Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2007., 16:54   #1
Cool Hip Hop odjeća

Zanima me koje su najbolje marke hip hop odjeće i u kojim trgovinama ima za kupit rap i hip hop odjeću!?!?!
Kod:
SKATE IS MY LIFE
Skater_Zdela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 17:04   #2
ajme pozer

skejtersku robu možeš kupit u radicevoj u skate shopu, u show-be-dooju u gajevoj (donji kat) ili ajde u njemacku gdje pola tinejdžera brije na crnce

marke su ti Vans, Etnies, DC, Wu Wear, Rocawear, Fubu, onda imas modnu liniju od 50Centa (al to ne moš kupit u nas)...

uglavnom, kupi xxl majicu ako imas 50 kila, hlace barem 5 brojeva vece, kupi lanac u Pet shopu i objesi ga sa strane hlača i šiltericu okreni naopako i- eto- kul si ko i svi zagrebacki preserans klinci koji žele bit crnci.

i da, kupi skejt i odi ga lomij na đamiju i ispred mimare
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 17:47   #3
..dobro sad bez napadanja osobe...imas u tom skate shopu bas skate obleku,te u gajevoj..a hip hop store imas u importaneu i jos jedan je negdje u vlaškoj..nisam ziher.
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 23:33   #4
e ovako...imas u vlaskoj samo nisan sigurna koji broj mozda 82..ducan se zove no rools i puno puno je bolji od hip hop storea u importaneu.
nisan bila u no roolsu vec neko vrime pa ne znan kakvo je sad stanje,al uvik se da nesto naci..
imas svega...tribal,ecko,rocawear,wu wear,karl kani,mecca,my favorite-baby phat ... ma imas i od 50 centa,ali ja njega ne volin.
uglavnom,imas i za cure i za decke,i fancy i baggy stvari...biraj! pozz
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 00:42   #5
50 cent roba je ECKO, isto kao i ZOOYORK.

Meni je jedna od legendarnijih marki Pelle Pelle. Al toga brijem nema kod nas više, bar ne originala. Ma to kod nas ti je sve šrot iz turske. Šatro Phat Farm trenirka za 200 eura, a na placu imaš identićnu za 200 kuna sam kaj na njoj piše adidas.
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 00:48   #6
I još nešto.

Trenutni najveći MUST HAVE u svijetu hip hop robnih marki ti je A BATHING APE, skraćeno BAPE. Dizajner je japanski reper NIGO, član hip hop grupe Teryaki Boys i radi ekskluzivne unikatne stvari koje ti dođu od 300 dolara za T-shirt pa na gore. Ima i nekoliko linija tenisica, a radi i stvari za trebe.

Jedini bed je kaj ti je najbliži dućan u kojem možeš kupit tu obleku u londonu. Na raspolaganju ti je još new york i razne lokacije diljem japana. Zaboravi na kupovinu prek neta jer to ne pali.

I ako slučajno nabaviš nešto od BAPE-a, nemoj se ni slučajno hvalit na forumu jer ću te nač, orobit i bacit u jarak.
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 02:03   #7
Quote:
paučko kaže: Pogledaj post
I još nešto.

Trenutni najveći MUST HAVE u svijetu hip hop robnih marki ti je A BATHING APE, skraćeno BAPE.Dizajner je japanski reper NIGO, član hip hop grupe Teryaki Boys i radi ekskluzivne unikatne stvari koje ti dođu od 300 dolara za T-shirt pa na gore. Ima i nekoliko linija tenisica, a radi i stvari za trebe.

Jedini bed je kaj ti je najbliži dućan u kojem možeš kupit tu obleku u londonu. Na raspolaganju ti je još new york i razne lokacije diljem japana. Zaboravi na kupovinu prek neta jer to ne pali.
Good luck with that! I moje misljenje sto se tice hip hopa je da je stav najvazniji,al dobro, djeca zele izgledat kul

btw,nisan znala da je fiftijeva roba isto ecko a ja volila ecko
zar nije ruzno vidit priko cilih ledja G-UNIT n shit...?
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 17:02   #8
rapersku imas u importane galeriji hip-hop stpre, u medulicevoj neki novi, no rools u vlaskoj kod petrove crkve i jednu rupetinu kod British Councila koja se zove station one. ak nemas para odi tamo al nemoj se iznenadit kad ti majica izblijedi i hlace ti se raspadnu za 3 mjeseca. a skate warehouse i shoe-be-do.
-benjo- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 17:05   #9
Quote:
just z kaže: Pogledaj post
e ovako...imas u vlaskoj samo nisan sigurna koji broj mozda 82..ducan se zove no rools i puno puno je bolji od hip hop storea u importaneu.
nisan bila u no roolsu vec neko vrime pa ne znan kakvo je sad stanje,al uvik se da nesto naci..
imas svega...tribal,ecko,rocawear,wu wear,karl kani,mecca,my favorite-baby phat ... ma imas i od 50 centa,ali ja njega ne volin.
uglavnom,imas i za cure i za decke,i fancy i baggy stvari...biraj! pozz

no rools je puno skuplji, barem 15% od storea a roba je vise-manje jednaka, cak mi je store i bolji.
-benjo- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 17:08   #10
Quote:
-benjo- kaže: Pogledaj post
no rools je puno skuplji, barem 15% od storea a roba je vise-manje jednaka, cak mi je store i bolji.
dobro,ja malo vecu paznju obratim na robu za cure-u storeu nikad nista nema
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 21:41   #11
Quote:
just z kaže: Pogledaj post
e ovako...imas u vlaskoj samo nisan sigurna koji broj mozda 82..ducan se zove no rools i puno puno je bolji od hip hop storea u importaneu.
nisan bila u no roolsu vec neko vrime pa ne znan kakvo je sad stanje,al uvik se da nesto naci..
imas svega...tribal,ecko,rocawear,wu wear,karl kani,mecca,my favorite-baby phat ... ma imas i od 50 centa,ali ja njega ne volin.
uglavnom,imas i za cure i za decke,i fancy i baggy stvari...biraj! pozz
Da li ima kakvih opičenih ženskih majici?
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 22:11   #12
E kad već tolko znate gdje da kupim onu NY crvenu kapu od Freda Dursta iz LB!?!??!
__________________
Do you really want to know?
Skater_Zdela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 11:35   #13
Quote:
scrat5645 kaže: Pogledaj post
Da li ima kakvih opičenih ženskih majici?
ja san tamo bila u 12.mj i bilo je, za 10-ak dana dolazin u zg pa cu bas vidit ima li ali trebalo bi bit
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 21:08   #14
Što kažete na triple five soul (555 soul) ??
This is me...then is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 21:57   #15
Baby phat odjeću sam vidjela u Magmi u Ilici prošli tjedan
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:22   #16
Quote:
scrat5645 kaže: Pogledaj post
Baby phat odjeću sam vidjela u Magmi u Ilici prošli tjedan
hmmm...morat cu to provjerit!
uuuu jedva cekam tnx za info
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:55   #17
Na onom dijelu ili ublizini gdje je mexx odjeća potraži
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 01:18   #18
Quote:
-benjo- kaže: Pogledaj post
rapersku imas u importane galeriji hip-hop stpre, u medulicevoj neki novi, .
ovaj u medulicevoj zove se De Luks ako se ne varam..

inace sve te krpice mozes naci po ostalim ducanima pod obicnu robu, puno jeftinije, i isfurati na stil koji zelis. bez da potrosis kolicine love koje bi ti trebale da sve kupujes ''gotovo'' u tim ducanima
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 02:06   #19
dajte molim vas

bio sam ja u new yourku i kupio si od g-unit cloting full dobro a ne sranje kao ovdje idite i vi malo tamo
 
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 15:35   #20
Cool Wu wear

wu wear je totalni pogodak za hip hop odjeću koje ima u importanneu
za skate odi u radićevu u warehouse di si kupujem tenke
__________________
Wu-Tang is here forever - motherfuckers !
http://www.wutang-corp.com
Method-Man is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.