Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2007., 20:00   #1
Baby Phat

znate li di u Hrvatskoj ima za kupit odjeću marke baby phat?ja mislim da magmin brand,ali nigdje je nisan uspila pronać.ako neko ima kakvu informaciju,pliiiz help




adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:05   #2
ovaj prvi topić je sad vanja halilović imala na exkluzivu
navodno u magmi na žitnjaku,frendica mi baš nedavno rekla,ne znam,nisam još otišla pogledat
__________________
Maybe the dingo ate your baby...
i...zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:17   #3
ne znam, nego san tila reć da su majice fenomenalne
ljubimteucelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:20   #4
baby phat od kimore sam vidla u magmi u ilici i magmi (turbo limac) na zitnjaku. super stvari!
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:25   #5
Ima ga u skoro svakoj magmi, najbolji izbor u city centru i Ilici, pa ako sam nekom pomogla, drago mi je!!!
Angel's devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 22:09   #6
e super još da zagreb nije tako daleko
adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 23:05   #7
Quote:
adriana7 kaže: Pogledaj post
e super još da zagreb nije tako daleko
Bliži nego New York svakako.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 20:22   #8
Ima i u King Crossu ali tamo u onoj magmi di drže Tom Tylor i Urban Republic,a ne tamo di je Esprit!
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 20:36   #9
dosta je zastario ovdje u usa.sad jos samo jeftine crnkinje furaju...a bio je hit prije par god.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 21:22   #10
Quote:
adriana7 kaže: Pogledaj post
znate li di u Hrvatskoj ima za kupit odjeću marke baby phat?ja mislim da magmin brand,ali nigdje je nisan uspila pronać.ako neko ima kakvu informaciju,pliiiz help

ovakav samo crni je neki dan furala ona voditeljica glazbene zone na z1 tv-u-rajana se zove mislim

meni su hlače dobre,majice baš i nisu moj đir
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 22:56   #11
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
dosta je zastario ovdje u usa.sad jos samo jeftine crnkinje furaju...a bio je hit prije par god.
ja godinama gledala kako da se docepam neceg odo baby phat-a,
kod nas sve dodje zadnje,kad vani vise nije zanimljivo..
a eto kod nas nema (jeftinih) crnkinja
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 15:43   #12
u magmi u ri ima. i majkomila šta je to skupo obična majica 3oo-tinjak kuna, nisu normalni. a šteta baš mi se dopala maca.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 15:57   #13
imaju i majice (sa macom) kratkih rukava, crne, bijele i tamno plave za 179 kn. Gledala prije 3 dana u Magmi u RI. I tih par majica je zapravo jedino sto valja, ostalo bezveze.
alice in wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 16:20   #14
ima neka dugih rukava, isto na macu , tu sam ja gledala.
osim mace, sasvim normalna majica.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 23:54   #15
evo vam još malo ma ima predobrih stvari,kad se prvom prilikom nađem u kojoj magmi opljačkat ću je


adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 11:14   #16
kupila si ja tu crnu obicno kratkih rukava s macom - preslatko, ali ima dosta dobre odjece. meni se svidja taj crnacki kvazi bling look a to sto ga tamo furaju jeftine crnkinje me uopce ne dira. ionako sam plavusa :-))
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 12:33   #17
ima i u os u magmi. al ja neznam jesmo mi takvi siročići vamo u slavoniji pa kod nas stigne ono što ostane od zg i zapadnijih gradova, pa sve mi izgleda tako nikako il ja imam previsoke kriterije..
__________________
::::ne mogu učiniti ništa veliko.. samo male stvari s velikom ljubavi::::
me3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 15:40   #18
blago vama trebicama, vi si možete kupiti Baby Phat kod nas, a kad sam pitao trebicu u magminom dućanu da li imaju Phat Pharm, samo me blijedo pogledala...

znam da se neke Phat Pharm stvari mogu naći u HipHop Store-u u Importane Galeriji, ali nije to, to...

zato smo ja i sestra prošle godine poharali Phat Pharm dućan u Dubaju, pola dućana Phat Pharm, a pola Baby Phat, zadnja kolekcija....
GrilZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 15:42   #19
Quote:
me3000 kaže: Pogledaj post
ima i u os u magmi. al ja neznam jesmo mi takvi siročići vamo u slavoniji pa kod nas stigne ono što ostane od zg i zapadnijih gradova, pa sve mi izgleda tako nikako il ja imam previsoke kriterije..
Ne nije. Dobro si to rekla. Mi dobijem gore od najgoreg jer smo mi Osijek. Zalosno je to! I to ne samo u Magmi,vec u dosta trgovina je tako.
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 17:00   #20
Ma, da, ima u Magmi, ali nema nekog velikog izbora. Meni su isto preslatke one majice s macama. Ali izbor je zaista los.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.