Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2007., 19:20   #1
Shopping u Parizu

idem u pariz...
i želim si priuštiti jedan dobar šoping.
pa vas sve koji ste bili molim za male ženske savjete kako bih to obavila što uspješnije
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 19:27   #2
(pisem po sjecanju)
Galeries Lafayette, blizu Notre Dame, kreni od prizemlja, pa dok ne padnes s nogu (mislim da oni na vrhu imaju restoran u kupoli )

Haussmann, isto tu negdje, blizu Seine - ovo mi je nesto vrlo mutno u sjecanju, iako sam bila tamo

rue Faubourg St. Honore - ako hoces dizajnersku odjecu, usput ces proci i pored predsjednicke palace
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 20:37   #3
zanimaju me također i neki mali jedinstveni dučanćići koji imaju dušu? ne mora biti samo garderoba.
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:35   #4
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
(pisem po sjecanju)
Galeries Lafayette, blizu Notre Dame, kreni od prizemlja, pa dok ne padnes s nogu (mislim da oni na vrhu imaju restoran u kupoli )

Haussmann, isto tu negdje, blizu Seine - ovo mi je nesto vrlo mutno u sjecanju, iako sam bila tamo

rue Faubourg St. Honore - ako hoces dizajnersku odjecu, usput ces proci i pored predsjednicke palace
Galeries Lafayette je fakat mrak,ne znam kakvu točno robu tražiš ali ima na razini -1 jedan super dućan,zove se Berschka,fakat je bilo super krpica a jeftinih.Galeries La Fayette ti je na boulevard Haussman,imaš ih 3,svaki na jednom uglu Haussmana,tak da odeš u onaj na kojem piše Femme i to ti je jedno 6-7 katova samo za žene,ma mrak,i jedan kat za klince.To ti je inace vrlo blizu Opere i Plaze de la Republique (ne znam baš da li sam točno napisala) uglavno,teško je objasniti ovako,ali ti u metrou piše ak me sjecanje ne vara da su stanice Chaussee d'Antin,Opera i Trinite, pa ne bi trebala fulat.
I Chatellet ti je zakon (čita se Šatle )
To ti je idealno ak nemaš para na bacanje,imaš taj neki ko shopping centar a i sve te okolne uličice su pune slatkih dučančića...i naravno Starbucks na svakom uglu
Postoji i van grada tih shopping centara kolko očeš i outleta al za to bi ti baš trebao neko ko zna grad...ima navodno i neki shopping centar u kojem su dučani samo mladih,neafirmiranih francuskih kreatora,nisam stigla tamo,majka mi pričala.
Uglavnom,Pariz,centar,koji je onak,velik kao cijeli Zg ti je pun svakakvih dućana.
A ako baš imaš jako jako jako puno novaca da ne znaš kaj bi s njima onda odi na Champs Elysees
__________________
Maybe the dingo ate your baby...
i...zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 00:42   #5
evo ovak...ja imam jedno pitanje u vezi rasprodaja..jel zna neko kada počinju?i jel su na sniženjima i fancy marke, tipa chanel, lv...
manekenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 00:52   #6
evo ja se s ekipon dogovaran di cemo, lani bili u Milanu 2 puta, shopping je super, al osim oga grad i nije nesto zanimljiv tak da mislin da se ne vracamo, ostaje /za sada) Pariz jer u London redovito u prolice idem
zanima me, ima li u Parizu kakvih snizenja u 10. misecu sta se ekskluzivni brandova tice, ili kakav outlet dobar mozda?
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 01:07   #7
Quote:
manekenka kaže: Pogledaj post
evo ovak...ja imam jedno pitanje u vezi rasprodaja..jel zna neko kada počinju?i jel su na sniženjima i fancy marke, tipa chanel, lv...
Skoro je zavrsena ljetna rasprodaja,tacnije oko nekog 1-2 septembra.I nece ti biti zimske soldes sve do 9/01/2009.Tamo iza nove godine.Odmah pocnu u prvoj sedmici.Sto se tice marki kojih si navela one skoro nikad nisu na rasprodaji.Zapravo nisu nikad.
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 01:25   #8
Galeries Lafayette i La Defanse, tamo sam kupovala kad sam bila u Parizu, za drugo neznam!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.