Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2006., 11:43   #1
Talking Victoria's secret

Sad sam bila na njihovoj stranici i jednostavno se rastopila
Kako je sve divno.
Koliko mi je poznato kod nas nema njihovog ducana, al pisite mi gdje ima u susjednim nam zemljama. Pije godinu, dvije govorilo se da se otvara u Zagrebu ali poslije nisam nista o tome cula.
Kad god odem u inozemstvo iskorisitm priliku i nakupujem svasta, pa sam se malo zazeljela.
Jos da vas pitam imate li iskustva s online kupovinom istog, nisam ziher da li uopce salju u Hrvatsku? I dalje sam pod dojmom svega..
*..*Anna*..* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 11:47   #2
oooo,pa vec ima otvorena ta teme

ne salju oni u hr
vivienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 11:59   #3
Quote:
vivienne kaže:

ne salju oni u hr
od kud ti to?
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 11:59   #4
Meni je teta donijela neke njihove spray za tijelo.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 12:46   #5
Joj nisam vidjela da je vec prije ta tema otvorena..
Da bas sam i mislila da ne salju u Hr.
A jel ima njihov ducan u Austriji ili Sloveniji mozda??
*..*Anna*..* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 12:49   #6
Quote:
Billi kaže:
od kud ti to?

sta su poceli???pa divno

naime,nekad nisu,znam da sam im ja ludaca mejlal da zasto nema nas na popisu i oni mi cak odgovorili

ma bilo je to prije godinu dana ili morti mal vise,al fakat tad nije bilo nas

tnx billi
vivienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 12:56   #7
ja jak dugo narucujem od njih. evo, bas za sutra imam dostavu
inace, VS je lose kvalitete i visokih cijena a jos kad se plati carina i ostalo...jako se ne isplati. takodjer, treba pogoditi velicinu.

ja kupujem neke djindjice, nikad nista skupljeg. evo npr, kod njih je na raspordaji majca bez rukava za 10 dolara, takve u top shopu su 60 kn . (na 10 dolara ide trosak slanja i carine)...

dobro si razmislite. radije odite u sloveniju ili austriju.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 14:04   #8
zasto u slo ili austriju,sta oni imaju,mislim u slo nikad ne idem pa nema pojma?
vivienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 14:11   #9
Quote:
vivienne kaže:
zasto u slo ili austriju,sta oni imaju,mislim u slo nikad ne idem pa nema pojma?
ne znam koje stvari trazis...ali npr H&M i newyorker ima prekrasnog donjeg vesa, dobra cijena i mozes probat.
sve sto vidis u VS imas po ducanima kod nas i vani. jedino nigdje nisam nasa dobar izbor plisanih treninrkica kao sto ima VS.

onda, ona pink linija je koma, uzas! tanko, rasteze se...nis ne valja.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 14:13   #10
recimo...meni intimisimi ima prekrasni ves.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 14:20   #11
Quote:
Billi kaže:
recimo...meni intimisimi ima prekrasni ves.
Sve je to istina, stvarno smo postale izbirljive.
Ali jednostavno sam se rastopila kad sam danas vidjela one preslatke badice na netu.
U Zg Benetton Underwear ima dobar izbor i na neki nacin moze parirati VS.
*..*Anna*..* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 14:42   #12
ja imam VS lijepi badic od prosle godine. ali ove sam kupila liscin koji mi je

newyorker ti ima dobrih korzeta , ako te zanima.
zaista mislim da za sve od VS imamo zamjenu. osim tih plisanih trenirkica. inace su meni sportske stvari fetis pa trenirkice obozavam.
jel koja zna di ima plisanih trenirki?

also, ako ti se svidja badic od VS, uzmi si ga, zasto ne. neke stvari radimo jer nas vesele a ne zato sto se isplate, kaj ne

(zato meni dosla jos jedna plisana )
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 14:51   #13
Quote:
Billi kaže:
ne znam koje stvari trazis...ali npr H&M i newyorker ima prekrasnog donjeg vesa, dobra cijena i mozes probat.
sve sto vidis u VS imas po ducanima kod nas i vani. jedino nigdje nisam nasa dobar izbor plisanih treninrkica kao sto ima VS.

onda, ona pink linija je koma, uzas! tanko, rasteze se...nis ne valja.
ma ne ,bas sam mislila na VS,ne na zamjene

intimissimi mi je vec dosadan,kad se tek otvorio mi je bio mrak,sad ne vise
vivienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 15:03   #14
Quote:
Billi kaže:
inace, VS je lose kvalitete i visokih cijena a jos kad se plati carina i ostalo...jako se ne isplati. takodjer, treba pogoditi velicinu.
ja sam baš bila uvjerena u suprotno

čudi me to jer su dosta razvikani
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 15:09   #15
Ja imam brdo VS veša, uključujući i iz Pink kolekcije, sve je kupljeno u SAD-u i oduševljena sam! Donji veš kupljen prije 2 godine se još fenomenalno drži i sve sam poprilično jeftino platila (posebno na rasprodajama, cijene budu smiješne)

Što se tiče susjednih zemalja, ima VS dućan u Beogradu, ali je minijaturan i cijene su preogromne.
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 15:18   #16
Quote:
teichy kaže:
ja sam baš bila uvjerena u suprotno

čudi me to jer su dosta razvikani
cuj u cijenu se sama moze suvjeriti a sto se kvalitete tice....prejebeni kompletic grudnjak i gace, 100% pamuk. cak i grudnjak ima tvrde pamucne bretele. a bretela moraju bito ipak malo elasticne jer ako stegnes, zulja, ako otpustis, ispada. i onda kosarica stoji na sve strane. znaci, lose.

tikvo, ja imam one pink boxe. razvukle su se iako ja donji ves oduvijek perem ili na ruke ili bez centrifure u posebnim praskovima.

i naravno da je jeftino i isplativo kupovat u sad-u a ne placat carine kod nas.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 15:20   #17
i naravno, omjer cijene i kavlitete im je ok, ali cijene kod njih, ne kod nas.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 15:29   #18
da, nisu baš previše skupi
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 16:12   #19
Doci cu ja do tih badica i trenirkica kako tako. Al sigurno ocu. E da gledam to snizenje i skuzim da to i nije toliko jeftino, onda me uhvati nostalgija za vremenima kad sam harala po americkim ducanima, cijene su bile smijesno minijaturne. Grudnjaci po 2,3$.
Billi ja imam te plisane trenirkice iz H&M, jako sam zadovoljna. Imam 4 donja dijela, cijena popularna, 12.90 eura mislim, a jos su sad snizenja.
*..*Anna*..* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 03:25   #20
Ja sam Viktorijin konstantan gost- imam uzorke iz svih njihovih kolekcija . Pink kolekcija - perem na vruce (no tu nije vruce ko kod nas ni blizu no sigurno je nekakvih 60), susim u susilici - nisam primjetila nikakvo rastezanje niti nista - super su mi. Za usporedbu (iako ja osobno smatram da su to dvije razlicite kvalitete) gacice kupljene prije tocno godinu dana u H&M-u (donijela cimerica iz Dojclanda ) paralelno prane su apsisale i razvucene (Snoopy kolekcija).
Upravo sada su na snizenju sve stvari - grudnjaci push up na 25$ (bili 50-tak), oni sa zicama i kakti jednostavniji su izmedu 15-25$ (za manje od 15 takvih nisam vidla u zadnje dvije godine). Gacice koje se isplate na snizenju kupit su one prekrasne cipkaste i seksi (recimo ja sam lani kupila gacice od 60$ snizene na 3 $ - neverovatno a model mraaaaaak). Pink kolekcija i ostale pamucarke se snize na 3 ili 5 (a inace su 5 za 25 ili 3 za 20 ovisno o modelu a ima i jos drugih kombinacija) a i nije neki izbor.
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:19.