Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2005., 07:00   #1
UGG boots

Popis UGG prodajnih mjesta

Dubrovnik
- Karla, T.C. DOC, Trg k. Tomislava 7
Makarska
- Cipele Bella P.C. Merces, Obala kralja Tomislava
Metković
- Cipele Bella T.C. Mercator-H, Splitska 1
Pula
- Shoe Box, Sergijevaca 65
Rijeka
- Shoe Box, Tower Centar Rijeka, J.P. Kamova 81a
Split
- Karla, Kralja Zvonimira 99
- Karla, Dioklecijanova 1
Zadar
- Karla, T.C. Relja, Murvička 1
Zagreb
- Karla, Frankopanska 20
- Karla, Jurišićeva 18
- Karla, Vlaška 65
- Francesco Biasia, Teslina 15
- Stiefelkönig, Ilica 33
- Bilbao, Tkalčićeva 46
- Shoe Box, Avenue Mall, Avenija Dubrovnik 16
- Shoe Box, City Centar One, Jankomir 33



Jesu li Ugg cizme popularne u Hrvatskoj?
Kako vam se svidaju?
Sto mislite o cijeni?
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY

Zadnje uređivanje mokry : 28.10.2010. at 19:35.
talia is offline  
Old 02.10.2005., 12:22   #2


...nece valjda i ove jeseni se nosit?
croft is offline  
Old 02.10.2005., 14:36   #3
odvratne su.
meg is offline  
Old 02.10.2005., 23:12   #4
meni su super ,iako su malo "preisfurane"
ja imam roze i nositi cu ih i ove zime
piccola is offline  
Old 02.10.2005., 23:16   #5
prije godinu dana kad sam bila u USA zgražavala sam se nad tim čizmetinama. nosili su ih muškarci i žene, na traperice, trenerke, večernje haljine te čizme su tamo ono, za do dućana i nazad. uglavnom, ovo što naše trendsetterice nose, tamo košta 10$. ako si kupim jedne ove zime, bit će to isključivo za zagrebački snijeg i bljuzgu koja me čeka. dofuram se u njima do posla i onda se preobučem u normalne cipele/čizme
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Old 02.10.2005., 23:29   #6
Quote:
LadyInRed kaže:
prije godinu dana kad sam bila u USA zgražavala sam se nad tim čizmetinama. nosili su ih muškarci i žene, na traperice, trenerke, večernje haljine te čizme su tamo ono, za do dućana i nazad. uglavnom, ovo što naše trendsetterice nose, tamo košta 10$. ako si kupim jedne ove zime, bit će to isključivo za zagrebački snijeg i bljuzgu koja me čeka. dofuram se u njima do posla i onda se preobučem u normalne cipele/čizme


samo je problem sto one nisu za snjeg i bljuzgu,nego za suho vrijeme. ali tople jesu.prave ugg aus cizme ne kostaju 10 dolara.nesto slicno,to da.
ali imas pravo,ovo sto vecina cura nosi ovde ,vani kosta par dolara .
piccola is offline  
Old 02.10.2005., 23:34   #7
Quote:
piccola kaže:
samo je problem sto one nisu za snjeg i bljuzgu,nego za suho vrijeme. ali tople jesu.
pretpostavljam zbog materijala da se ne smiju smočiti? meni zapravo nije bitno kako će izgledati izvana. bitno mi je da griju nogu i da neće promočiti. jel se može to od tih čizama očekivati?
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Old 02.10.2005., 23:47   #8
ne
magic is offline  
Old 02.10.2005., 23:49   #9
Quote:
LadyInRed kaže:
pretpostavljam zbog materijala da se ne smiju smočiti? meni zapravo nije bitno kako će izgledati izvana. bitno mi je da griju nogu i da neće promočiti. jel se može to od tih čizama očekivati?

pa da, unistile bi se od vode ,leda,snjega... a vjerovatno bi i promocile, neznam,ja svoje nosim samo po suhom
i da, nikad na vecernju haljinu
piccola is offline  
Old 03.10.2005., 10:39   #10
Quote:
LadyInRed kaže:
prije godinu dana kad sam bila u USA zgražavala sam se nad tim čizmetinama. nosili su ih muškarci i žene, na traperice, trenerke, večernje haljine te čizme su tamo ono, za do dućana i nazad. uglavnom, ovo što naše trendsetterice nose, tamo košta 10$. ako si kupim jedne ove zime, bit će to isključivo za zagrebački snijeg i bljuzgu koja me čeka. dofuram se u njima do posla i onda se preobučem u normalne cipele/čizme
Ma da i ovdje se nose vec par godina, meni su odvratne.Ima ih od 10 eura pa navise. Nesto odvratnije nisam vidjela.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Old 03.10.2005., 11:35   #11
jednako su nakaradne kao i pamela enderson kad ih nosi na suknju.
Billi is offline  
Old 03.10.2005., 12:19   #12
Fora su mi i slatkaste nekako ali ih ne bih nosila. Osim što mi je bitno da čizme griju, bitno mi je i da ih mogu nositi na kišu i tome sl. jer - zato ih i kupujem.
__________________
x
Elektra is offline  
Old 03.10.2005., 23:35   #13
s obzirom da sam ultra zimogrozna kupila bih si ih jer sam cula da ludogriju. al ak se ne mogu nosit po snjegu (mene bas potsjetile na buce) onda necu???
debelakrava is offline  
Old 04.10.2005., 12:05   #14
Quote:
debelakrava kaže:
s obzirom da sam ultra zimogrozna kupila bih si ih jer sam cula da ludogriju. al ak se ne mogu nosit po snjegu (mene bas potsjetile na buce) onda necu???
a jel shipaju u cro?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Old 04.10.2005., 12:07   #15
a zashto moraju biti bash te?


tako UGGly chizama ima i od drugih proizvodjacha
magic is offline  
Old 04.10.2005., 12:15   #16
Quote:
magic kaže:

tako UGGly chizama ima i od drugih proizvodjacha


a di? nebi skechers ak ne moram.
zapravo nemoram ni jedne ako cemo iskreno
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Old 04.10.2005., 12:31   #17
Quote:
darin kaže:

a di? nebi skechers ak ne moram.
zapravo nemoram ni jedne ako cemo iskreno
Mozes uzeti recimo Cavallijeve one su jos ruznije.

Feuerfuchs is offline  
Old 04.10.2005., 12:35   #18
Quote:
Feuerfuchs kaže:
Mozes uzeti recimo Cavallijeve one su jos ruznije.


tak bezukusna ipak nisam
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Old 04.10.2005., 14:05   #19
Quote:
darin kaže:

tak bezukusna ipak nisam
I ako ni te nisu moj stil prije bi njih uzela nago Uggsice, jer su one totalno odvratne.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Old 18.11.2005., 03:06   #20
ohhh zovu se ugg? nisam to znala..a vidjam ih svagde..gde god da se okrenem..tako su ruuuuuuuuuuuuuzne pitam se kako su se usudili napraviti nesto tako odvratno..toliko su ruzne da cak ni macke i psi u njih nece da piske
__________________
-¤- ova kultura mi znači sve, način na koji pričam i oblačim se, označi me etiketom ulične prostačine, seljačine, sa vama ne jednačim se -¤-
serbiaz_finest is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.