Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2006., 13:11   #1
Vintage store "Šlic"

Bok ljudi!

Jel bio tko od vas u novom vintage shopu "Slic"? Inace zivim u Manchesteru i htjela bi cuti kakva su vasa misljenja. Citala sam nesto u Gloriji, pa mi se cini zanimljivo...

Bok
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 13:21   #2
hm, shto rechi.l Proshli tjedan sam pronashla duchan. bilo je oko 10h ujutro. i zalijepila se za izlog, snimila sam jednu tresh torbu. ali mladoj dami koja drzhi duchan vjerojatno nije u interesu toliko prodavati,glavno da je imala hoch otvorenje i bila u novinama. dakle, ducan je bio zatvoren i zhenskica koja radi u kiosku do nje je onako nonshalantno rekla da dama stizhe tek kad joj se prohtje. e pa screw up takvo poslovanje
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 13:37   #3
tesko toj u zivotu kada dolazi na poso kad joj pukne...mislim da bu ga ubrzo zatvorila
kakav je to uopce ducan?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 13:44   #4
Quote:
nola kaže:
dakle, ducan je bio zatvoren i zhenskica koja radi u kiosku do nje je onako nonshalantno rekla da dama stizhe tek kad joj se prohtje. e pa screw up takvo poslovanje
Hmmm...Izgleda da svi vintage ducani na svijetu posluju na isti nacin! I u Londonu i Manchesteru svi ti shopovi koji su malo off-the-wall otvaraju kak im se prohtije...
Ima li koga tko je zapravo bio u shopu i vidio stvari? Pitam jer je jedna moja frendinca bila nekoliko puta i kupila dosta stvari. Stil joj je malo pre "edgy" za mene, iako veli da je ponuda ultra-sharolika. Ali, hvala na uputi, jer kad dodjem doma za Bozic, necu ici tako rano.

Salome
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 15:47   #5
di je taj ducan uopce
Journal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 16:00   #6
Quote:
Journal kaže:
di je taj ducan uopce
da i mene to zanima i kakve su cijene
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 16:00   #7
Quote:
Journal kaže:
di je taj ducan uopce
frankopanska, hm 12 ili 22 nisam sigurna u jednoj vezhi, mislim da tamo gdje se ide u onaj birc koji se zove podmornica mislim da je 12 br..prodjiraj, sretno
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 16:02   #8
Quote:
mrkvich kaže:
tesko toj u zivotu kada dolazi na poso kad joj pukne...mislim da bu ga ubrzo zatvorila
kakav je to uopce ducan?
a kajjaznam, nisam bash uspjela vidjeti kroz vrata. onakom chini mi se tipichan vintage duchan sa ludim i otkvachenim stvarima, za vechinu trebash hrabrosti, ja ne. nije neki ultra moderan duchan i vjerojatno se cure koje slijepo prate trendove nece time zadovoljiti. odi pogledati.
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 16:03   #9
slic je u frankopanskoj u prolazu kod hame i 22000 milja. bio sam tamo par puta i svaki put dobio vrhunsku uslugu vlasnice. zena se kuzi u to sto prodaje (koje osvjezenje!) a najbolje od svega je sto daje svoj komentar - imas besplatnu stilisticu. zbilja ima sjajne robe kakvu ni da hocu ne bih nasao u dieselu ili replayu ili bilo gdje drugdje, a i cijene su ok.
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 16:04   #10
Quote:
emergence kaže:
da i mene to zanima i kakve su cijene
a chuj, bojim se da je zhena totalno nabrijala cijene ali mislim da nije strasno vidjeh neki boler u cosmu npr koji nije skup...OTIDJITE!!!! ja trenutno nisam u zg pa tek kad dojdem..
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 16:14   #11
Quote:
emergence kaže:
da i mene to zanima i kakve su cijene
e, konkretno cu ti reci da sam kupio: pravi vintage jeans od levis'a za 200 kn - i to made in usa, u odlicnom stanju - sto je zbilja rijetkost. ovaj nas levi's nema veze s pravim. nasao sam si fenomenalni remen za 150 kn, skoro identican u dieselu je 600 kn. sivo-crno odijelo (s genijalnim sakoom) za 600 kn - o kvaliteti ne moram govoriti jer se radi o yves saint laurentu iz sedamdesetih...dakle kad pogledam ,dobio sam robu u vrijednosti od soma eura za soma kuna - a ono sto je meni kao svojevrsnom modnom snobu najvaznije (ne volim nositi iste stvari kao 50% zagreba) - to je roba kakvu ne mozes kupiti nigdje u zg (a vise ni u slicu, jer nema 2 iste stvari)
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 16:19   #12
Quote:
pticijan kaže:
e, konkretno cu ti reci da sam kupio: pravi vintage jeans od levis'a za 200 kn - i to made in usa, u odlicnom stanju - sto je zbilja rijetkost. ovaj nas levi's nema veze s pravim. nasao sam si fenomenalni remen za 150 kn, skoro identican u dieselu je 600 kn. sivo-crno odijelo (s genijalnim sakoom) za 600 kn - o kvaliteti ne moram govoriti jer se radi o yves saint laurentu iz sedamdesetih...dakle kad pogledam ,dobio sam robu u vrijednosti od soma eura za soma kuna - a ono sto je meni kao svojevrsnom modnom snobu najvaznije (ne volim nositi iste stvari kao 50% zagreba) - to je roba kakvu ne mozes kupiti nigdje u zg (a vise ni u slicu, jer nema 2 iste stvari)
pa nije loše svida mi se pomisao na ysl vintage odjelce

prolazim cesto tamo pa cu skicnuti na svoje oči. zanimaju me torbe prvenstveno
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 16:28   #13
Quote:
emergence kaže:
pa nije loše svida mi se pomisao na ysl vintage odjelce

prolazim cesto tamo pa cu skicnuti na svoje oči. zanimaju me torbe prvenstveno
U Londonu je YSL odijelo u vintage shopovima oko 300 funti. Definitivno idem u Slic...
 
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 15:07   #14
Šlic butik

Je li zalazite u "Šlic"?
Ja povremeno odem tamo i obozavam "prekopavati" po stvarima, ali kupila sam samo jedanput jednu stvarcicu, crni kombinezon, super je. Neki dan sam bila i svidjele su mi se tri haljine čak i dobra su mi veličina i dobro stoje, ali jednostavno ih ne bih imala gdje nositi. A sad bas davati novac na stvari koje ce mi doslovno stajati u ormaru da ih ponekad pogledam i divim im se....(a nije da nemam vec takvih).
Jeste vi tamo sta kupile?
A one cipele i torbe su mi bez veze, izgledaju preiznoseno.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 18:47   #15
kae to, di je to???
nuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 19:05   #16
second hand u frankopanskoj
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 20:09   #17
Jedan satenski korzet,savrsenu mrezastu suknju za ljeto,čipkaste majice etc.
Katkada se stvarno "naleti" na zanimljive komade
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 22:39   #18
nikad vidla
nuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 22:41   #19
ja se uvijek gledam okolo gdje je taj second shop u frankopanskoj ali nikad ga ne vidim.. ja nekak imam osjećaj da su tam dosta babske stvari, imam li pravo?
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 22:54   #20
kod 20 000 milja u prolazu onom
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.