Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2006., 15:53   #1
Nara Camicie

curke, sto mislite o njihovim kosuljama? znam da su krasne , al mislite li da vrijede tih para (vidim da ih ima i po 800 kn ).
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 16:08   #2
imam jednu košulju već jako dugo, sigurno 5 godina.
bijela sa smeđim detaljima po rubovima i smeđim remenčićem oko sturka, koji se spaja s nekom metalnom kopčom punom cirkončića.
istina, slabo je nosim, ali još uvijek super izgleda.
hoću reć da mislim da te košulje zaista vrijede.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 20:47   #3
ja imam jednu bijelu, elegantnu, krasnu i vrijedi tih para, star 10 godina
moja kći ima jednu crnu lani kupljenu i kvalitetna je kak krpa s placa, ustvari na placu su kvalitetnije

po mom iskustvu treba dobro pripazit krilikom kupovine
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 20:52   #4
Imam ih nekoliko. Većinom kupljene na sniženjima u Trstu. Zadovoljna sam. I kvalitetom i izgledom nakon bezbroj nošenja. Imam i neke majice i isto su mi jako dobre.

Nego, kad smo već kod košulja, meni se dosad And činio kao nekakva cijenom prihvatljivija Nara, kad nedavno odem vidjet jednu košulju a cijena 550 kuna
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 13:51   #5
Quote:
Kyra kaže:
Nego, kad smo već kod košulja, meni se dosad And činio kao nekakva cijenom prihvatljivija Nara, kad nedavno odem vidjet jednu košulju a cijena 550 kuna
ako se ne varam And je neka Sisleyeva linija.
i da, nije baš jeftino, ali imaju lijepih stvari.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 16:44   #6
Kupila dvije, prekrasne su! Istina da su dosta skupe, al vrijede tih para!
__________________
Nemoj da budes nja-nja, njaaa-nja...
LordOfTheDance is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 00:18   #7
imam jednu iz nare bijelu na rusku kragnu i uz nju je jos kao neka kvazi kravatica koju mozes ili nemoras stavit, kosulja imam sigurno pet god i jos uvijek je ko nova (nije ni posivila ) i jos jednu na kratke rukave, crna na bele pruge oliti bijela na crne pruge i ta je jos starija od ove prve i vise koristena i isto odlicna... imam i neku glupavu kvazi tuniku koja mi je sad ocajna pa ju ne nosim ... ali nista nije bilo preko 500 kn, mislim da je nes kupljeno na snizenju cak ali i ovo sta nije je bilo oko 300 kn
a od And-a mi se cine preskupe ljetne kosuljice, jednu imamna tri-kvarti rukave i ajde cijena je bila koliko toliko ok ali je fora da sam na poklon dobila jednu polu kosulju - polu majicu bez rukava na gumbice ala korzet i doticna kosta isto ko moja kosulja sta je malo glupo s obzirom na kolicinu materijala no dobro
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 08:34   #8
Quote:
hana kaže:
(nije ni posivila )
to samo znaci da koristis dobar prasak za ves
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 11:08   #9
Imam 3 platnene, jednu kombinacija platneni ovratnik i orukavlje-ostalo mikrofibra, a jedna cijela od mikrofibre. Svih 5 su bijele, oprane bezbroj puta. Dvije od njih starije su od 5 godina. Savršene kao i prvog dana. Vrijedno svake lipe
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 02:31   #10
Kupujem ih redovito, dobro mi dodju u one dane kada se moram ušminkati na poslu...

Dali je netko usporedjivao cijene kod nas i vani?

Jeste ikad posumnjali da su one u Hr lošije kvalitete?
__________________
Čuvaj se vlasti bez mane.
mitzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 10:02   #11
Cijene u uobičajenoj ponudi su podjednake. Svoje nisam kupovala u hr, ali nisam primjetila neku razliku, bar 'odokativno' kad sam gledala u našim dućanima.

Jedino mi se ne sviđa izbor modela...pomislila sam da nam šalju neke ostatke starih kolekcija - netočno, sve sam našla u katalogu tekuće godine, ili modele koje im vani baš ne idu - i to netočno, prodavačica mi je rekla da ih bira šefica dućana.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 10:04   #12
Ja svoje radije kupim u Italiji...nekako imam više povjerenja. S druge strane, jednu koju sam kupila tu u Rijeci jako puno nosim i uvijek je besprijekorna.

E da, zaboravila sam jednu stvar
Redovito na Nara košuljama moram promijenit gumbe. Sve. Zašto? Zato što mi uvijek fali onaj krucijalni gumb na grudima gdje se košulja uvijek "otvara" a ja to ne volim (ne, ne kupim premali broj ). I onda poduplam broj gumbića i stvar rješena!
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 10:06   #13
Na svakoj košulji prije nošenja ojačam koncem gumbe. Jer mi se stoput dogodilo - viri neki končić, potegnem, a ono odeeeeee!!!
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 10:28   #14
Ma kod mene ne otpadaju gumbi. Jednostavno su tako raspoređeni da fali onaj glavni
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 12:52   #15
A gdje ima za kupiti tih košulja?
lucy loo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 12:57   #16
evo što kažu

edit: ne može se direktno linkat, klikni na Europu, pa Croazia pa ćeš dobit popis dućana s adresama.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 18:01   #17
Quote:
mitzy kaže:
Kupujem ih redovito, dobro mi dodju u one dane kada se moram ušminkati na poslu...
Dali je netko usporedjivao cijene kod nas i vani?
Jeste ikad posumnjali da su one u Hr lošije kvalitete?
zadnjih nekoliko godina kupujem Nara bluze, kvalitetne su, ima lijepih i zanimljivih modela; u Italiji im je cijena od cca. 40 EUR pa na više.
U Ljubljani su nešto skuplje, za nekih 10 EUR, a i modeli su drugačiji; za Hrvatsku ne znam. Ugl, u Italiji je ponuda najbolja s obzirom na izbor modela i
na cijene.
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 09:26   #18
imam jedno desetak narinih košulja i obožavam ih
dala bi zadnju paru za njih
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 22:24   #19
Nara Camicie

Sto mislite opcenito o njihovim muskim kosuljama?Kupio sam nedavno par kosulja za nocni izlazak ali moja ekipa me zaj... da su sminkerske i pederske.Zanima me posebno zensko misljenje.
F.Centumalus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 23:33   #20
nisan znala o čemu govoriš pa san išla vidit na netu i meni su baš lijepe. ne znan na šta ih nosiš i kakve si tjelesne građe, al ovako djeluju baš dobro. nadan se da uz to ide imiđ nekog pristojnog tipa a ne nekog nametljivog frajera.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.