Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2006., 20:49   #1
Shopping u Barceloni

bila bi jaaaako zahvalana ako bi mi netko mogao preporuciti neke dobre ducane (moze i second hand) u barceloni
unaprijed hvala
lila grace is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 21:30   #2
Mango svakako, izbor je ogroman i može se stvarno naći dosta povoljnih stvari, čak i prijašnje kolekcije.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 23:52   #3
bila sam ljetos, predivan grad
pravi raj i inače, a tek za šoping! ajme miline...

svakako preporučam šoping u Mangu i Zari pod mus, u Mangu jer su cijene pošto je to španjolska marka 20-40% jeftinije nego kod nas a u Zari jer je nema kod nas, a za povoljne cijene dobiješ zaista super kvalitetu i također je jeftinija nego u Austiji, Sloveniji i sl. (isto španj. marka, jelte, pa nema carina)...
tu je i H&M, pa Bershka, Massimo Dutti, Naf Naf, Promod, Pimkie's i svakakve ostale marke... a tek onaj ogromni Corte Ingles na 8 ili 9 katova na Plazi Catalunyi! mo'š cijelo popodne provest tamo...
glavna šoping zona je ulica Passeig del Gracia, i to od Gaudijevih kuća Pedrere i Batllo naniže prema Plazi Catalunyi, nastavlja se po ulici kojom od Corte Inglesa krećeš prema gotičkom kvartu iliti Barri Goticu.
tu su i Topshop i Miss Selfridge u jednom na putu od Plaze Catalunye do Plaze Universitarije...
za šuze i tenisice su odlični Footlocker (tenisice svih vrsta, boja i oblika) i mali dućani u gotičkoj staroj četvrti gdje doslovce možeš naći SVE, osobito ako želiš cipke ili tenke kakve nema nitko u ZG-u ()
stari dio grada (u uskim uličicama) je pun ludih malih butika (i second hand shopova) tako da je šoping ujedno i razgledavanje grada i pravi gušt, na najviše toga naletiš lutajući uličicama, pustiš nogama da te odnesu i uživaš... a usput je novčanik sve tanji i tanji...

sretno u šopingu i lijepo se zabavi u Barci!
(a sigurna sam da hoćeš jer to je jednostavno grad koji te osvoji na prvi pogled...)

i ja bih opet tamo...
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 01:36   #4
Ja obicno ove stranice pogledam prije puta. Sve je tematski podijeljeno i napisano od ljudi koji zive u nekom gradu, kao i od turista.

Barcelona shopping

Barcelona opcenito
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:25.