Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2007., 20:20   #1
Question Women's Secret

Vidjela sam po gradu (Zagrebu) plakate da Women's Secret uskoro dolazi u Ilicu. Prosurfala sam malo njihovom stranicom http://womensecret.com/ i vidim da je to žensko rublje. Zanima me ima li neka od cura iskustva s tom markom? Kvaliteta i slično?
__________________
Nabijam broj postova.
Cotton Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 20:24   #2
to je španjolska marka, imaju finih stvari, imam samo jednu potkošulju, pamučnu. U Španjolskoj je to jedna od vodećih marki donjeg rublja, a cijene su im dosta pristupačne
acraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 20:40   #3
Imam ja par stvarčica, što donjeg veša, što pidžama i trenerki. Meni su njihove stvari sjajne i jedva čekam da se dućan otvori!
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 20:42   #4
a kakve su njihove cijene vani?
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 20:43   #5
kad će se otvorit?
danci is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 21:05   #6
Hvala na odgovorima, svakako ću onda otići pogledati ponudu.
Quote:
danci kaže: Pogledaj post
kad će se otvorit?
Piše na plakatu USKORO
__________________
Nabijam broj postova.
Cotton Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 22:24   #7
večeras sam prošla pored izloga i već su uređivali!
i dućan su punili!

...nadam se da to znači....u ponedjeljak!!!!
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 12:22   #8
Quote:
zuzi666 kaže: Pogledaj post
večeras sam prošla pored izloga i već su uređivali!
i dućan su punili!

...nadam se da to znači....u ponedjeljak!!!!
Javi nam kad otvore
__________________
Nabijam broj postova.
Cotton Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 14:41   #9
To je tamo kod onog WitBoya u Ilici. Mislim da je X-nation bio tu ili tako nešto.
Ja uvijek kupujem njihovo rublje u Novom Sadu. Meni su super...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 11:09   #10
Cijene su im na netu stvarno povoljne...
NAdam se da će tako biti i u Zg....
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 12:36   #11
pa ono, ok su im stvari, cijene srednje.
prije kupim konkretan palmersov komad nego njihov.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 17:05   #12
ja ih volim jer imaju slatke stvari veselo i slatko
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 18:37   #13
Evo curke, good news. Dućan je danas otvoren. Nisam bio unutra jer mene to ne zanima, al vidio sam u izlogu neke fora pidžame i donje rublje (s likom one Miffy iz crtića).
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 21:55   #14
Dajte pls tko ode neka javi kakve su im cijene
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 22:16   #15
bila danas. dućan je jeftin s obzirom na ostale. zapravo, većina stvari je jeftina. uglavnom šareni grudnjaci, gaće i tange su jeftini i klasični crni, bijeli ili boje kože koštaju previše (radije kupim liscu ili neku drugu blju kvalitetu za tu cijenu ili čak jeftiniju).
imaju fora piđamice i šlafroke.

ALI

velika zamjerka s moje strane. 80% stvari im je veličine košarice B!!!! A ima jaaaako malo. a C negdje u sredini. D košaricu imaju samo u klasičnim modelima!!!!!

ja smatram da je to grozno!!!! odmah jako smanjuju broj žena koje će dolaziti kod njih kupovati. jer nije da SVE u Hrvatskoj imamo košaricu B!!!!
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 22:50   #16
joooj, razočaranje.. ja se baš nadala lijepim modelima u C košaricama.. baš ću ići pogledati.. šteta
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 00:36   #17
bila sam danas.. imaju prelijepe piđamice i gačice.. ali grudnjaka za mene nema.. cijene su sasvim ok.. šteta što nema c košarica i veličine..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 00:41   #18
Quote:
zuzi666 kaže: Pogledaj post
velika zamjerka s moje strane. 80% stvari im je veličine košarice B!!!! A ima jaaaako malo. a C negdje u sredini. D košaricu imaju samo u klasičnim modelima!!!!!

ja smatram da je to grozno!!!! odmah jako smanjuju broj žena koje će dolaziti kod njih kupovati. jer nije da SVE u Hrvatskoj imamo košaricu B!!!!
vidish, ja sam mislila da je to samo glupa politika zemlje u kojoj sam...a znaci da je to poremecena politika women secreta

ja nikad D nisam vidjela, ali C sam znala uloviti...

meni se ne svidjaju njihove basic linije. nije im ni kvaliteta ni modeli nesto posebno(imam jedan iz basic linije i zao mi je sto sam ga kupila...nikad ga ne nosim). ovo ostalo im je stvarno slatko: pidzamice, spavacice...
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 00:47   #19
ajd bogu fala da imaju manje grudnjake, da se ne bediram kad vidim one u koje mi cijelo dupe moze stati.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 09:48   #20
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
vidish, ja sam mislila da je to samo glupa politika zemlje u kojoj sam...a znaci da je to poremecena politika women secreta

ja nikad D nisam vidjela, ali C sam znala uloviti...

meni se ne svidjaju njihove basic linije. nije im ni kvaliteta ni modeli nesto posebno(imam jedan iz basic linije i zao mi je sto sam ga kupila...nikad ga ne nosim). ovo ostalo im je stvarno slatko: pidzamice, spavacice...
niti meni se ne sviđaju modeli iz basic linije. i skupi su a ne djeluju kvalitetno kao npr Lisca ili Triumph.
je, je, imaju jako slatke gače, tange, bokserice, piđamice i spavačice, ali ja jednostavno poludim kad se netko reklamira za donje rublje i samo donje rublje i onda im je izbor minimalan. a dokazano da žene u svijetu imaju sve veće sise. mislim da je slučaj i kod nas takav!
ja nikad neću zaboraviti kad sam ušla u Primark - to su irskobritanski dućani s jeftinom i kvalitetnom robom i tamo sam vidla najveći izbor grudnjaka u životu, od A do G (veće od kape koju ja koristim) raznih boja i modela!!!! a ne sve ove marke u Hrvatskoj kvazi specijalizirane za donji veš i onda ništa ne nude i nabijaju cijenu!!!
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.