Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2006., 20:22   #1
Jacques-Lemans

Ovako, imam JL čuku koju sam uspio pokarit na vrlo neinventivan način. Iako to nije neka speciajlna marka, ipak je malo iznad prosjeka tak da ju obični urari ne mogu popravit nego mi trea netko specijalan. Pregledao sam puno mjesta u Zagrebu ulkjučujući Buzaka ali ništa. Da li netko zna gdje se popravljaju bolji satovi? Tipa Bvlgari, Rolex, Pattek ili slično? Ne da mi se u beč samo za to.
__________________
rampart: Btw, jel neko zna koje to cigarete puse rusi da se ne zajebem i ne dignem si stan u zrak?
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 07:21   #2
Dodji u Zenevu i nekom reci da Leman nije neka marka.

Ali da, zaboravila sam, dokaz kulerstva je pljuvanje po svemu oko sebe.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 11:18   #3
Oh. Nisma znao. Ovdje mi je svaki urar rekao da sam mogao kupit i nesto bolje. Tak oda ne pljujem, nego kazem ono sto mi drugi vele. Kupio sam sat jer mi se izgled svidjao i imao je sve sto mi treba. No, znaci da se u Zenevi da lako popravit?
__________________
rampart: Btw, jel neko zna koje to cigarete puse rusi da se ne zajebem i ne dignem si stan u zrak?
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 10:36   #4
ma u kakvu ces ti zenevu sa jl jesi ti lud....koji je to model jlemana
 
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 10:38   #5
ima li netko kakve forniture prodat za ručne satove
ili alata za popravljat satove a da ima viska...
 
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 10:03   #6
Već sam odavno popravio. Našao sam jedan dućan gdje popravljaju JL satove, pa su mi znali reći gdje ima urara. Neko vrijeme ih stvarno ovdje nije bilo. Model je 1-990 Štos je u tome da nisam nikada poslije vidio ovaj model kod nas da se prodaje. Čak su mi i u par dućana rekli da nisu znali da JL uopće ima ovakve satove. Na njihovoj stranici ga nema niti izloženog za prodaju (nema modela 1-990!).
__________________
rampart: Btw, jel neko zna koje to cigarete puse rusi da se ne zajebem i ne dignem si stan u zrak?
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 12:04   #7
A da nisi slučajno zaboravio jedan broj u šifri sata, inače nije buzak nego puzak.
Kaj se tiče popravljanja sata nisi nigdje napisao kaj se pokvarilo(daj mi objasni kakvi su to obični a kakvi neobični urari vidim da se već spominje na par mjesta al nikak da skontam...)
Zašto jednostavno nisi otišal tamo gdje si kupil sat da ti ga oni poprave nego bauljaš po gradu tražeći neobične urare...???
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 15:18   #8
Ne, nisam zaboravio broj u šifri. Piše 1-990 water resistant 10atm titanium chronograph. Nekada je bio na netu, vidio sam i par slika na ebayu ali sada ništa. Što je bilo? Opet sam napravio istu stvar.... naime, bio sam u francuskoj i taman sam ulazi u bus kad sam, pazite ovo, koliko god nevjerojatno zvučalo, uspio zahvatiti mali gumbić na satu koji ima profil T sa koncem od jednog sjedišta koje je visilo neobično nisko i koje je bilo neobično jako. Naravno, ja sam velik i jak pa sam povukao ruku i nisam ni skužio što se desil odok nije bil oprekasno. Naime, gumbić (koji inače služi za alarm) se izvuka više nego što bi trebalo. Sat je nastavio radit, ali bez funkcije alarma (inače je komplet analogni, nema digitalnih funkcija, pa ni za alarm). Kasnije sma se išao kupa, kompletno zaboraviviši na taj incident, te sam se neugodn opodsjetio na to kad sam vidio hrpu vode u satu (koja nije ulazila prije). Sat je stao par mjeseci nakon toga. Moram sam zamijeniti čitavi mehanizam. Sad sam opet sjebao tja mali utor na sličan način. Argh.
__________________
rampart: Btw, jel neko zna koje to cigarete puse rusi da se ne zajebem i ne dignem si stan u zrak?
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 20:02   #9
Znam da je tema stara, ali moram iznijet svoj slučaj... Imam također JL dakar, dobio za krizmu. Skinio ja sat, stavio na klupu (u školi) i sulčajno bilježnicom ga zakačim i padne on na pod sa nekih metar... A još kako je težak, kad je bubnio u pod ja sam mislio gotov je... Ono, ništa mu...
JACQUES LEMANS
anonimus_94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:44   #10
Ljudi,htjela sam vas pitati,ja isto imam satić od JL,ali doduše malo je stariji,neznam kupljen je negdje prije 5 godina.. neznam koji je model jer ja nemogu nači na satu dali gdje piše. pa sam vas htjela pitati dali netko zna gdje ja mou taj sat procijeniti ili ga prodati? dali netko to otkupljuje? Hvala unaprijed.
evilblond666 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:07.