Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2005., 23:36   #1
Assoderm

je li mozda netko koristio sapun "assoderm" (mislim da se tako nekako zove), i gdje i posto ga ima za kupit?
citala sam da je jako dobar za necistu kozu, da temeljito cisti, i moze se koristit i za lice i za tijelo.
fala
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 23:39   #2
u dm.a ga ima.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 23:44   #3
kak izgleda?
danas sam bila tam i gledala i nisam ga vidla.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 23:46   #4
btw. jel kaj valja?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 23:52   #5
na policama di su stavljeni sapuni za intimnu njegu. koliko me pamčenje služi.

pojma nemam ništa o djelovanju istog; samo znam di ga ima.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 01:43   #6
Koristila sam ga prije par godina za pranje lica. Nisam baš primjetila da je neko čudo napravio. Preagresivan mi je bio, jako mi je zatezao kožu na licu.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 15:08   #7
prije ohoho godina mi ga je dermatologinja preporučila zbog prištića. isušio mi je kožu, zatezalo me i nije pomogao. sapun nije za osjetljivu kožu. bar ne moju.
la bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 15:32   #8
Quote:
la bitch kaže:
prije ohoho godina mi ga je dermatologinja preporučila zbog prištića. isušio mi je kožu, zatezalo me i nije pomogao. sapun nije za osjetljivu kožu. bar ne moju.
onda nije nit za mene...imam osjetljivu kozu lica iako sam ga mislila za tijelo koristit al se bojim da mi ne isusi.
fala cure.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 16:29   #9
Quote:
mrkvich kaže:
onda nije nit za mene...imam osjetljivu kozu lica iako sam ga mislila za tijelo koristit al se bojim da mi ne isusi.
fala cure.
ak imaš problema sa prištićima po leđima, probaj dercome clear suspensiju. ja je nisam probala, ali mi ju je dermatologinja preporučila. bez brige, ne ona koja mi je dala assoderm. samo što moraš paziti da ti ne dođe na lice jer nije za osjetljivu kožu lica.
la bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 23:09   #10
nemam problema sa pristicima na ledjima, tu i tamo se zalomi koj onaj sitni sta ga ne treba ni stiskat nek ko krasticu sam sa noktom pokosish.
al od ovih obicnih gelova za tusiranje nekak imam osjecaj ko da te ne operu dobro, d aipak ostane prljavstina na kozi od obleke itd sto i ak se ne zrifljam sa cetkom i vidim po vatici kad cistim lice, vrat itd pa bi si kupila neki sapun kaj ne isusuje jako kozu a "dubinski" da ju cisti.cula sam za taj assoderm da je dobar tj da dobro cisti kozu al ipak bolje pitat prije
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.