipa ekstrakt bisera, dijamanti (šta god im to značilo, tako su mi rekli, dobro sam čula)..uglavnom, cijene i nisu toliko paprene koliko bi mogle bit-npr. tonik za mješovitu kožu je 120 kuna, a lagani fluid za hidrataciju oko 211---radije bi kupila to nego nešto firmirano u limonija di samo plaćaš ime..do sada sam isprobala fluide matifiant iz kolekcije les purifiantes, nemasni fluid za lagano problematičnu kožu koji istovremeno hidratizira i matira..i- nemam riječi-svaka čast..payot drže u Pablo ljekarnama, kod nas ima jedna u mercatoru u solinu i jedna u kaštel lukšiću, u zagrebu ih ima bar 6-7, a ima ih i u samoboru, karlovcu, ogulinu, gospiću, rijeci, slavonskom brodu..ne znam koja još ljekarna drži payot, možda prima pharme ali nisam sigurna..eto..
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 22:46   #3
pa na stranici bamapharm ljekarni sam ih i vidjela, a to je moja naj ljekarna u mom gradu i ne znam kako ih nisam prije tamo skužila...
pa te cijene su ajmo reći prihvatljive, u rangu Nuxe-a

a reci mi jel imaju dostupne testere ili ne?
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 09:59   #4
Pa baš i nisu u rangu Nuxe-a, meni jučer u ljekarni Pod zidom teta nudila kremu za dan (ok sa nekakvim lifting efektom...) košta oko 530 kuna, i još nema niti za jedan proizvod testera(????!!!!) ma nek se slikaju, to jednostavno ne ide tako, nismo mi u Zimbabveu, u Francuskoj garant imaju testere, nisam luda da dam 500 kn za kremu na temelju bajanja što piše na kutijici!
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 12:11   #5
ovako..to ti dosta ovisi o ljekarni, ja sam dobila tester a da ga uopće nisam pitala, uz još neke plante system i uriage stvarčice, a kupila sam samo Roc mlijeko za skidanje šminke inače. no mislim da ga je sasvim opravdano pitat i ako nešto ne kupiš, jer to nije baš cifra koju ćeš davat na blef. ja sam ovim što sad imam preoduševljena -nekakav hidratantni matirajući fluid s kavom. piše : skin imperfections- hydrating protective care-fluide matifiant, i stvarno radi i jedno i drugo i treće, da ne govorimo da se osjeti razlika između njega i jeftinijih stvari, to je stvarno klasa više-moj effaclar pored njega pari motorno gorivo

__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 12:13   #6
Quote:
kikibela kaže: Pogledaj post
Pa baš i nisu u rangu Nuxe-a, meni jučer u ljekarni Pod zidom teta nudila kremu za dan (ok sa nekakvim lifting efektom...) košta oko 530 kuna, i još nema niti za jedan proizvod testera(????!!!!) ma nek se slikaju, to jednostavno ne ide tako, nismo mi u Zimbabveu, u Francuskoj garant imaju testere, nisam luda da dam 500 kn za kremu na temelju bajanja što piše na kutijici!

naravno da nisi luda išta kupovat dok ne nađeš tester..ovde di san ja bila dobiješ payot testere bez problema, a to s lifting efektom je sigurno diglo cijenu kreme
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 12:41   #7
molim friske komentare o payotu tko je probao i(li) koristi.

nekako mi se oni cine kao dobra ideja za probati. u skorijoj buducnosti ce biti savjetovanja po ljekarnama tako da namjeravam i na to otic, ali puno vise znace vasi komentari.

hvala!
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 15:12   #8
hmm..cookie ja ti imam mješovitu kožu pa ne znam hoće li moje iskustvo bit od pomoći, ali fluid koji sam isprobala iz linije les purifiantes bio mi je odličan. namjeravam uskoro kupiti mlijeko za skidanje make upa sa carite maslacem za sve tipove (jer mislim da baš za mješoviti tip nemaju) i tonik iz les purifiantes kolekcije, jer je bez alkohola, navodno ne isušuje i sadrži-citiram-zeleni čaj, ekstrakt kave i prešane dijamante , šta god im to značilo . evo ih :









i tonik i mlijeko u prima pharme ljekarni u kojoj sam ih gledala dođu 123 kn. ovaj fluid je 211, a kremice protiv bora i sl. dođu puno više, oko 400 . al meni se sve to skupa čini jako fino, ne precijenjeno kao neki limonijevski brandovi, nego baš-ono fino i kvalitetno
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 16:58   #9
Moja mama je kupila njihovu kremu za ruke, i kaže da joj je OK!
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 17:14   #10
Ja imam Emulsion Reconciliante iz linije Les Sensitives (normalna do mješovita osjetljiva koža) i meni je odlična Idealna je bila preko zime, a sad mi je malo masna za ljeto (jako liči na Bioderma Sebium kad se stavi na lice).

Ali mi je preko zime jako odgovarala i savršeno riješila dehidriranost obraza Sigurno kupujem ponovo kad ovu potrošim
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 14:44   #11
ja sam dobila tester od neke kremice za 24h hidrataciju za masnu i mjesovitu kozu i meni ne odgovara jer sam se vrlo brzo zamastila od nje.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 20:42   #12
jojo, koliko košta ta kremica kod nas (ne na Netu)?

po meni je ta bioderma jedino što stvarno djeluje kado je dehidracija u pitanju (imam isti problem s obrazima)..ako joj je ta Reconciliante imalo slična, super !
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 21:39   #13
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
jojo, koliko košta ta kremica kod nas (ne na Netu)?

po meni je ta bioderma jedino što stvarno djeluje kado je dehidracija u pitanju (imam isti problem s obrazima)..ako joj je ta Reconciliante imalo slična, super !
To je ona za koju sam pisala da je kod nas 320 kn, ali možda stvarno nisam dobro vidjela cijenu
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 15:35   #14
to mi zvuči baš dosta, mislim da njihove anti age kremice dođu oko 400, a ove "obične" su oko 200

ako si vratila kožu u normalno stanje što se tiče dehidracije, odličan ti je njihov fluid sa kavom i zelenim čajem
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 12:05   #15
Ja sam si kupila njihovu kremu za poslije depilacije nogu, usporava rast dlaka. Zaista.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 14:38   #16
payot drže prima pharme ljekarne, a u istima povremeno možete besplatno dobiti časopis FORMA SANA koji je u potpunosti posvećen dermokozmetici i meni je . opisani su brojni proizvodi, a od payot stvarčica zapeo mi je za oko gelee de choc- gel-krema za umornu mješovitu i masnu kožu bez sjaja- sadrži naranču i čokoladu, pa ako tko proba....

inače, riječ je o liniji les revitalisantes

__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 15:06   #17
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
payot drže prima pharme ljekarne, a u istima povremeno možete besplatno dobiti časopis FORMA SANA koji je u potpunosti posvećen dermokozmetici i meni je . opisani su brojni proizvodi, a od payot stvarčica zapeo mi je za oko gelee de choc- gel-krema za umornu mješovitu i masnu kožu bez sjaja- sadrži naranču i čokoladu, pa ako tko proba....

inače, riječ je o liniji les revitalisantes

ja upravo danas dobila taj casopis i isto mi to cudo zapelo za oko
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 17:48   #18
jel to za travanj/svibanj, ili?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 21:05   #19
svibanj-lipanj
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 22:06   #20
uh, moram i ja sutra po to onda

ni u jednom drugom časopisu nema tako detaljan pregled dermokozmetike

inače-ontopic- što se payota tiče, dvoumim se između revitalizirajućeg tonika iz kolekcije les esentielles i onog sa zelenim čajem iz kolekcije les purifiantes..oba su bezalkoholna, šta mi je vrlo bitno jer ne želim nešto što iritira i isušuje
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.