Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2007., 00:59   #1
Question Swarovski

Imate li iskustva sa nakitom od swarowski kristala? Planiram kupiti naušnice, pa me zanima isplati li se.
kokkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 02:14   #2
Quote:
kokkili kaže: Pogledaj post
Imate li iskustva sa nakitom od swarowski kristala? Planiram kupiti naušnice, pa me zanima isplati li se.
U kojem smislu "isplati li se"?
Imam naušnice i ogrlicu.
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 09:29   #3
svjetlucanje na suncu..mmm...
http://shop.swarovski.com/is-bin/INT...j-iWuLfg8cu60=
studošica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 10:05   #4
Quote:
kokkili kaže: Pogledaj post
Imate li iskustva sa nakitom od swarowski kristala? Planiram kupiti naušnice, pa me zanima isplati li se.

Definitivno ti se isplati, i ja imam naušnice i predivne su. Ne znam zbog čega se ne bi isplatio...
Kleey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 10:13   #5
Ja imam dvoje nausnice i jedan lancic s privjeskom i prekrasni su
Definitivno se isplati kupiti, ali po mogucnosti vani jer je puno jeftinije...U Becu na Kartner Strasse imas ogroman ducan i stvarno velik izbor, samo sto je uvijek velika guzva
__________________
wannabe me
wannabe me is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 10:38   #6
Evo ja baš mislim da se ne isplati jer stvarnooo pretjeruju sa cijenama, Rađe bi kupila za tu cijenu zalatni nakit!
Lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 10:45   #7
meni upravo jucer dosle naušnice s ebaya, swarovski kristali. Ljuta sam jer su na par mjesta okrhnuti, imam osiguranje i to, al mi se neda vraćat...jer se jako slabo vidi, ali nije red..
Inace imam jedne i ne-swarovski nausnice, cini mi se isti kristal. mozda je ovaj malo kvalitetniji

ali cijena je bila ista i za swarovski i ovaj anonimus
__________________
gledaj moju malu kako ide niz ulicu
primjecujes li boju na njenom obrazu
danas je prvi dan u proljecu i ona uziva kao da je posljednji
lilu! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 10:58   #8
Ja imam jednu narukvicu. jednostavna, a opet posebna! prezadovoljna sam!!
Anaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 13:09   #9
puno ljudi se zalilo na swarovski, da je nekvalitetan, da se raspada. ja imam lancic, tj privjesak koji se sav okrhnut, koliko god ja pazila na njega, i imala sam nausnice koje su se odma raspale. Obozavam swarovski i stvarno je to lijepi nakit, al eto, imam ruzna iskustva
takooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 14:39   #10
Swarovski treba kupovati vani, na aerodromima ili netko je vec rekao Bec, ja dodajem Prag i Grcka.
Nisu nekvalitetni poput Furle kojoj bas sve otpadne, svaki kamencic, svaki kristalic,sve se strga i otpadne.
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 14:41   #11
u ja obozavam swarovski! imam dosta stvari od tamo- i nikad dosta!!
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 16:32   #12
Ja ga takodjer obozavam.. Imam par lancica i narukvica i nije mi zao ni jednog eura... Dobila sam nausnice za rodjendan ali njih zbog alergije nazalost nemrem nositi
Uglavnom se isplati!
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 16:42   #13
meni su dvaput spadali sa narukvice i sa mobitela tak da nisam bas prezadovoljna
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 16:57   #14
sta kamencici? meni :tuctuctuc: jos nikad.. i nadam se da i nece... sjetih se da sam samo jednom imala problema sa narukvicom da je pocrnila a nosila je svaki dan... i bez problema su je zamjenili za novu..
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 16:59   #15
Quote:
kokkili kaže: Pogledaj post
Imate li iskustva sa nakitom od swarowski kristala? Planiram kupiti naušnice, pa me zanima isplati li se.
mislis na nakit tkoji samo sadrzi swarovski kristale ili originalan swarovski nakit? razlika je poprilicna
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 17:01   #16
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
sta kamencici? meni :tuctuctuc: jos nikad.. i nadam se da i nece... sjetih se da sam samo jednom imala problema sa narukvicom da je pocrnila a nosila je svaki dan... i bez problema su je zamjenili za novu..
moras jako paziti da ne dodje u kontakt s vodom ili parfemom
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 17:11   #17
...samo se slazem da je swarovski najbolje kupovat na aerodromima jer je koji put i upola jeftiniji..
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 17:35   #18
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
moras jako paziti da ne dodje u kontakt s vodom ili parfemom
da da, to mi je i ova u shopu rekla al ja na to uvijek pazim... skidam kad udjem u kucu a parfem ne stavljam na ruke... jedino kad sam prala u firmi ruke na wc-u.. al kolegica koja je kupila istu nije imala taj problem

vekmar.. sa ovim se nebi slozila.. ja kupila u ZG-u na aerodromu lancica za knap 100 eura i mislila cool, shnap sam napravila kad ono u ducanu ista cijena..... onda sam usporedjivala cijene na 3 aerodroma u njemackoj i svgdje su iste cijene...
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 17:40   #19
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
sta kamencici? meni :tuctuctuc: jos nikad.. i nadam se da i nece... sjetih se da sam samo jednom imala problema sa narukvicom da je pocrnila a nosila je svaki dan... i bez problema su je zamjenili za novu..
jah!
a nisam mobitel namakala u vodu
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 18:16   #20
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
da da, to mi je i ova u shopu rekla al ja na to uvijek pazim... skidam kad udjem u kucu a parfem ne stavljam na ruke... jedino kad sam prala u firmi ruke na wc-u.. al kolegica koja je kupila istu nije imala taj problem

vekmar.. sa ovim se nebi slozila.. ja kupila u ZG-u na aerodromu lancica za knap 100 eura i mislila cool, shnap sam napravila kad ono u ducanu ista cijena..... onda sam usporedjivala cijene na 3 aerodroma u njemackoj i svgdje su iste cijene...
ma dobro karikirala sam. ali ako je recimo u Zg lancic 100eura. onda je u Du (gdje sam ja trenutno) 120eura. a na aerodromu je 80 eura. dakle meni se to cini dosta.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:52.