Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2005., 17:33   #1
Odjeća "Skandal"

Drage moje dame,

zanima me vaše mišljenje o odjeći "Skandal" (odnos cijene i kvalitete) i ako netko od vas zna neki web-site gdje se može vidjeti barem dio njihove kolekcije bila bih vam zahvalna.

Pitam zato što razmišljam o otvaranju dućana sa njihovom robom....

Hvala unaprijed
sassy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 17:35   #2
imali su nekakvu stranicu.. i cijena i kvaliteta su niski...

zapravo kvaliteta jos malo niza od cijena
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 17:42   #3
Quote:
joujou kaže:
imali su nekakvu stranicu.. i cijena i kvaliteta su niski...

zapravo kvaliteta jos malo niza od cijena

Daj mi, molim te, to malo pojasni. Mislim, jesi štogod kupila pa se razočarala ili...?
sassy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 17:47   #4
na stvarima kad ih primis u ruku vidis da su krpe koje nece prezivjeti dva pranja...
ok cijene su im niske....
a znaju imati rasprodaje i do 60% ili jedan kupis, dva nosis i sl. ... sad tko voli
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 17:50   #5
hm, pa ne bih baš htjela staviti krpe u svoj dućan....

hvala na informacijama
sassy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 19:50   #6
jako niska kvalite, razina placa (otprilike) - nađe se ponesto ok, ali prerijetko. roba im je za pola sezone, prekicasta, a mnogo stvari vec u trgovini bude potrgano po savu ili nesto sl.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 19:55   #7
odjeca Skandal mi je bas skandal!
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 20:52   #8
sve je manje-više kič, al moram priznat da sam kupila ljetos badić tamo, na rasprodaji za 80-ak kuna. čak sam i zadovoljna
matinee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 21:20   #9
link

E sad, ja sam tamo znala za brata uzet dobrih par komada robe i zaista bi mu to trajalo, a bilo bi kupljeno na sniženju pa se i isplatilo.
Za sebe mislim da nikad niš nisam uzela jer mi je preskupo za ono što nude (čini mi se nekvalitetno, štracasto, prekičasto), iako, nađe se poneki dobar komad robe.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 21:34   #10
baš sam nekidan kupila zelene samterice za 130 kn, fenomenalne su
Roba je 70% shit ali pomno izbiram od onih 30% i više sam nego zadovoljna , pogotovo na sniženjima koja su im jako dobra

Roba za klince im je odlična! Djeca mi imaju po par komada robe s tom markicom i zaista je peri-deri, tu robu mogu bez srama proslijediti dalje jer je doslovno kao nova. E sad, ili sam naletila na zaista dobre komade ili je stvarno kvalitetno, ne bih znala. Ali ta linija za klince je luuuda
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 22:47   #11
meni je tamo roba teško smeće
ode nakon 2 pranja

ne kupovat!
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 22:57   #12
Quote:
Tija kaže:
baš sam nekidan kupila zelene samterice za 130 kn, fenomenalne su
Roba je 70% shit ali pomno izbiram od onih 30% i više sam nego zadovoljna , pogotovo na sniženjima koja su im jako dobra

Roba za klince im je odlična! Djeca mi imaju po par komada robe s tom markicom i zaista je peri-deri, tu robu mogu bez srama proslijediti dalje jer je doslovno kao nova. E sad, ili sam naletila na zaista dobre komade ili je stvarno kvalitetno, ne bih znala. Ali ta linija za klince je luuuda
Pa, koliko sam skužila za klince im je roba prejaka! Kažem, moj brat što ima od njih je zaista predobro. Da je bar i onaj drugi dio asortimana takav...
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 23:03   #13
imam 2 njihove majice bez kojih ne mogu zivjeti,ali to je to.u pravilu su prekicasti i nenosljivi,ali se da(ovisno o sezoni i trenutnoj modi)odabrati par stvari.kvaliteta je ovisna o materijalu,pa se nista pamucno ne isplati,ali neke stvari s elastenom ili lycrom cak i potraju.ali sve u svemu jedna od estravagantnijih(nenosljivih) modnih linija koje sam ikada vidjela.s tim da se rasprodaje obicno odvijaju kada je sve dobro pokuopvano,pa onda ostanu neke cudne majice s pola rukava i 3 pozlacene rupe,hlace sa jednom kratkom,a drugom dugom zguzvanom nogavicom.te ostale presarene i nenosljive stvari.sve u svemu lose i za teenejdere bez izgradenog modnog stila.
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 23:07   #14
Quote:
Elektra kaže:
Da je bar i onaj drugi dio asortimana takav...
Imam dvoje hlaca iz Skandala, kupljene su prije dvije godine, onako fine, lagani trapez, niski struk, na crtu , i doslovno su kao jučer kupljene. Košulje i suknje recimo ni u ludilu ne bi kupila, baš mi izgledaju jadno
Imala sam jednu vesticu iz benettona koju sam masno platila, nakon pranja po upustvima dobila sam vesticu za barbiku
Dakle, Skandal je kao i većina drugih, može se naći dobrih komada ali je definitivno dućan bez kojeg možemo

Sassy ne otvaraj , rađe otvori H&M i to u Zadru
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2005., 09:17   #15
hvala na odgovorima

izgleda da ću ja morati do Zagreba pa u njihovu butigu da ja to malo vidim i opipam prije pregovora.

Što se tiće H&M mogu vas izvijestiti (jer sam kontaktirala i sa njima) da oni ne daju robu na franšizu ili sistem kupiš pa prodaš. Oni isključivo otvaraju svoje dućane u vlastititm prostorima. Odgovor koji sam od njih dobila bi se mogao svesti na to da oni "ispituju tržište (pa tako i naše) i kad ocijene da tu mogu zaraditi otvoriti će i dućan ali samo i isključivo u njihovom vlasništvu".

A što se Benttona, barem što se tiće ovog u Bjelovaru mogu vam reći da je sve više komada jednostavno ne nosljivo (npr. hlaće koje ama baš nitko ne može navući na sebe jer su nogavice preuske, dolčevita sa golim leđima...) a i kvaliteta im se malo srozala.

Primjer: kupila sam kaput u Krateksu koji ima 5% kašmira i izgleda prekrasno, fino i skupo i platila sam ga 1.100 kn. U Benettonu kaput koji je duplo tanji i gužva se košta 1.500 kn a kvaliteta je nemjerljiva spram Krateksa....

Držte palčeve da se ne zeznem i da otvorim nešto isplativo i nosljivo
sassy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2005., 09:41   #16
Quote:
sassy1 kaže:
hvala na odgovorima

izgleda da ću ja morati do Zagreba pa u njihovu butigu da ja to malo vidim i opipam prije pregovora.

Što se tiće H&M mogu vas izvijestiti (jer sam kontaktirala i sa njima) da oni ne daju robu na franšizu ili sistem kupiš pa prodaš. Oni isključivo otvaraju svoje dućane u vlastititm prostorima. Odgovor koji sam od njih dobila bi se mogao svesti na to da oni "ispituju tržište (pa tako i naše) i kad ocijene da tu mogu zaraditi otvoriti će i dućan ali samo i isključivo u njihovom vlasništvu".

A što se Benttona, barem što se tiće ovog u Bjelovaru mogu vam reći da je sve više komada jednostavno ne nosljivo (npr. hlaće koje ama baš nitko ne može navući na sebe jer su nogavice preuske, dolčevita sa golim leđima...) a i kvaliteta im se malo srozala.

Primjer: kupila sam kaput u Krateksu koji ima 5% kašmira i izgleda prekrasno, fino i skupo i platila sam ga 1.100 kn. U Benettonu kaput koji je duplo tanji i gužva se košta 1.500 kn a kvaliteta je nemjerljiva spram Krateksa....

Držte palčeve da se ne zeznem i da otvorim nešto isplativo i nosljivo
pa jesi onda pitala kada će doći u zagreb?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2005., 12:32   #17
Nisam pitala kada će H&M doći u Zagreb jer mi tu informaciju sigurno ne bi rekli. Pogotovo ako sve već nije pripremljeno a onda će to vjerojatnije reći medijima neko nekom kao što sam ja

Dakle, smo treba strpljenja i doći će H&M i k nama...
sassy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2005., 12:41   #18
Imam ja bikini iz skandala Zadovoljna sam, nije bio ni skup (oko 150kn). Svi drugi badići su mi se raspali prije nego taj.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2005., 12:42   #19
Sjetih se - i jedan šos. Uh, taj je užasan, pušta tolko boje čim se smoči Nikad to u životu nisam vidjela
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2005., 13:30   #20
Skandal je startao sasvim dobro u Zagrebu, nije bila ni tolko loša roba al su u međuvremenu propali. I sto se tice robe, a i sto se tice samog ducana, kolko sam vidjela onaj na Cvjetnom trgu su zatvorili, ne znam jel radi onaj u Branimir centru jos i u Mercatoru.
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:34.