Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2007., 22:03   #1
Pimkie

Jel znate da se otvara naš dućkas u king krossu u petak?
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 23:29   #2
a o cemu se radi?
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 23:59   #3
dobra vijest, osim kad bude vjecna guzva i sve razbacano ko u new yorkeru, onda i nijenes..
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 01:15   #4
opće ne znam dal sam ikad bila u tom pimkiesu kaj tam ima
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 01:24   #5
Meni nije baš nešto posebno.
Ja u Splitu u China shopu mogu kupit njihov kajiš za 19kn.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 01:39   #6
to je nešto ranga Terranove ili New Yorkera... kupila sam jednom neku njihovu majicu u Austriji i raspala se nakon 3 pranja.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 02:47   #7
pimkie je gori od new yorkera. pija/plac u "butiku"
užas.

obavezno: izbjegavati
alexia vespertine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 08:51   #8
Ja sam prije nekih 7 godina kupila jednu ljetnu maju u Veroni i imam ju jos i danas!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 13:08   #9
moj prvi susret s pimkijem je bio u parizu u prvom srednje i mogu rec da je to najgora marka koju sa ikad vidjela. katastrofa! nebi tamo nesto uzela ni da mi džabe daju...
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 13:09   #10
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
opće ne znam dal sam ikad bila u tom pimkiesu kaj tam ima

sintetika.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 13:11   #11
Ma daaaaaaaa???? Ako sta volim onda je to taj ducan!!!! Dobro da ste se i sjetili... Jos kad bi neko bio pametan pa otvorio H&M.....a mozda i ja bizzz okrenem
__________________
:)
Veselica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 13:13   #12
Ja sam sebi jos 99 god u brlinu nakupovala robetine i dan danas imam te majice..i stvarno su mi super...nisu se ni razvukle ni boju promjenile...stvarno mi je super... Govorim iz iskustva... ne znam postoji li razlika u kvaliteti Berlin -Pariz....
__________________
:)
Veselica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 13:18   #13
meni je taj dućan skroz dobar, znala sam vani kupiti ponešto od njih i ni u jednom slučaju nisam imala primjedbi
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 13:23   #14
Pa istina, stvarno je ducan OK... je da izgleda prenakicen i presaren ,pa se tim prolaznicama koje komentiraju ucini da je ko Koridor u Bosni ili China Shop.. mogle bi probat i uci unutra pa radi fore i kupit nest pa nek onda komentiraju... (nemojte sad upast sa spikom..kupila saaam ja..meni to ne valja..bla bla...) Isto kokoši!!!
__________________
:)
Veselica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 14:30   #15
Quote:
Veselica kaže: Pogledaj post
Pa istina, stvarno je ducan OK... je da izgleda prenakicen i presaren ,pa se tim prolaznicama koje komentiraju ucini da je ko Koridor u Bosni ili China Shop.. mogle bi probat i uci unutra pa radi fore i kupit nest pa nek onda komentiraju... (nemojte sad upast sa spikom..kupila saaam ja..meni to ne valja..bla bla...) Isto kokoši!!!

Ja JESAM bila unutra. Doduse, ne volim sintetiku, pa mi se zato nije svidio. Tko voli, nek' izvoli.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 15:01   #16
a cijene su isto u rangu new yorkera i sl.brandova srednje nize klase?
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 15:02   #17
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
a cijene su isto u rangu new yorkera i sl.brandova srednje nize klase?
Pa meni se cini da jesu. Nekako kao i New Yorker!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 16:37   #18
Quote:
Veselica kaže: Pogledaj post
prolaznicama koje komentiraju ucini da je ko Koridor u Bosni ili China Shop.. mogle bi probat i uci unutra pa radi fore i kupit nest pa nek onda komentiraju... (nemojte sad upast sa spikom..kupila saaam ja..meni to ne valja..bla bla...) Isto kokoši!!!
Prvo, ne možeš me/nas nazivat kokošama jer nan se neki dućan ne sviđa. Meni većina robe od tamo izgleda loše i to je glavni razlog zašto tamo ne kupujen iako uvik uđen jer neman predrasude prema dućanima (nikad ne znan di ću nešto dobro nać).
Šta znači da JESAN bila unutra (i u Barceloni i u Grazu). I kupila san neki kajiš crni (koji su kasnije prodavali po pazaru u St) i koji je puka za malo manje od 1god. A to šta san spomenila China shop nije bilo posprdno jer stvarno ima za kupit kajiše na kojima je zakačena Pimkieva etiketa.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 16:50   #19
bila u barceloni prije pet godina, kupila roza sjenilo-i baš mi je bilo super i roza-ljubičasto-šljikičasto sjajilo za koje sam kad sam došla kući i kad je sangrija isparila iz mene skužila da nije za mene dobila ga je mala sestrična...ajme veselja
WindOFChange is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 17:35   #20
Quote:
Bootylicious kaže: Pogledaj post
Prvo, ne možeš me/nas nazivat kokošama jer nan se neki dućan ne sviđa. Meni većina robe od tamo izgleda loše i to je glavni razlog zašto tamo ne kupujen iako uvik uđen jer neman predrasude prema dućanima (nikad ne znan di ću nešto dobro nać).
Šta znači da JESAN bila unutra (i u Barceloni i u Grazu). I kupila san neki kajiš crni (koji su kasnije prodavali po pazaru u St) i koji je puka za malo manje od 1god. A to šta san spomenila China shop nije bilo posprdno jer stvarno ima za kupit kajiše na kojima je zakačena Pimkieva etiketa.
Mogla si bit u Zanzibaru u Pim-u i sta sad, ima ljudi koji se vesele sto napokon dolazi u HR a tebi ako se ne svidja zaobiđi temu, nisi ovdje da kritiziraš...ccc
A nije se odnosilo na tebe da si Kokoš..vec se to tako kaže kad zene vode raspravu....
__________________
:)
Veselica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.