Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2007., 15:53   #1
Benedikt ateiste proglasio slugama sotonskim

koji lik. koji lik isuse, josipe i marijo!
http://www.net.hr/vijesti/page/2007/01/04/0086006.html

dakle, mogu samo reci:
ivane pavao drugi, ustani i rikni!

ni ivan me nije bas volio, ali bivsi pripadnik hitler jugenda je izvalio u kratko vrijeme vec drugi biser. ima on kakve spin doktore da mu artikuliraju stavove, jer ovako ispada... kako vec ispada...
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:06   #2
faca na ovoj slici...

mu je interesantna. Uopste ne lici na dobronamjernu osobu. Barem na ovoj slici...
mikemike1199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:17   #3
Quote:
soylent kaže:
koji lik. koji lik isuse, josipe i marijo!
http://www.net.hr/vijesti/page/2007/01/04/0086006.html

dakle, mogu samo reci:
ivane pavao drugi, ustani i rikni!
Ivan Pavao II nije baš bio puno bolji, pogotovo ako se uzme u obzir razmjere lustracije koje je tražio da se provede u njegovoj Poljskoj.
Vjeruj mi, da u Poljskoj nije bilo i pametnih ljudi, "santo subito" bi je nepogrešivo odveo u stravični građanski rat.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:19   #4
Ovdje ima ipak malo više od onoga što je Ratzinger rekao, a malo manje Beškerovih komentara (uključivo s naslovom): http://www.asianews.it/index.php?l=en&art=8137&size=A

Kad bi još negdje postojao kompletan govor, možda bi donali i što je Ratzinger rekao.

Za jednu vježbu s temom gdje se nalazi hrvatsko novinarstvo, pokušajte izdvojiti citate Ratzingerovog govora, pa parafraze istog... pa onda Beškerove komentare na isti... pa to isto s Woytilinim citatima i parafrazama te Beškerovim komentarima na iste i izbrojite koliko čega u članku ima.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:21   #5
Milim daklen, što se pjenite.
Papa nije vama govorio, već o vama.
Stoga ga ignorirajte.
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:24   #6
Naravno da su bezboznici - ateisti smece smeca sluzbenici sotone . I please, nemoj o Svetom Ocu govoriti tim tonom. Molim te lijepo ukloni hitler-yegend laz. Sv. Otac nije po svom izboru bio clan hitler-yugenda.

Tvoj je upis i njegov ton upravo dokaz da i o najvecim krscanksim svetinjama, vi sekularno-progresvine djeco ubojice i adoratori Staljina, Tita i Che Gevera usudjujete govoriti rijecnikom marksistickih komesara.

Srami se.
Frankopan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:25   #7
Nek ovaj Degenedikt prvo proglasi svoju crkvu bandom pedofilskom mrzovoljnu za rad, pa tek onda nek proziva ostale.
lutnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:28   #8
Gdje će se sada otići pokloniti i ljubiti noge da se iskupi? U neku prijestolnicu bezbožnog kapitalizma, možda na Wall street
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:31   #9
Eto šta dobiješ kad dirneš u zmijsko leglo. Sikću i plaze svoje račvaste jezike.

APAGE SATANAS!!!
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:35   #10
Quote:
Sweet/Bitter kaže:
Milim daklen, što se pjenite.
Papa nije vama govorio, već o vama.
Stoga ga ignorirajte.
nitko se ne pjeni. mene osobno zabole moj atesisticki lulek, kaj bivsi pripadnik hitler jugenda osobno misli o ateistima.
no, lika slijede stotine milijuna, i kao takvoga bezrezervno usvajaju sve kaj veli (izvali); drugi ga ne uzimaju bas zdravo za gotovo, ali cijene njegovo misljenje i kao takvoga ocekuju da se ocituje o svim vaznijim globalnim problemima; sef je jedne od najjacih multuinacionalki na svijetu (a kako tvrdi i sire), znaci on je faca, skoro pa veci od onoga, za sirenje ucenja kojeg se samoproglasio posrednikom...
a kad izvali ovakvu glupost, koliko vidim duboko promisljenu, onda se zamislim malo... hoce li recimo neki nize rangirani bozji sluzbenik u nekoj vukojebini, u osn. skoli na satu vjeronauka, tu istu glupost uvaliti neduznim 10-godisnjacima, koji ce zatim, poput one djece iz zupe na zagrebackom kvartu crnomercu, reci roditeljima da im je receno da se sa "nekrscanima ne valja druziti"... samo jedna razina... i tek onda se "mi" "zapjenimo" i ispadamo "sotonisticke sluge"...

taj lik pocesto ne razmislja o posljedicama...
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:37   #11
Quote:
Frankopan kaže:
Naravno da su bezboznici - ateisti smece smeca sluzbenici sotone . I please, nemoj o Svetom Ocu govoriti tim tonom. Molim te lijepo ukloni hitler-yegend laz. Sv. Otac nije po svom izboru bio clan hitler-yugenda.

Tvoj je upis i njegov ton upravo dokaz da i o najvecim krscanksim svetinjama, vi sekularno-progresvine djeco ubojice i adoratori Staljina, Tita i Che Gevera usudjujete govoriti rijecnikom marksistickih komesara.

Srami se.
ok no more hitler jugenda.

ton? a moj ton je- tocno!-kakav?

ovo o marksu i ostalim sranju citam godinama. kliseji. langvajlih.
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:37   #12
Quote:
Sweet/Bitter kaže:
Eto šta dobiješ kad dirneš u zmijsko leglo. Sikću i plaze svoje račvaste jezike.

APAGE SATANAS!!!
ajme mati.
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:38   #13
Razmišlja razmišlja ali ne o ovakvim posljedicama kakve ti želiš i prizivaš.
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:38   #14
Quote:
Feniks kaže:
Ivan Pavao II nije baš bio puno bolji, pogotovo ako se uzme u obzir razmjere lustracije koje je tražio da se provede u njegovoj Poljskoj.
Vjeruj mi, da u Poljskoj nije bilo i pametnih ljudi, "santo subito" bi je nepogrešivo odveo u stravični građanski rat.
ma, barem ateiste nije proglasavao sotonistima, kao njegov nespretni nasljednik.
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:42   #15
Ako je to rekao,nije u redu...
Previše je toga "krivo" rekao u zadnje vrijeme...pa ono sa muslimanima,pa o tehnologiji,sada ovo...

Nemožeš samo tako napadati priadnike drugih svetonazora...malo taktičnosti ne škodi...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:43   #16
Quote:
soylent kaže:
ajme mati.
Je je toliko je ladno vanka da i zeko majku traži.
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:46   #17
Quote:
McAucliffe kaže:
Ako je to rekao,nije u redu...
Previše je toga "krivo" rekao u zadnje vrijeme...pa ono sa muslimanima,pa o tehnologiji,sada ovo...

Nemožeš samo tako napadati priadnike drugih svetonazora...malo taktičnosti ne škodi...
Upravo tako, ponaša se kao adolescent, a ne kao lik koji već ima poprilično godina na leđima.
Izgleda da to u crkvi ide tako, nakon "duše od čovjeka" Ivana Pavla II, dođe ovaj fanatik koji nikada nije čuo za "ispeci pa reci". Doduše, sličan je primjer i kod nas, Kuharić pa Bozanić, sačuvaj me Bože...
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:47   #18
Quote:
McAucliffe kaže:
Ako je to rekao,nije u redu...
Previše je toga "krivo" rekao u zadnje vrijeme...pa ono sa muslimanima,pa o tehnologiji,sada ovo...

Nemožeš samo tako napadati priadnike drugih svetonazora...malo taktičnosti ne škodi...

Nije posao Pape da se dodvorava kome se god prohtije, niti da se umiljava, a niti da radi kompromise kad je vjera u pitanju.
Njegovo je da propovijeda vjeru.
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:47   #19
Naziva li Benedikt ateistima i one koji vjeruju u.. Kajaznam.. Neku providnost, duh i to kaj znaju reći hipiji koji ne vole crkvu?
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:50   #20
Quote:
Sweet/Bitter kaže:
Nije posao Pape da se dodvorava kome se god prohtije, niti da se umiljava, a niti da radi kompromise kad je vjera u pitanju.
Njegovo je da propovijeda vjeru.
Čekaj odakle mu onda pravo suditi o muslimanima...i oni propovjedaju vjeru...na svoj način...
Nasiljem...

On govori o ateistima kao o sotonstima...

Koliko ja znam ateisti su bezvjernici...ne zanima ih ni Isus,ni Muhamed,ni Budha...a ponajmanje Sotona...

I kako onda oni mogu biti sotonsiti,tj. pripadnici neke vjere?
Jer ako si sotonist onda vjeruješ u Sotonu,zar ne?

I nisam rekao da se treba dodovoravato...samo neka razmisli o onome što priča...na osnovi čega temelji svoje stavove?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.