Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2007., 20:45   #1
Hrvatski dizajneri i modne kuće

Što mislite o hrvatskim kreatorima?

Kod nas u Rijeci se svakim danom otvara sve više prodavaonica odjećom hrvatskih dizajnera, pa mi se čini da je to danas nekako in. I da svatko danas može postati modnim kreatorom, odnosno kreator je novo ime za krojača???
Varam se?

Jeste li nabavile koju krpicu s domaćim potpisom? Čini mi se da su cijene ipak malo pretjerane. Jer za 4000 kn, radije ću kupiti haljinu nekog poznatog svj.imena, nego Boudoir. Ma koliko voljela Hrvatsku.
kokkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 20:56   #2
Quote:
kokkili kaže: Pogledaj post
Što mislite o hrvatskim kreatorima?

Kod nas u Rijeci se svakim danom otvara sve više prodavaonica odjećom hrvatskih dizajnera, pa mi se čini da je to danas nekako in. I da svatko danas može postati modnim kreatorom, odnosno kreator je novo ime za krojača???
Varam se?

Jeste li nabavile koju krpicu s domaćim potpisom? Čini mi se da su cijene ipak malo pretjerane. Jer za 4000 kn, radije ću kupiti haljinu nekog poznatog svj.imena, nego Boudoir. Ma koliko voljela Hrvatsku.
ja nemam nit cu imat nista hrvatskog potpisa jer su mi stvari preodvratene... kad vidim one revije koje rade- srednja zalost a nas kvazi jet set se gura u prve redove i strucno komentira. manekenke su pune celulita a materijali tih kreacija valjda oni najjeftiniji...brrr

kad sam trazila haljinu za maturalnu vecer usla sam u boudoir i fascinirao medjutim preskup je. haljina 4000kn? da ziher. na kraju sam kupila haljinu iste vrjednosti al stranjskog kreatora koji vrijedi te pare. i posto uskoro imam jedan svecani dogadjaj za koji trazim haljinu- jedva cekam otic do beca u shopping!
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 20:58   #3
ono sta sam vidjala po tv, casopisima i ducanu u rk korzo mi je 50-50, onako ima stvari koje mi se svidjaju i stvari koje su mi ogavne, ali ove koje mi se svidjaju se opako preskupe tako da ne planiram nis kupit
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 20:59   #4
e sjetila sam se sad- imam jednu haljinu od ivice skoke i nije nesto ekstra. cijena, kvaliteta i dizajn su proporcionalni jedno drugome.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 22:16   #5
...meni su najbolje I-gle,i pavlin...nemam ništa,al bi tila...kako se kreću njihove cijene?
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 22:17   #6
na nekom capu mi je zapela za oko ivona martinko
al neam niš od nje
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 22:31   #7
imam leonardinu haljinu....nosila je na maturalnoj....i još uvijek mi je predivna
Cleooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 22:59   #8
Ja bi si tako voljela priuštiti nekoliko stvarčica od Leonarde, i od Amarie, no..imat novaca. Imat. Malo mi je to ipak preskupo...

A taako bi voljela...Šteta što nemaju neke malo pristupačnije cijene, jer ja ne mogu za suknju izdvojiti 900 kuna, kad je slična u X-nationu 200-njak kuna..
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 23:33   #9
imam dvije debele vest te remen od amarie
odlican dizajn , kvaliteta takodjer
imala bih vise no nemogu stati u njihove hlace
jebiga nakon poroda je jos ostalo
Journal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 02:22   #10
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
na nekom capu mi je zapela za oko ivona martinko
i meni se jako svidjela njena prošla zimska kolekcija(doduse, i jedina njena koju sam imala prilike vidjet), bilo je fantastičnih stvari.
kupila sam jedan sakoić/ kaputić, diiiiivan, nosila sam ga maksimalno i još ću ohoho.
prije su mi jako zanimljive bile i-gle, u posljednje vrijeme sve manje. ne znam, preisfurano i nekako prenabrijano mi je to postalo. ne volim odjeću na kojoj se iz aviona vidi čija je/koje je marke. i-gle su mi...PRE igle. ne znam, pretipične, i u krojevima, i u izradi, i u materijalima. a mozda je i stvar u meni, zadnjih godinu dana mijenja mi se "intimna estetika", ko da se smirujem..

mustre su znale imat zgodne džempere, iako je to isti slučaj kao i s iglama.

ostali za koje znam? klarić i amarie su mi bzvz, u novinama mi se učinio zanimljiv pavlina, ali nikad nisam bila u dućanu. one sestre blizanke i bobanica su mi očajne.
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 02:34   #11
bila sam u dućanu u Rijeci i mogu reći samo da su se dobro zeznuli što se tiće veličina...jer ih nema...tako da npr. neke haljine (žena kaže da su S) moš mislit a meni totalno plešu....tako da općenito pojedina roba jako čudno stoji, kao da je rađena za izlog a ne za nošenje...

i svaka čast našim kreatorima, ali cjene robe su kao da su im ruke od zlata
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 10:06   #12
Amarie obožavam!
Inače su svi preskupi...

Ajmo ih pobrojat! Sa adresama prodajnih prostora.
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 10:21   #13
ja sam si skoro kupila ovu haljinu u onom dućanu šta drži samo hrv.dizajnere u rijeci RK korzo
haljina prejebenofantastično stoji, totalno je fora, ali kad to nisam ja



ali prošlog tjedna u nebu sam si kupila sakoić i suknju
suknja je naprijed na falte i ima mašnicu
a sakoić je kratkih puf rukava i s jednim dugmićem na kopčanje
prepreslatko
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 12:52   #14
odlicna haljina. znas mozda cija je?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 13:02   #15
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
Ajmo ih pobrojat! Sa adresama prodajnih prostora.
Vidi ovdje
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 13:30   #16
a di ima njihovih dućana u zagrebu?!
ja znam za dućan od Neba u Importane galeriji i vidla sam Vlaškoj neke dućane ali su svi sa svečanim haljinama.
inače kupujem u NITu u Maksimirskoj. imaju super šoseve i ponekad košulje!
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 13:34   #17
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
to su adrese dućana?!
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 13:38   #18
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
na nekom capu mi je zapela za oko ivona martinko
al neam niš od nje
imam ja, vjenčanicu.. ima i muž - odijelo
super stvari radi , i ok su cijene
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 13:54   #19
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
odlicna haljina. znas mozda cija je?
joooj nemam ti pojma, gledala sam više tih haljina, možda su čak i i-gle u pitanju
probala sam i ovu, ona je čini mi se od nekih krojača iz varaždina, ni toga se ne sjećam



super i ona stoji, ali ova iznad je prekokrasna
trebala sam je kupit samo da gledam u nju
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 13:55   #20
NEBO ima butike u oba Importanea, u Radićevoj kod Krvavog mosta i u Kaptol centru.
Studio im je na početku Gajeve, tako da sve stvari, koje vidite, možete šivati po mjeri.
Osobno su mi bili odlični,od vremena dok je za njih radio Zoran Mrvoš, sada je samostalan i ima sasvim dr. koncept.
Imaju jako lijepih stvari i odlična sniženja i nisu tako skupi, kao neki naši samozvani kreatori.
Odjeća je udobna, nosiva i kvalitetna.
bikerica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:31.