Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2007., 17:42   #1
Shopping u Londonu

Uskoro odlazim za London, pa me zanima ima li netko ideju koje bi trgovine cipelama i torbama/torbicama bilo zahvalno posjetiti?

pozeljne lokacije bi bile oko oxford ulice, jer bash i necu imati previse vremena
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 03:42   #2
Jao, meni je shopping oko oxford st uzasan.
Osim robne kuce Selfridges, ogromnog Topshopa i ogromne Zare te Urban Outfitters. Ostali shopovi su ono...nje.
Imas doduse Carnaby st u blizini pa se tamo zatrci. Ta ulica i male ulicice oko nje su OK za kupovinu.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 08:51   #3
a za koliko novaca misliš kupovati? i što?
London je preskup...
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 10:44   #4
Quote:
lonicera kaže:
a za koliko novaca misliš kupovati? i što?
London je preskup...
nije sto se odjece i obuce tice. cijene su kao u hr, pa cak i nize a izbora...
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 11:08   #5
Quote:
Kiki kaže:
Jao, meni je shopping oko oxford st uzasan.
Osim robne kuce Selfridges, ogromnog Topshopa i ogromne Zare te Urban Outfitters. Ostali shopovi su ono...nje.
Imas doduse Carnaby st u blizini pa se tamo zatrci. Ta ulica i male ulicice oko nje su OK za kupovinu.

Koji bi tvoj prijedlog bio...kuda se isplati otici..recimo da imam cijeli jedan dan , to je naravno ako napustim cijeli koncept oxford st.... ?
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 11:10   #6
Quote:
lonicera kaže:
a za koliko novaca misliš kupovati? i što?
London je preskup...
novac ne predstavlja problem... dizem i kredu ako treba

a sto cu kupiti...hmm....rekla sam vec na prvom postu....cipke i torbe...
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 11:14   #7
nesto ovakvo...

http://www.bananarepublic.com/browse...scid=466758022

i ovo..
http://www.bananarepublic.com/browse...scid=466718012


http://www.bananarepublic.com/browse...scid=466782002
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 11:19   #8
ovo sigurno

http://www.topshop.com/webapp/wcs/st...5048&langId=-1
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 11:31   #9
Pih, ne moraš u London po to, svrati u Borovo u Ilici
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 11:44   #10
gle, ja bi...ali nisam u prilici
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 12:37   #11
Opet ja sa Readingom no stvarno, zar nitko ne cita postove od prije. U Readingu(a nije daleko od Londona 20tak min voznje vlakom)postoji taj shoping centar zvan Oracle, cak mislim da je jedan od vecih u Engleskoj, i nema cega nema, a cijene su jeftinije nekih 10% od Oxforda Streeta.

I ima sve sto ima na Oxfordu, osim Pepe Jeansa, no njih mozes naci u Carnaby S.
+ toga na glavnoj ulici ti ima mali milijon shopova jeftinjare od cipela do torbica(primmark, cityshue....) gdje se moze tu i tamo naci biser kakav sigurno nitko drugi u Hr. nema!
__________________
No42-the meaning of life
She is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:21   #12
Quote:
Kiki kaže:
Jao, meni je shopping oko oxford st uzasan.
Osim robne kuce Selfridges, ogromnog Topshopa i ogromne Zare te Urban Outfitters. Ostali shopovi su ono...nje.
meni dovoljno sto ima preko nekoliko fcuk ducana
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 17:22   #13
Quote:
She kaže:
Opet ja sa Readingom no stvarno, zar nitko ne cita postove od prije. U Readingu(a nije daleko od Londona 20tak min voznje vlakom)postoji taj shoping centar zvan Oracle, cak mislim da je jedan od vecih u Engleskoj, i nema cega nema, a cijene su jeftinije nekih 10% od Oxforda Streeta.

I ima sve sto ima na Oxfordu, osim Pepe Jeansa, no njih mozes naci u Carnaby S.
+ toga na glavnoj ulici ti ima mali milijon shopova jeftinjare od cipela do torbica(primmark, cityshue....) gdje se moze tu i tamo naci biser kakav sigurno nitko drugi u Hr. nema!
zahvaljujem se...
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 17:27   #14
@ She, Oracle ima high street shopove, ali ostalo ne.
Recimo, od ducana sto su u ili oko Carnaby st. nema nijedan u Oracle.

Shopping u Londonu je puno puno bolji i ima vise izbora.
Jest da nije sve na jednom mjestu, al London je London.

@ Happygoose, nisam sigurna, al mislim da Banana Republic u LOndonu nema ducan.
Shopping areas su ti Oxford St/Carnaby st (kao sto vec rekoh, Oxford ST prema Tottenham ct Rd je grozan, al onaj od Oxford circ. prema Marble Arch je OK i ima puno robnih kuca...od kojih se meni svidja jedino Selfridges )

Druge dobre shopping areas su Covent Garden (pogotovo dio oko Neals St), High St Kensington, Kings Rd.
Ajd, sretna ti kupovina.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 19:01   #15
Znam Kiki , no po meni je London/Oxford preskup preporuciti, pogotovo za nase ljude kad dodu sa ovim mizernim placama iz Hr., a pogotovo kad se nadu u okruzeni svim tim shopovima, ja znam kako je meni prvi put bilo kad sam dosla u carstvo mode
...a stvarno sve isto mozes naci u Oracle, cak im je puno bolji H&M jer se recimo u Londresu sve najbolje odmah rasproda, da ne kazem o laktovanju onih glupih sloughica(ne znam sto one rade u shopovima opcenito )

Za Carnaby se potpuno slazem s tobom, zato sam i napomenula recimo PepeJeans ma svakome po volji

Istina ima vise izbora, no dosta ih se tu i izgubi, bas mi je frendica jucer dosla iz Londona izgubljena i prestravljena, a sto ce jadna mala iz gruadaa, pa ti ja uvik pazim sto preporucit i kako jeftinije da produ, no nikad im ne zaobilazim reci sve sto i ti u postu gore(ipak si ti centralnije od mene koliko kontam )
London je London
osobno ja izgubim zivce svaki put kad podem u topshop u oxford, pa onda podem doma i lijepo narucim sve online
__________________
No42-the meaning of life
She is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 19:08   #16
Quote:
Kiki kaže:
@ She, Oracle ima high street shopove, ali ostalo ne.
Recimo, od ducana sto su u ili oko Carnaby st. nema nijedan u Oracle.

Shopping u Londonu je puno puno bolji i ima vise izbora.
Jest da nije sve na jednom mjestu, al London je London.

@ Happygoose, nisam sigurna, al mislim da Banana Republic u LOndonu nema ducan.
Shopping areas su ti Oxford St/Carnaby st (kao sto vec rekoh, Oxford ST prema Tottenham ct Rd je grozan, al onaj od Oxford circ. prema Marble Arch je OK i ima puno robnih kuca...od kojih se meni svidja jedino Selfridges )

Druge dobre shopping areas su Covent Garden (pogotovo dio oko Neals St), High St Kensington, Kings Rd.
Ajd, sretna ti kupovina.

ma ne trazim bananu , vec su cure pitale kakve cipke i to ....pa sam stavila nekoliko slicica....

ja cu polako i opusteno zujati...koliko se da...

hvala na savjetima...
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 19:53   #17
Quote:
She kaže:
i
osobno ja izgubim zivce svaki put kad podem u topshop u oxford
Ja ne. Dapace, meni se zivci opuste (osim ako nije sale ili predbozicna ludnica).
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 20:44   #18
Quote:
happygoose kaže:
Uskoro odlazim za London, pa me zanima ima li netko ideju koje bi trgovine cipelama i torbama/torbicama bilo zahvalno posjetiti?
camden market i soho

Quote:
happygoose kaže:
pozeljne lokacije bi bile oko oxford ulice, jer bash i necu imati previse vremena
metro ide brzo
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 12:47   #19
Definitivno Primark u Hammersmitu,jeftino i tipa H&M samo više trendi i jeftinije.Je da traju jednu sezonu
londres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 14:42   #20
Quote:
londres kaže:
Definitivno Primark u Hammersmitu,jeftino i tipa H&M samo više trendi i jeftinije.Je da traju jednu sezonu
Dobar savjet
ja svojim kokoskama uvijek pokupujem neke male pokloncice u Primarka, em je jeftino em u modi, a vazda se nade nekih slatkih torbica i cipelica za jednu sezonu, zadnji ubod su mi bili ovi ogromni kaisi u razlicitim bojama, svaki po 3 funte i mini torbice sa masnicom pri vrhu...crvena,ljubicasta i zelena ...hm...od 2-4 funte, na snizenju naravno

ove moje se odusevile

za 20 funti mozes kupiti bar 5-6 kjut pokloncica
__________________
No42-the meaning of life
She is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.