Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2024., 12:35   #2041
Quote:
zvjezdoznanac kaže: Pogledaj post
Trenutno si u lošem periodu za kupnju auta do 15.05.2024.g. (jupiterova opozicija na planete u 3.k., polje auta i vožnje).
Čim to prođe od 15.05.2024.- 05.mj.2025.g. imati ćeš priliku za kupnju polovnog auta jednom u 10 godina (saturnovi trigoni na planete u polju vožnje, saturn=polovno, staro). Ne znam da li će to biti taj o kojem maštaš ali je u tom periodu to moguće

Sretno !
Hvala puno na odgovoru. Javim kada se nešto izdešava
Skorpion0911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2024., 18:56   #2042
Decko i ja smo se prijavili za jedan stan jer bi htjeli zajedno zivjeti. Zanima me da li cemo dobiti taj stan ili kada postoji mogucnosti zajdnicke selidbe. Ako treba njegova natalna napravim

Hvala
Moja natalna https://ibb.co/gybTRQ7
matea.os is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2024., 21:13   #2043
nažalost, zadnjih nekoliko mjeseci živim u limbu radi ljubavnih neizvjesnosti, a bome i radi posla
osjećam da se zbilja loše nešto događa, općenito mi ni natalna karta nije sretna baš za ono što sam uspjela saznati
stoga, postavit ću dva pitanja koja se tiču ljubavi i posla, naravno uz detaljan opis svega, a opet diskretan jer sam u strahu da me se ne otkrije


natalna karta je tu:
https://ibb.co/PNWMpZ8

Pitanje koje se odnosi na ljubav: u jako sam kompliciranom odnosu od rujna 2023. koji se službeno nije još razriješio jer osoba je napustila državu zadnjeg dana studenog, to ni nije bila veza prava, nego više casual i ovaj period tretiram kao svojevrsnu pauzu iako smo se u istoj čuli, intenzivnije početkom godine no sada i to me pomalo brine, po svemu navedenom soliram sada očito
brine me jednako i činjenica što svo ovo vrijeme nisam jedina u tom odnosu jer postoji i treća osoba koja me proglasila konkurencijom i koja svo ovo vrijeme vodi neke smicalice protiv mene skupa sa svojom best frendicom koja je bila i moja frendica (službeno još je, no ja ju ne smatram više frendicom)
ta se osoba vraća sad uskoro u prvoj polovici travnja nazad i zanima me kako će se cijeli taj ljubavni trokut rasplesti: hoće li obznanti ljubav ''konkurenciji'' ili će se zadržati status quo, u ovom slučaju postojeći ljubavni trokut?
nekako mi je neizgledno da će se odlučiti za mene jer prevelik je pritisak frendice od konkurencije koja je i njegova draga frendica i to kreira ogromnu dramu i raskol u grupi, zbog toga smo se cijelo ovo vrijeme viđali u tajnosti što je mene počelo smetati kroz vrijeme
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 00:17   #2044
Pitanje broj dva odnosi se na posao i lošu situaciju na istom
zaposlena sam također od rujna 2023, ugovor na određeno, prvi ugovor je produžen sada početkom mjeseca i od tada kreću problemi koji su eskalirali sa usmenim upozorenjem pred otkaz (dano mi je mjesec dana fore da se sve popravi)
od samog starta sam dežuran krivac za sve, a sada je to prevršilo svaku mjeru jer su se počele izmišljati situacije u kojima sam glavni akter i naravno glavni krivac
dajem zbilja sve od sebe na tom poslu, no ispada da me neke kolegice cinkaju i da ostali lagano dižu ruke od mene bez imalo pokrića
hoći li opstati na navedenom poslu?


natalna karta:

https://ibb.co/PNWMpZ8
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 13:26   #2045
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
Pitanje broj dva odnosi se na posao i lošu situaciju na istom
zaposlena sam također od rujna 2023, ugovor na određeno, prvi ugovor je produžen sada jpočetkom mjeseca i od tada kreću problemi koji su eskalirali sa usmenim upozorenjem pred otkaz (dano mi je mjesec dana fore da se sve popravi)
od samog starta sam dežuran krivac za sve, a sada je to prevršilo svaku mjeru jer su se počele izmišljati situacije u kojima sam glavni akter i naravno glavni krivac
dajem zbilja sve od sebe na tom poslu, no ispada da me neke kolegice cinkaju i da ostali lagano dižu ruke od mene bez imalo pokrića
hoći li opstati na navedenom poslu?
natalna karta:
https://ibb.co/PNWMpZ8
Posao je poceo kad je Jupiter zagazio u 10. kucu i formirao veliki kriz (razapete energije).
Sesta kuca (posao) ti je prazna, ali njen vladar Saturn je uz vrh 7.kuce te tvori trigon s Marsom sto ti daje izdrzljivost u teskim situacijama tj. ne odustajes tako lako, opozicija sa suncem u lavu (ali i sami asc) ti daje jaku potrebu da sefujes/budes autoritet dok kvadrat s mjesecom ovdje daje umor od svega ("puna mi je kapa!!!).
Jupiterovo (tranzit) kvadriranje natalnog vladaoca seste kuce koci poslovni uspjeh, ali i stvara poteskoce u ekonomskim pitanjima jer kvadrira natalno sunce koje je ovdje u 12. kuci (tajne) - dakle doslovno te sabotiraju kolege s posla koji ti rade iza leda (12.k), ali zbog Saturna u 7. kuci (otvoreni neprijatelji i suradnici) bar znas koje su kolege u pitanju.
Ako dobro vidim, trazitni Uran (20°) formira siru konjunkciju (orbis 5) sa Saturnom(15°) pa tako mozes ocekivati i kraj radnog odnosa odnosno kada orbis izmedu ta dva planeta bude 6 (posao).
Ili lijepo receno - olaksanje ide za koji mjesec, dva kad Jupiter nagazi na Marsa koji trigonira vladaoca seste kuce

P.S. pisem (opet) ovo iz kafica; nadam se da sad nisam fulala kartu
__________________
“What if the kid you bullied at school, grew up, and turned out to be the only surgeon who could save your life?” ― Lynette Mather
Ana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 17:22   #2046
Quote:
Ana1950 kaže: Pogledaj post
Posao je poceo kad je Jupiter zagazio u 10. kucu i formirao veliki kriz (razapete energije).
Sesta kuca (posao) ti je prazna, ali njen vladar Saturn je uz vrh 7.kuce te tvori trigon s Marsom sto ti daje izdrzljivost u teskim situacijama tj. ne odustajes tako lako, opozicija sa suncem u lavu (ali i sami asc) ti daje jaku potrebu da sefujes/budes autoritet dok kvadrat s mjesecom ovdje daje umor od svega ("puna mi je kapa!!!).
Jupiterovo (tranzit) kvadriranje natalnog vladaoca seste kuce koci poslovni uspjeh, ali i stvara poteskoce u ekonomskim pitanjima jer kvadrira natalno sunce koje je ovdje u 12. kuci (tajne) - dakle doslovno te sabotiraju kolege s posla koji ti rade iza leda (12.k), ali zbog Saturna u 7. kuci (otvoreni neprijatelji i suradnici) bar znas koje su kolege u pitanju.
Ako dobro vidim, trazitni Uran (20°) formira siru konjunkciju (orbis 5) sa Saturnom(15°) pa tako mozes ocekivati i kraj radnog odnosa odnosno kada orbis izmedu ta dva planeta bude 6 (posao).
Ili lijepo receno - olaksanje ide za koji mjesec, dva kad Jupiter nagazi na Marsa koji trigonira vladaoca seste kuce

P.S. pisem (opet) ovo iz kafica; nadam se da sad nisam fulala kartu
hvala Ana na tumačenju

imam pitanje: što znači da mi je šesta kuća prazna? znači li to da mi je generalno prazna što se tiče svih budućih zapošljavanja jer eto ja zbilja tu nemam sreće, ispisujem već treću stranicu poslodavca na elektronskom zapisu u skoro 4 godine radnog staža :faceplalm:
imala sam ugovor na neodređeno i relativno stabilnu branšu i onda izbije rat i kriza, a s time i zatvaranje radnog mjesta, koji pehist za to moraš biti

nakon prošlogodišnjeg horora od poslodavca od kojeg sam oboljela mislim si napokon sam našla posao na duge staze sa normalnim kolegama, a kad ono shvatim da mi te naizgled divne kolege podmeću iza leđa
svi imamo greške na poslu, no moje se jedino uočavaju i kažnjavaju dojma sam, a zbilja se jako trudim, pogotovo sada kada visim na grani

znači po natalnoj karti, neću izdržati do rujna kada mi istječe ugovor? ne vjerujem da će mi isti produživati nakon svega i već sada tražim drugi posao, no ipak voljela bih prolongirati to razdoblje traženja posla da nađem što bolji mogući posao
drugim rječima, savjetuješ mi da prihvatim prvi posao koji mi sada dođe, a da ima iole normalne radne uvjete?

financije me jako muče jer sam imala jučer jedan nepredviđen trošak i tako se događa iz mjeseca u mjesec uz predviđene troškove

mislila sam da mi je u rujnu sve krenulo jer dobila sam novi posao, započela gore navedenu romansu i sada izgleda da je sve to bila jedna velika iluzija

nisi fulala kartu, meni je 12. kuća kaos živi, to mi je još sada već bivša best frendica rekla koja je proučavala astrologiju i kada sam bila u jednom čudnom ljubavnom odnosu također
doslovno mi je rekla da su mi odnosi osuđeni na propast, eto ni s njom nisam više frendica

rado bih saznala hoće li mi barem krenuti na ljubavnom planu jer s njime bih kompenzirala eventualni gubitak posla, a možda i krenula negdje za boljim
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2024., 17:08   #2047
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
hvala Ana na tumačenju

imam pitanje: što znači da mi je šesta kuća prazna? znači li to da mi je generalno prazna što se tiče svih budućih zapošljavanja jer eto ja zbilja tu nemam sreće, ispisujem već treću stranicu poslodavca na elektronskom zapisu u skoro 4 godine radnog staža :faceplalm:
imala sam ugovor na neodređeno i relativno stabilnu branšu i onda izbije rat i kriza, a s time i zatvaranje radnog mjesta, koji pehist za to moraš biti

nakon prošlogodišnjeg horora od poslodavca od kojeg sam oboljela mislim si napokon sam našla posao na duge staze sa normalnim kolegama, a kad ono shvatim da mi te naizgled divne kolege podmeću iza leđa
svi imamo greške na poslu, no moje se jedino uočavaju i kažnjavaju dojma sam, a zbilja se jako trudim, pogotovo sada kada visim na grani

znači po natalnoj karti, neću izdržati do rujna kada mi istječe ugovor? ne vjerujem da će mi isti produživati nakon svega i već sada tražim drugi posao, no ipak voljela bih prolongirati to razdoblje traženja posla da nađem što bolji mogući posao
drugim rječima, savjetuješ mi da prihvatim prvi posao koji mi sada dođe, a da ima iole normalne radne uvjete?

financije me jako muče jer sam imala jučer jedan nepredviđen trošak i tako se događa iz mjeseca u mjesec uz predviđene troškove

mislila sam da mi je u rujnu sve krenulo jer dobila sam novi posao, započela gore navedenu romansu i sada izgleda da je sve to bila jedna velika iluzija

nisi fulala kartu, meni je 12. kuća kaos živi, to mi je još sada već bivša best frendica rekla koja je proučavala astrologiju i kada sam bila u jednom čudnom ljubavnom odnosu također
doslovno mi je rekla da su mi odnosi osuđeni na propast, eto ni s njom nisam više frendica

rado bih saznala hoće li mi barem krenuti na ljubavnom planu jer s njime bih kompenzirala eventualni gubitak posla, a možda i krenula negdje za boljim
Kada je neka astrološka kuća prazna, znači da se na tom polju neće ništa posebno događati.
Kod tebe jest teoretski prazna, ali Uran i Neptun su u konjunkciji s vrhom šeste kuće zato ti se to i dešava. Nešto kao Uran i Neptun u 6. kući, ali dosta jače djelovanje. U najkraćim crtama, Uran su promjene, a Neptun laži. U astrosimbolici Uran predstavlja "danas", a Neptun "sutra" i kad to primijeniš na šestu kuću, dobiješ da ti se danas svašta događa (Uran), a za sutra da pogađaš što će se dešavat šansa da ćeš pogriješit je velika (Neptun)
Dakle, dokle ti god netko drugi bude šef dotle ćeš biti nezadovoljna. Tebi treba fleksibilno radno vrijeme i da si sama sebi šef
__________________
“What if the kid you bullied at school, grew up, and turned out to be the only surgeon who could save your life?” ― Lynette Mather
Ana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2024., 01:27   #2048
Quote:
Ana1950 kaže: Pogledaj post
Kada je neka astrološka kuća prazna, znači da se na tom polju neće ništa posebno događati.
Kod tebe jest teoretski prazna, ali Uran i Neptun su u konjunkciji s vrhom šeste kuće zato ti se to i dešava. Nešto kao Uran i Neptun u 6. kući, ali dosta jače djelovanje. U najkraćim crtama, Uran su promjene, a Neptun laži. U astrosimbolici Uran predstavlja "danas", a Neptun "sutra" i kad to primijeniš na šestu kuću, dobiješ da ti se danas svašta događa (Uran), a za sutra da pogađaš što će se dešavat šansa da ćeš pogriješit je velika (Neptun)
Dakle, dokle ti god netko drugi bude šef dotle ćeš biti nezadovoljna. Tebi treba fleksibilno radno vrijeme i da si sama sebi šef
aha, razumijem sada
iskreno i sama želim biti svoj šef jer ne podnosim autoritete iznad, no problem je što ne mogu biti sama svoj šef (aka nemam neke posebne skillse za to)
jedino da dignem kredit i kupim stan za airbnb i slično

imam filing da takve promjene imam generalno u svim životnim poljima
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2024., 20:39   #2049
Quote:
Ana1950 kaže: Pogledaj post
Kada je neka astrološka kuća prazna, znači da se na tom polju neće ništa posebno događati.
Ovo je malo nespretno izrečeno.
Ono što će se događati na nekom polju određuje vladar tog polja a ne da li je to polje prazno ili nije. Svako astrološko polje zapravo predstavlja neko polje života. Ako 4 kuća na primjer je prazna, to ne znači da to polje života nevažno za osobu ili da se neće ništa posebno događati. To određuje vladar 4. , položaj gdje je "poslat" vladar 4. i aspekti koje čini sa drugim planetama.
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2024., 20:51   #2050
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
Pitanje broj dva odnosi se na posao i lošu situaciju na istom
zaposlena sam također od rujna 2023, ugovor na određeno, prvi ugovor je produžen sada početkom mjeseca i od tada kreću problemi koji su eskalirali sa usmenim upozorenjem pred otkaz (dano mi je mjesec dana fore da se sve popravi)
od samog starta sam dežuran krivac za sve, a sada je to prevršilo svaku mjeru jer su se počele izmišljati situacije u kojima sam glavni akter i naravno glavni krivac
dajem zbilja sve od sebe na tom poslu, no ispada da me neke kolegice cinkaju i da ostali lagano dižu ruke od mene bez imalo pokrića
hoći li opstati na navedenom poslu?


natalna karta:

https://ibb.co/PNWMpZ8
Pošto su ranije tijekom 2023 godine od samog početka godine postojale mogućnosti promjene posla, da li to znači da je promjena posla u rujnu 2023 posljedica tog ranijeg perioda u smislu reorganizacije unutar firme, ili se radi o potpuno novom poslu i promjeni firme?
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2024., 02:03   #2051
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Ovo je malo nespretno izrečeno.
Ono što će se događati na nekom polju određuje vladar tog polja a ne da li je to polje prazno ili nije. Svako astrološko polje zapravo predstavlja neko polje života. Ako 4 kuća na primjer je prazna, to ne znači da to polje života nevažno za osobu ili da se neće ništa posebno događati. To određuje vladar 4. , položaj gdje je "poslat" vladar 4. i aspekti koje čini sa drugim planetama.
Saša, znam tocno o cemu pisem
Niti sam rekla da se nece nista dogadati niti sam rekla da su prazne kuce nevazne.
Zamolila bi te da mi ne trpas svoje rijeci u usta
__________________
“What if the kid you bullied at school, grew up, and turned out to be the only surgeon who could save your life?” ― Lynette Mather
Ana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 14:04   #2052
Povremeno igram eurojackpot i neke druge nagradne igre. Zanima me stoji li mi u natalu neki veći dobitak (značajna suma novca, auto i sl) kroz igre na sreću?

Natalna karta : https://ibb.co/gSh6FXt

Hvala unaprijed
dinamovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 19:44   #2053
Quote:
Ana1950 kaže: Pogledaj post
Saša, znam tocno o cemu pisem
Niti sam rekla da se nece nista dogadati niti sam rekla da su prazne kuce nevazne.
Zamolila bi te da mi ne trpas svoje rijeci u usta
Iako sam citirao tvoj navod ti kažeš da to nisi napisala???

Quote:
Ana1950 kaže: Pogledaj post
Kada je neka astrološka kuća prazna, znači da se na tom polju neće ništa posebno događati.
Da li ti čitaš to što napišeš?

Dakle iako je citiran tvoj navod, svoj post nisam pisao za tebe niti zbog tebe, već da objasnim ljudima koji eventualno čitaju postove da je tvoj navod nije točan.
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 22:05   #2054
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Pošto su ranije tijekom 2023 godine od samog početka godine postojale mogućnosti promjene posla, da li to znači da je promjena posla u rujnu 2023 posljedica tog ranijeg perioda u smislu reorganizacije unutar firme, ili se radi o potpuno novom poslu i promjeni firme?
nova firma je u pitanju, mijenja li to nešto?

p.s. znam da se ne smije forsirati, no sad otkucava čas povratka the osobe, a retrogradni je Merkur na snazi do 25.04. (ne dotiče mi znak kao takav, no prisutan mi je u natalnoj karti), znači zabranjene su ishitrene odluke do tada bilo koje vrste, a znam da će se puno toga događati sada na tom planu jednako kao i na poslu zbog opet dinamičnih odnosa taman kada je započela vladavina retrogradnog Merkura
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2024., 00:04   #2055
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Da , naglašeno ti je polje prihoda od 8 mjeseca pa narednih cca godinu dana. Naročito na proljeće 2024.
No po mom nekakvom iskustvu ovdje može biti i povećana ili neplanirana potrošnja također. Tako da bi bilo dobro promisliti prije neke veće potrošnje. Osim ako ne očekuješ još koju njivu prodati...

Slično je moglo biti 2016-2017 pa se referiraj na taj period vezano uz prihode-rashode.
Setih se ovog komentara iz 11. meseca pa da napišem (pozitivan) feedback.
Sad u martu-aprilu dobio sam povišicu + bonus. Međutim, bilo je i neplanirane potrošnje jer moram da saniram neki problem u kupatilu pa sam potrošio na majstora više nego što sam u ovom periodu dobio od povišice i bonusa, i još ću da puknem jer nije rešeno do kraja. Izgleda da univerzum kad ti s jedne strane da s druge ti i uzme. Izgleda da ne možeš prevariti sopstveni natal ako ti nije naklonjen za lovu, a znam da moj nije.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2024., 08:09   #2056
Moj navod:
Quote:
Ana1950 kaže: Pogledaj post
Kada je neka astrološka kuća prazna, znači da se na tom polju neće ništa posebno događati.
Tvoj navod:
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Ovo je malo nespretno izrečeno.
Ono što će se događati na nekom polju određuje vladar tog polja a ne da li je to polje prazno ili nije. (...). Ako 4 kuća na primjer je prazna, to ne znači da to polje života nevažno za osobu ili da se neće ništa posebno događati.
Da, ovo prvo sam spomenula, a drugo mi nameces.
Naravno da si izvrstan astrolog, al bi te zamolila da ne upadas u rijec.
Proucavam ovo samostalno od mladih dana, a poslije su me ucili istome tako da i dalje cvrsto stojim iza toga da se nista posebno u praznim kucama ne desava, a to s dispozitorima je vec prelazak na drugu pricu (ilitiga "ja u kupe, ti u spade") , a ti kako hoces. Ako su ti vracanje u daleku proslost i ispravljanje drugih marketinski trik, sretno ti bilo, ali ovakve stvari se rjesavaju privatno u inboxu.
__________________
“What if the kid you bullied at school, grew up, and turned out to be the only surgeon who could save your life?” ― Lynette Mather
Ana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2024., 19:00   #2057
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
nova firma je u pitanju, mijenja li to nešto?

p.s. znam da se ne smije forsirati, no sad otkucava čas povratka the osobe, a retrogradni je Merkur na snazi do 25.04. (ne dotiče mi znak kao takav, no prisutan mi je u natalnoj karti), znači zabranjene su ishitrene odluke do tada bilo koje vrste, a znam da će se puno toga događati sada na tom planu jednako kao i na poslu zbog opet dinamičnih odnosa taman kada je započela vladavina retrogradnog Merkura
Hvala na info, no interesirale bi me okolnosti promjene posla, odnosno što se dešavalo sa prethodnim poslom (ukoliko si radila) i što je dovelo do promjene.

Naime kako sam već napomenuo već početkom godine su se ukazivali znaci promjena na poslovnom planu. I zbog toga mi treba više informacija da povežem to razdoblje sa novim poslom. U smislu ako si radila ranije što je dovelo do promjene , da li je ranije dogovoren posao započet u 9 mjesecu i pod kojim okolnostima...

Što više inputa to bolje...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2024., 19:03   #2058
Quote:
Ana1950 kaže: Pogledaj post
Moj navod:

Tvoj navod:

Da, ovo prvo sam spomenula, a drugo mi nameces.
Naravno da si izvrstan astrolog, al bi te zamolila da ne upadas u rijec.
Proucavam ovo samostalno od mladih dana, a poslije su me ucili istome tako da i dalje cvrsto stojim iza toga da se nista posebno u praznim kucama ne desava, a to s dispozitorima je vec prelazak na drugu pricu (ilitiga "ja u kupe, ti u spade") , a ti kako hoces. Ako su ti vracanje u daleku proslost i ispravljanje drugih marketinski trik, sretno ti bilo, ali ovakve stvari se rjesavaju privatno u inboxu.

Pošto bih opet odgovorio na isti način kao prethodni moj post, nema smisla da trošim svoje vrijeme na ponavljanje istog.
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2024., 16:51   #2059
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Pošto bih opet odgovorio na isti način kao prethodni moj post, nema smisla da trošim svoje vrijeme na ponavljanje istog.
Nisi trebao trošit ni na ovo
__________________
“What if the kid you bullied at school, grew up, and turned out to be the only surgeon who could save your life?” ― Lynette Mather
Ana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2024., 22:20   #2060
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Setih se ovog komentara iz 11. meseca pa da napišem (pozitivan) feedback.
Sad u martu-aprilu dobio sam povišicu + bonus. Međutim, bilo je i neplanirane potrošnje jer moram da saniram neki problem u kupatilu pa sam potrošio na majstora više nego što sam u ovom periodu dobio od povišice i bonusa, i još ću da puknem jer nije rešeno do kraja. Izgleda da univerzum kad ti s jedne strane da s druge ti i uzme. Izgleda da ne možeš prevariti sopstveni natal ako ti nije naklonjen za lovu, a znam da moj nije.
Hvala na povratnoj informaciji
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:37.