Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2006., 21:49   #1
Shopping u Pragu

evo idem sutra malo do tamo pa mi preporucite sta ima. znam da ima sephora i debenhams...sta ima jos, jel ima kakvih outleta i tako to.
jel ima kakvog dobrog donjeg rublja
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 21:55   #2
joooj, ideš u prag... bila sam tamo već 2 puta, predivan grad...


za shopping ti nemrem pomoći, nisam tamo niš kupovala...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 23:40   #3
da, cak sam upjela nac i neku frendicu od frendice da me vodi van :-))
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 00:47   #4
ja bila vech 2 puta po tjedan dana u zadnja 4 miseca

u ulici ispod museuma imash h&m. u ulici desnoj od nje su mango, zara, benetton i sl.

znam da ne pomaze i ovo nije ono na shto si pucala al..

e da, sephora ti je odma do h&m.
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 19:28   #5
evo, da oživim malo i ovaj topik.
jel ima body shop u pragu?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 03:26   #6
i?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 20:44   #7
Čuj, budeš došla u centar, di je New Yorker i to. E, fino, to zaobiđeš, i produžiš, i imaš čitav niz dućana. Svakakvih zaista. Uglavnom, sve je u istom krugu, nemožeš fulati. A i bolje je da ne ideš u neki dućan koji si već prije smislila, jer naleti se zaista na svašta tamo.

Em i da...Ako ideš van, svakako posjeti Duplex i Music bar (kod sex muzeja)
(Dva najbolja naj sve izlaska u mom životu)
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 20:22   #8
Najgori shopping grad u kojem sam ikad bio. Sve je oko 40% skuplje nego recimo u Munchenu i Berlinu što zbog nekakvog Praškog ponosa, što zbog jačanja krune zbog jačanja češkog gospodarstva... Izbjegavati za shopping...
dr duca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 21:10   #9
pa ne znam bas... ja sam se fino nakupovala zadnji put. h&m, zara, mango, sephora...
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 23:49   #10
Boss, lacoste, benetton
dr duca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 12:58   #11
prag je totalna koma za shoping... nemam pojma kako da to objasnim jer stvarno ima ducana ko u prici... ipak nisam nasla bas nista sto me odusevilo...evo cak ni u benettonu...koji je totalna koma...clockhouse...h&m...ma nemam pojma sve mi djeluje nekako jeftino (ne kazem da ne volim jeftine stvari...nego samo ne volim da izgledaju jeftino) u italiji recimo uvijek u 8mjesecu obavim zadovoljavajuci šoping gdje inace skupu robicu dobijem za pol cijene i to mi je ok.
kupovina u pragu


i da...ako nekom trebaju skuplji ducani vuitton, armani sta ja znam sta sve ne... to nije u centru nego u onom zidovskom kvartu...
bo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 15:28   #12
Quote:
bo. kaže: Pogledaj post
prag je totalna koma za shoping... nemam pojma kako da to objasnim jer stvarno ima ducana ko u prici... ipak nisam nasla bas nista sto me odusevilo...evo cak ni u benettonu...koji je totalna koma...clockhouse...h&m...ma nemam pojma sve mi djeluje nekako jeftino (ne kazem da ne volim jeftine stvari...nego samo ne volim da izgledaju jeftino) u italiji recimo uvijek u 8mjesecu obavim zadovoljavajuci šoping gdje inace skupu robicu dobijem za pol cijene i to mi je ok.
kupovina u pragu


i da...ako nekom trebaju skuplji ducani vuitton, armani sta ja znam sta sve ne... to nije u centru nego u onom zidovskom kvartu...
Po meni, baš suprotno. Ja sam baš uživala u shoppingu, jer sve je mrak, i sve sam našla što sam tražila. Nakit im je ,i to imaju nekoliko dućana sa nakitom, o kojima mi možemo sanjati...Zara mrak, H&M neloš, čak je i New Yorker bio na nivou. O MAC-u da i ne pričam. Teta šminkerica preporučila sve...Malo izvan centra, ima jedan dućan, samo se ne mogu sjetiti imena, al' stvari su mrak. Podsjeća me na warehouse, al' samo sa stvarima za curke...ma super super..

I jedva čekam da idem opet.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 15:40   #13
u biti... mozda bas i nisam bila koncentrirana na shopping jer sam u pragu bila prvi put pa sam ono gledala grad, pivnice i sve to skupa... u biti to je sve toliko ogromno i ima toliko ducana koje naravno nisam obisla tako da sam vjerojatno imala peh da upadnem gdje bas i nema nesto po mom gustu...
vjerojatno ima svega ...
bo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 20:13   #14
Evo idem u 12.mj za vrijeme Adventa,4 dana u Prag pa me zanima da li se isplati tamo u to vrijeme, kupovati? kakve su cijene,gdje bi se mogla obaviti povoljnija kupnja,onak usput između razgledavanja?

hvala
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 20:49   #15
Ja idem sredinom 11og, pa me zanima isto pitanje...
__________________
SEXA
Aualida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 00:04   #16
Molim se da mi se javi neko ko ide u Prag (ili bilo gde u Češku) u skorije vreme!
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 14:40   #17
pomoć

evo ua novu godinu idem u Prag pa me sad zaniam kako doc do h & m dal zna ko adresu ili tako nesto, dal je u centru ili....prvi put sam bila na maturalcu al odavno, a sad bi malo volila proc i po trgovinama....pa ako mi ko moze pomoc
catwomen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:35.