Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2006., 09:56   #1
Morgan

zanimaju me lokacije u Zagrebu Morganovih dućana. Znam za onaj u Importanne galeriji, al gdje ih još ima?
Thanks!
neena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 11:55   #2
importanne centru
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 12:16   #3
da? super.
mada sam često u importanneu, a pojma nemam di je. možda se preselio? na popisu dućana importanne centra ga nema...možda se vodi pod drugim imenom..
znam da je bio i u king crossu, ali tamo ga više nema.
neena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 14:43   #4
Quote:
neena kaže:
da? super.
mada sam često u importanneu, a pojma nemam di je. možda se preselio? na popisu dućana importanne centra ga nema...možda se vodi pod drugim imenom..
znam da je bio i u king crossu, ali tamo ga više nema.
blizu je onog dijela s ćevapima. mislim u onoj "uličici" koja povezuje ćevape s fontanom. mali dućan s lijeve strane.
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 16:10   #5
ima i u Importanne Galeriji
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 12:11   #6
Question dućan Morgan

Postoji li neki dućan Morgan u centru grada? Znam da postoji jedan u City Centru One, al mene zanima ima li nešto bliže?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 12:17   #7
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
Postoji li neki dućan Morgan u centru grada? Znam da postoji jedan u City Centru One, al mene zanima ima li nešto bliže?
Ima ti u Importanne galeriji jedan. Nisam iz Zagreba, ali eto, to znam
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 12:19   #8
U Importanne centru jedan. Al mali je nekak.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 15:38   #9
jel u onom Importanneu na Iblerovom trgu ili u onom kod željezničkog kolodvora? Ili ima u oba
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 15:58   #10
u oba!
Anaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 16:19   #11
u importane galeriji je veci 3 puta
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 16:22   #12
ja ovo spajam
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 14:06   #13
Ljudi pitanje. Gdje mogu pronaci morganov ducan? Naime, u avenue mallu je nestao

Gledam popis ducana u cityu, importanne centru i king crossu i morgana nema na listi. Nije valjda u potpunosti nestao?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 22:35   #14
Mislim da je Morgan povučen sa hrvatskog tržišta. Tako nešto mi je rekla žena kad se zatvarao u Importane galeriji.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 22:53   #15
Zato je najbolje kupovat preko e - baya! Mukte u odnosu na cijene koje su bile u Hr
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 11:31   #16
Ma trazim sako za promociju i trazim nesto lude. U principu crni, strukirano ali da ima neki dodatak da nije klasican. Takve stvari je znao imati Morgan i zato trebam bas njihov ducan

Znam da je topic o Morganu ali da li itko ima pametan savjet gdje bih tako nesto mogla naci. Treba biti malo elegantnije ali opet da je to moj stil (uvijek u crnom) i da nije klasican. Znam da puno trazim al sam trenutno luda

I da, ne bih htjela bas potrositi puno
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 11:51   #17
Meni su oni preskupi, s obzirom da im ponuda i nije ne znam kako posebna.
Sve sto oni nude moze se kupiti jeftinije i kvalitetnije negdje drugdje.

Kupila sam barem 4-5 majica/vesta kod njih prije 2 godine i nisam bila zadovoljna kvalitetom ili su se ofucale nakon par pranja ili su se poderale.
__________________
Just relax and enjoy the ride, it will take you where u need to be... ...eventually...
malatajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 23:48   #18
Zašto bi tražila Morgan zbog crnog sakoa? Barem danas ima svakakvih crnih sakoa - od potpuno klasičnih do manje i više odmaknutih od klasike, s dodatcima, bez dodataka, kratkih, dužih...Ima ih po trgovinama tipa Zare ili Topshopa i po skupljim. Samo se trebaš naoružati vremenom i strpljenjem i krenuti u obilazak, dok te neki savršeni crno sako ne zovne s vješalice
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 23:09   #19
Prosla sam sve shopping centre i problem je sljedeci. Broj 38 mi je knap i ne mogu zakopcat. ako uspijem zakopcat vidi se da je knap.

Broj 40 mi je presirok. U leđima mi bude sirok i onako se sav nabora. I jednostavno su svi takvi.
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.