Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2006., 19:26   #1
Guess

...znam da je u zg bilo prije ducana s Guess-ovom oblekom,i DKNY skup s njim...a to je sve nestalo,pa ak netko zna jel postoji jos neki ducan u zagrebu...
loolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 19:31   #2
Quote:
loolu kaže:
...znam da je u zg bilo prije ducana s Guess-ovom oblekom,i DKNY skup s njim...a to je sve nestalo,pa ak netko zna jel postoji jos neki ducan u zagrebu...

Imas u Rijeci tj u Opatiji al ima samo cipela,torba...
__________________
OGLAS:
imam ferrari, vilu na moru, yahtu od 20m, nekoliko hotela, ne tražim ništa........samo se hvalim
Onyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 20:15   #3
Quote:
loolu kaže:
...znam da je u zg bilo prije ducana s Guess-ovom oblekom,i DKNY skup s njim...a to je sve nestalo,pa ak netko zna jel postoji jos neki ducan u zagrebu...
Ne, nema vise. Bilo je u Ilici i DKNY u Vlaskoj.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 19:06   #4
Guess haljina s Modianine reklame

Zna li neka od vas gdje je ima za kupiti?
Mala,crna,koktel haljinica,izgleda mi nesto tipa sifon svila.
Reklama je po svim casopisima,i u modianinom katalogu za jesen/zimu,ali ni u jednom navedenom ducanu je nema za kupiti.
formulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 20:18   #5
daj sliku ako možeš.....

obožavam Guess..... napokon je on zaslužio svoj topic.....
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 23:14   #6
Znam na što misliš, ima u novom Elleu Modianin katalog, slatka je haljinica ali ništa spešl, i meni ono više vuče na til nego na svilu.
Chloette is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 00:42   #7
Ma,da,til,svila,tako nesto,nije ni meni nesto spesl,vidjela sam i ljepsih,ali slatka je,valjalo bi je imati tek toliko da se ima
formulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 00:43   #8
A sliku sam trazila,ali nisam uspjela pronaci.Inace,dajem glas za guess
formulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 13:06   #9
evo nekih torbica...... ako mi uspiji slike.....



Zadnje uređivanje *minii* : 27.09.2007. at 13:07. Reason: nema slike
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 12:59   #10
Ima Guess s torbama u City Centru 1 i u Avenue Mallu.
I Guess satovi u King Crossu.
Zna li netko ima li i negdje u gradu (s torbama)?
__________________
Enjoy the simple things in life!
Kejt 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 13:20   #11
ima guessove odjeće u peek & cloppenburgu, u cc1
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 15:39   #12
za Zagreb znam da ima u Avenue Mall-u njihov dućan acceessorize........

u Rijeci, u Tower centru isto, i u Mercatoru onaj dućan koji drži 4US ima Guess

robe....
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 20:48   #13
je li netko naručivao možda njihove torbe preko net-a?

ja bi si nabavila ovako neku malu torbicu iz prošlih kolekcija,.....


*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 23:09   #14
meni se ne svidja taj logotip na svakom proizvodu, ali iz ove kolekcije za proljeche sam vidjela nekoliko dobrih komada (nemaju logo) neke narukvice i sandale
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 08:52   #15
Quote:
nola kaže: Pogledaj post
meni se ne svidja taj logotip na svakom proizvodu, ali iz ove kolekcije za proljeche sam vidjela nekoliko dobrih komada (nemaju logo) neke narukvice i sandale
ja isto nisam pobornik tih preogromnih logoa kod guessa.
ali istina, ta nova kolekcija ima sasvim dobro izgledajuce torbe bez seljackih uzoraka i prezlatnih metalnih dijelova. ipak, meni se cini malo previse 1400 kn za torbu koja je od umjetnog materijala.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 10:32   #16
nisam ih proucavala. svidja mi se jedna mala, jel si vidjela njima cijene mozhda? bash najmanja onako za van.
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 13:27   #17
Obožavam guess i zapravo mogu reći da sam guess freak ! Kolekcionar sam njihovih torbi i satova! Kupujem ih u St i ZG,preko neta ne naručujem,jer nažalost ne isporučuju u HR ! Iz ove kolekcije sam si kupila jednu veliku bijelu i malu rozu: predivne su ! Cijene im jesu malo skuplje (vani su puno jeftinije .. Osim toga kupujem njihove majice,sandale i nakit.. Baš neki dan sam si uzela bijelu narukvicu .. Imaju i lijep donji veš... Ma,sve mi se sviđa!!!!
pussycat princess is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 16:28   #18
Quote:
Hannah kaže: Pogledaj post
ja isto nisam pobornik tih preogromnih logoa kod guessa.
ali istina, ta nova kolekcija ima sasvim dobro izgledajuce torbe bez seljackih uzoraka i prezlatnih metalnih dijelova. ipak, meni se cini malo previse 1400 kn za torbu koja je od umjetnog materijala.
a sta bi ti onda rekla za gucci torbe od platna koje su 1000 eura?
pa placas ime i dizajn..meni se cijene guessa cine potpuno normalne.
bas sam se jucer iznenadila...1200kn ogromna predivna i to jos kozna torba...
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 16:42   #19
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
a sta bi ti onda rekla za gucci torbe od platna koje su 1000 eura?
pa placas ime i dizajn..meni se cijene guessa cine potpuno normalne.
bas sam se jucer iznenadila...1200kn ogromna predivna i to jos kozna torba...
ne bi nista rekla dok ne vidim jel mi se svidja. pa zvala se ona i gucci. to mi je sasvim irelevantno ako mi je gadna. kao vecina torbi u guessu.

ova guessova je bila zacudo dobroizgledajuca (netipicna za guess torbu, inace su mi cajkaste do bola) i pomislila sam da je 1400 kn malo previse, obzirom da isto tako meni dobroizgledajuca torba slicne velicine u accessorizeu kosta malo manje od 400 kn. sto mi se cini ok cijena za sasvim umjetni materijal. napominjem ova u guessu nije kozna. pa mi je za poliuretanski materijal i guess "ime" 1400 kn too much.

recimo ta za koju ti tvrdis da je u guessu 1200 kn ogromna i predivna jedino sumnjam u tvrdnju da je kozna...
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 17:09   #20
Quote:
Hannah kaže: Pogledaj post
ne bi nista rekla dok ne vidim jel mi se svidja. pa zvala se ona i gucci. to mi je sasvim irelevantno ako mi je gadna. kao vecina torbi u guessu.

ova guessova je bila zacudo dobroizgledajuca (netipicna za guess torbu, inace su mi cajkaste do bola) i pomislila sam da je 1400 kn malo previse, obzirom da isto tako meni dobroizgledajuca torba slicne velicine u accessorizeu kosta malo manje od 400 kn. sto mi se cini ok cijena za sasvim umjetni materijal. napominjem ova u guessu nije kozna. pa mi je za poliuretanski materijal i guess "ime" 1400 kn too much.

recimo ta za koju ti tvrdis da je u guessu 1200 kn ogromna i predivna jedino sumnjam u tvrdnju da je kozna...
iskreno, sumnjam i ja makar me prodavacica uvjeravala da jest. e sad, bila ona prava ili ne meni se jako svidja i kupit cu je. sad bi stavila sliku al nikako ne mogu naci na netu neku.


ni meni se ne svidjaju one njihove logo kolekcije makar imam jednu malenu zlatnu i pripadajuci remen. al ta je stvarno druga prica od ovih ostalih.
al me zato ova nova kolekcija ostavila bez teksta..stvarno krasne torbe
a gle...accessorize je ono... drangulije...nije bog zna kakva kvaliteta.
a guess je ipak poznata, stara firma (1976) koja je medju naj firmama u US tako da su cijene po meni sasvim uredu (makar su ove kod nas dosta vece nego u US). druga je stavar sto se nekome svidja a sto ne svidja.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.