Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2006., 14:08   #1
La Redoute

ne znam dal se tak zove,ali mislim da da....jel zna neko kako ga naruciti? ..tnx..
__________________
direct action gets satisfaction
bruant is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 14:42   #2
ja ga imam, ima super robe. pogledaj na www.laredoute.hr
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 14:48   #3
vjerojatno je od najskuplje kataloške robe u Hrvatskoj, ali je stvarno najbolji. obleka vrijedi koliko košta, jedino što isporuka zna potrajati jer tek po narudžbi kupca naručuju robu iz Francuske, pa treba na vrijeme naručiti. katalog se može naručiti besplatno ispunjavanjem on-line obrasca. ili ih se može nazvati na broj telefona koji je na web stranici.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 00:03   #4
hvala
__________________
direct action gets satisfaction
bruant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 00:43   #5
super je katalog, divne stvari imaju.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 13:44   #6
Kakva su vam iskustva s velicinama?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 14:47   #7
manje su nego nase- izmjeri se i pogledaj u tablicu
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 14:49   #8
u tablici sam taman za 36, a narucivala bi zimsku jaknu punjenu perjem pa me strah da mi 36 ne bude knap


taman si mi uletila jer imam punu kosaricu

a cipele? izmedju 37 i 38 sam a nasla sam preslatke balerinkice


a nema povratka jer je na akciji


hvala ti
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 14:56   #9
Kako vas nije strah kupovat ipak malo skuplju robu (od prosječne kataloške) a bez mogućnosti probe! Zar vam nije to malo glupo?
Meni je totalna glupo kupit nešto i za jeftine pare a da to ne mogu probat.
splicanka4zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 15:02   #10
stvari su snizene za 50%, svi ih hvale, pa zasto ne probati


jedino velicinaaaa
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 18:15   #11
Quote:
Noemi kaže:
stvari su snizene za 50%, svi ih hvale, pa zasto ne probati


jedino velicinaaaa
eh da... moram priznati da dijelim misljenje sa splicanka4zagreb, bas zato sto nema mogucnosti isprobavanja robe... jednom meni sestra kupila kaput preko kataloga, vrlo je brzo zavrsio kod frendice koja je duplo veca od mene!

a tek cipele... ufff... u subotu sam kupila shuze, skechersice, slicne jednima koje vec nosam... inace sam broj 39, a znam ic i do 41, ovisno o kalupu... ove su 38,5!

tako da se ja jednostavno ne usudim ista bez isprobavanja kupit...
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 21:25   #12
ako si po mjerama 36 uzmi 36, ako si negdi izmedju uzmi broj vece, ipak ces ispod nosit duge rukave i to. sa cipelama nemam iskustva
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 21:27   #13
Quote:
splicanka4zagreb kaže:
Kako vas nije strah kupovat ipak malo skuplju robu (od prosječne kataloške) a bez mogućnosti probe! Zar vam nije to malo glupo?
Meni je totalna glupo kupit nešto i za jeftine pare a da to ne mogu probat.
uvijek mozes zamjenit velicinu ako krivo narucis. a ja uvijek narucujem telefonski pa pitam tetu kakve su velicine i slicno i da kucnem o drvo nikad nisam falila.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 14:23   #14
evo i ja sam konačno vidjela taj katalog... i svarno ima prekrasne odjeće..al me frka da ne uzmem krivu veličinu a drugačije su od naših, a mora se čekati i sve me to zajedno odbija.
ipak si neću uskratiti i tu jedinu fizičku rekreaciju šetanja po trgovinama
flawless_viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 20:07   #15
JA narucila.JAvim se kad stigne :grizenokte:
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 00:41   #16
danas digla na pošti katalog. zaljubila se na prvi pogled u par sitnica.
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 18:06   #17
ja moram reći da je iz godine u godinu izbor slabiji...bar meni i bar za tu lovu.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 08:21   #18
Quote:
Ljelja kaže:
ja moram reći da je iz godine u godinu izbor slabiji...bar meni i bar za tu lovu.
i ja imam ovakav osjećaj. Inače najviše sam kupovala za sina a ove godine slabo. Sebi sam možda vidjela 2-3 stvari koje su mi ok al neka umjerena cijena. Poludim kad vidim da piše VEĆ od 745 kuna a i nema baš veličina za mene (meni je taj 36 prevelik)
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 18:37   #19
Quote:
Kikica kaže:
Poludim kad vidim da piše VEĆ od 745 kuna

je, to i mene oduševljava...
vidjeh neku deku , kaže, "već od 1609 kn"...pa da se ne bi čovjek popiškio od smijeha..
samo, neka žena je bila zamotana u tu deku, možda i ona dolazi u pošiljci..?
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 16:10   #20
Mislim da La Redoute ima kvalitetnu robu, ali ono što me živcira je da su cijene 30-tak posto veće nego u Francuskoj. Možete i usporediti na www.laredoute.fr
Ne morate znati francuski da se snađete, možete usporediti sa slikama iz kataloga.
Uglavnom, budući da imam sreću pa jednom godišnje zbog posla idem u Francusku, obično ovdje izaberem što mi je iz kataloga zanimljivo, pa gore kupim. Uz to, u Francuskoj stalno imaju neka sniženja, bilo na kraju bilo na početku sezone, a ovdje su cijene uvijek iste. Moja prijateljica iz Fr. nije mogla vjerovati kad sam joj pokazala cijene u našem katalogu! Mislim, pa katalog služi tome da roba bude jeftinija nego u dućanu, jer su im valjda onda manji troškovi.
U principu, ljuti me to što imam dojam da nas ovdje pljačkaju.
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.