Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2008., 20:18   #1
Lavera

Koristi netko? Navodno je nedavno došla ta marka kod nas, našla sam jedino ovdje neke info, nigdje drugdje.

Prije svega me zanimaju tekući puderi - ima li tko kakvih iskustava?
spidergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 01:00   #2
Jel koristio tko što? Posebno me zanima ova Aloe vera linija za lice kao i Divlja ruža?
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 10:43   #3
Ja sam probala samo njihov labello i jedan od najboljih što sam imala.
Sigurno je i ostalo mrak
E da i njihovu pastu za zube sam imala, dobra no niš posebno
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 11:37   #4
Dobila sam losion za tijelo od divlje ruže. Hidratantan je i dobro ga koža upija. Samo što nisam ljubitelj mirisa divlje ruže.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 18:31   #5
ja koristim trenutno laverinu pastu za zube (neku zelenu mint) i jedva čekam da ju potrošim, ima mi užasan okus! inače volim da mi paste pjene, ova isto tako dobro pjeni.

i imam za ljeto losion sa šljokicama. dobro nahrani kožu nakon sunčanja, dosta šljokica ostavlja (koristim samo za izlaske), ali nema baš neki lijepi miris..
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 21:27   #6
pa meni te full prirodne stvari uiopće ne mirišu fino
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 10:35   #7
meni puno tih prirodnih proizvoda jako lijepo miriši..
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 14:14   #8
ah moj nos ti je posebna kobasa
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 12:51   #9
probao tko šampone za kosu od lavere?

e da, moram pohvaliti nekakvu kao intenzivnu kuru od manga, dođe 20tak kn, a kosa poslije bude prekrasna - nahranjena, mekana, mirišljava, divota!!
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 14:34   #10
Ja zadnje vrijeme koristim onaj od različka za srediti vlasište, i fino obavlja posao. Opere svu eventualnu perut i vlasište nije iritirano kasnije.
Osim toga, koristim još samo ulje - prije pranja nauljim kosu al ne da bude premasna pa da se cijedi, već ono, u rezancima, i nikako trljati na vlasište I operem 2x šamponom, prvo malo za isprati ulje i prljavštinu, a onda više za dobro istrljati i očistiti. I nekad još nakon pranja stavim malo jojobe na vrhove.

Jedno pola godine tako, i baš sam zadovoljna kosom koja se ne petlja ko blesava. Kosa je oko 90 cm, tako da materijala za petljanje ima
Ehda, i još jedina stvar koja mi ide na kosu je kana. Nikakvi drugi preparati i predobro mi je ovako
Ulje koje koristim je kemigovo: macerat čička - nema više, orah - nema više, jojoba - trenutačno.
Prije toga sam bila na Lushovim šamponima, pa i regeneratorima, al nisam bila u potpunosti zadovoljna (koristila sam ih par godina), iako zadovoljnija negoli ranije sa Garnierovima (isto nekoliko godina).
Nesi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 23:55   #11
ima li netko iskustva sa hidratantnim kremama? vidim da je lavera stigla i u neke ljekarne u zg...
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 11:39   #12
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ima li netko iskustva sa hidratantnim kremama? vidim da je lavera stigla i u neke ljekarne u zg...
Meni je bila dobra krema za osjetljivu kožu.Dobro hidratizira.
Ne koristim već duže vrijeme kreme jer sam prešla na kombinaciju ulja.
__________________
The time is now
u...prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 11:47   #13
Aroma terra ima dosta proizvoda u svom web shopu,ja sam malo gledala,nisu preskupi,čekam dojmove nekoga tko je nešto isprobao,pa možda i naručim nešto
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 12:06   #14
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Aroma terra ima dosta proizvoda u svom web shopu,ja sam malo gledala,nisu preskupi,čekam dojmove nekoga tko je nešto isprobao,pa možda i naručim nešto
Ja sam često naručivala s Aromatere i ok je straanica.
Što se tiće Lavere probala sam dve kreme i obje su mi bile ok
Balancig od Nevena za mješovitu kožu i aloa vera fluid
Ovaj drugi mi je čak mal bolji a njihovi balzami za usta su mi nezamjenjivi
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 12:18   #15
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Ja sam često naručivala s Aromatere i ok je straanica.
Što se tiće Lavere probala sam dve kreme i obje su mi bile ok
Balancig od Nevena za mješovitu kožu i aloa vera fluid
Ovaj drugi mi je čak mal bolji a njihovi balzami za usta su mi nezamjenjivi
Hvala draga na odgovoru,meni pukla koža na jednom dijelu lica,tražim nešto jako masno i hranjivo da se zaliječim
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 12:46   #16
Onda nemoj ovu od nevena jer nije dovoljno hranjiva za takvo što
Ja sam je isto imala i nije mi se baš pokazala najboljom
Inače imam mješovitu ali strahovito dehidriranu kožu - lice mi se znojilo ispod te kreme po danu, za noć mi je bila ok
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 14:30   #17
Pošto je linija Basis stigla u DM zanimaju me iskustva sa kremama za lice
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 00:10   #18
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Pošto je linija Basis stigla u DM zanimaju me iskustva sa kremama za lice
Imala sam samo Aloe veru. Nisam bila oduševljena, iznenadilo me koliko alkohola ima u liniji za osjetljivu kožu, ali to je moj problem s većinom "prirodne" kozmetike. Loša za hidrataciju, prosječna kao podloga za make up...ne bih ponavljala to iskustvo, bar ne sa tom linijom.

Sjećam se da je linija Basis bila dosta hvaljena na Prirodnoj kozmetici, pa mi je drago što ovo čujem, nadam se da će proširit asortiman.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 23:20   #19
Kupila jučer Basis Sensitive kremu. Ima ok sastav, fino se upija, dobra podloga za šminku, ne sjajim se, koža baš glatka...ali, brate, miris. Indentičan onome Aloe Vera kreme, predviđene za osjetljivu kožu - al ko hol. Znam da u tim manje sintetičkim kremama mora biti značajno prisustvo alkohola, niti me to toliko smeta, ali što ovaj Laverin alkohol ima specifičan miris, to je ajme. Baš smeta dok mažem lice, mada relativno brzo popusti.

Btw, imali su neku akciju, za jedan kupljeni Lavera proizvod su dijelili mini pakiranje After Sun losiona i kremu za ruke. Uzela sam losion, sad mi malo žao, Dr. Scheller krema za ruke pri kraju, a ovaj losion dostatan taman da namažen laktove njim. I, da, miriše na alkohol.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 01:15   #20
i ja sam kupila basis sensitive kremu. gusta je i masna pa mislim da ce mi biti super i za hladnije dane, zasad mi se jako svidja, ali jos cemo vidjeti. cekam da vidim hocu li dobiti neki prist, peckanja zasad nema nikakvog. linda, meni to nema toliko miris po alkoholu koliko po... eh, ne znam mirise li sam neven tako, ali taj miris je bio prisutan kod dosta proizvoda s nevenom koje sam imala (ne mirise mi alkoholno, nego
slatkasto-puderasto-citrusno-imozdamaloalkoholno. e jesam opisala... ). ali ja sam kupila zastitnu kremu koja sadrzi i neven, a ti ocito hidratantnu. meni moja krasno mirise.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:47.