Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2005., 12:25   #1
Diadema

Evo gledam te njihove reklamice u Storyu, cini mi se da imaju fora stvarcice, cijene su im jako dobre.
Nazalost ih nema u mom gradu, a narucila bih nesto iz Zagreba kad mi muz ide...
Jeste kupovale sta njihovo, kakva im je kvaliteta?
Vidim da u Zg imaju i neki megastore nedavno otvoren, ulica A.Starcevica, gdje je to?
hvala modne ekspertice
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 13:15   #2
znam da im je veleprodaja u Starcevicevoj u Sesvetama, a da li tamo mozes kupovati i na malo, ne bih znala
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 13:58   #3
imaju dućan u importanneu i varšavskoj
za moj ukus je roba je bez veze, ali ajde - nije preksupa
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 21:17   #4
roba stvarno nije skupa ali treba naletiti kad imaju nesto lijepo jer jednom imaju super kolekciju odnosno par komada robe a nekada je onak..strasno. i bas mi se cini da nisu kvalitetni jer slike na majcama pucaju i materijal se rasteze.
DimmuBorgir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2005., 11:47   #5
evo bio muz, ali ono sta sam ja htjela sve prodano...tako da za sada nista.
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 14:40   #6
Ja imam par diademinih majica, bez slikica i natpisa, jer na poslu nosim odijela i slično pa mi sa slikicama ne odgovaraju. Kupim čisto jednostavne, bez kiča i super su mi; za sve kombinacije.
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 16:47   #7
Ja sam sebi kupila 2 majice na sniženju i prezadovoljna sam.
 
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 15:39   #8
Ja imam par Diademinih pamučnih majica već 3-4 god i super su,
imaju jako kvalitetan pamuk slikovito rečeno peri - deri
bembula is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 10:32   #9
I ja imam par pamučnih majica s kratkim rukavima, imaju i slikicu i traju mi već par godina. S druge strane donji dio trenirke koji sam kod njih kupila mi se skoro pa raspao...
Nekad znaju imati fora stvarčice, a nekad katastrofa krpe...
__________________
Ha ha ha
Kumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 16:16   #10
ja sam si tamo bila kupila jednu suknjicu... ooodlichna mi je imam josh par majchica onako za bzvze od tamo, skroz su u redu, a cijene odlichne
Eskimo friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 23:49   #11
Quote:
cutecat kaže:
Evo gledam te njihove reklamice u Storyu, cini mi se da imaju fora stvarcice, cijene su im jako dobre.
Nazalost ih nema u mom gradu, a narucila bih nesto iz Zagreba kad mi muz ide...
Jeste kupovale sta njihovo, kakva im je kvaliteta?
Vidim da u Zg imaju i neki megastore nedavno otvoren, ulica A.Starcevica, gdje je to?
hvala modne ekspertice


Imaš trgovinu Diadema u Puli, vidim da si iz Rijeke pa se možeš zaletjeti, imaju dosta veliki izbor, cijene odlične.
mayabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 22:37   #12
ja imam crne štofnate hlače već nekoliko godina i super se drže.
nekad imaju stvarno super robu koja i nije skupa. tak da sam ja najsretnija kad odem u čk u diademu jer se uvijek nešto nađe. a u zagrebu nisam nikad ništ našla. vjerojatno zavisi od dućana do dućana kak naruče.
 
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 13:01   #13

tražim njihovu zelenu haljinicu (bila je u Storyu) pa vas molim da mi javite ako je negdje vidite!
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 20:21   #14
Problem Diademe je što im odjeća u reklamama izgleda super, a kad dođem u dućan nešto prestrašno. Sve nešto krpasto i većina stvari je poliester. Ja sebi nisam još ništa tamo našla.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:23   #15
slazem se sa amabelmil, na slikicama super u stvarnosti i ne bas super. sto se kvalitete tice imam par majica starih 2-3 godine i jos se drže.
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it.
ColorfulPills is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:47   #16
Imam crni, lagani bolero iz Diademe već dugo i jako sam zadovoljna; koristi i meni i frendicama u sto kombinacija.Al često mi se desi da uđem u Diademu i izađem praznih ruku-nekad su mi stvari babaste, a nekad mi se čine kao da će se raspast u dva-tri nošenja.
__________________
...fly me to the moon...
cheers is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 09:53   #17
u dijademi se treba potrefiti da se nađe nekej dobro.
jako im variriaju kolekcije, i uvijek nabiju neke seljačke broševe na stvari...al opet može se nači i neki dobar komad, a za male pare
crna555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 11:54   #18
igrom slucaja naisao sam na ovu vasu temu "diadema"...hmmm, ne znam odakle da pocnem!? za pocetak diadema je tako jadna firma (znam jer radim tamo) materijle nabavljaju iz azije i istocne europe, a kvaliteta je upitna. osobno da sam zena, nikada nebi kupovao u diademi, a isto tako nebi ni vama preporucio kupnju njihove robe! moja sefica koja sebe voli nazivati dizajnericom, ode u austriju po ducanima tipa H&M, Zara, Mango itd..., zatim se u svlacionici slika sa mobitelom u njihovoj odjeci i onda sa tim slikama kopira njihov dizajn. tako da vam je bolje kupovati negdje drugdje, jer ako nista drugo dobit cete kvalitetniju izradu i kvalitetnije materijale...jer nije sve u cijeni
bertoluchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 20:16   #19
hm.. pa ne znam bas... stvari koje ja imam iz diademe su skroz ok, i dugo traju. naravno da mi uvijek imaju hrpu ruznih stavri i uzoraka i materijala, al treba prokopati i nadje se super stvari po odlicnim cijenama.
__________________
"If you are going through hell, keep going." - Winston Churchill
Angelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 00:04   #20
Quote:
bertoluchi kaže: Pogledaj post
igrom slucaja naisao sam na ovu vasu temu "diadema"...hmmm, ne znam odakle da pocnem!? za pocetak diadema je tako jadna firma (znam jer radim tamo) materijle nabavljaju iz azije i istocne europe, a kvaliteta je upitna. osobno da sam zena, nikada nebi kupovao u diademi, a isto tako nebi ni vama preporucio kupnju njihove robe! moja sefica koja sebe voli nazivati dizajnericom, ode u austriju po ducanima tipa H&M, Zara, Mango itd..., zatim se u svlacionici slika sa mobitelom u njihovoj odjeci i onda sa tim slikama kopira njihov dizajn. tako da vam je bolje kupovati negdje drugdje, jer ako nista drugo dobit cete kvalitetniju izradu i kvalitetnije materijale...jer nije sve u cijeni
Zanimljivo, a ja sam čula iz pouzdanog izvora da im modele rade hrvatski kreatori.
Mislim, i za tu me informaciju ne zaboli pretjerano.
Neke stvari su im mrak; tipa košulje - za mene najbolji modeli.
Kod njih po prvi puta nalazim modele koje ne moram prekrajati zbog većeg poprsja.
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.