Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti > Jezikoslovlje

Jezikoslovlje Za pravopiždžije i jezikolomce

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2007., 21:39   #1
Gruzijski jezik

Molim lijepo pomoc. Voljela bih naučiti gruzijski, pa me zanima da li negdje postoji kakav udžbenik ili cu morat kopat po amazonu, stranice na netu sam našla sa abecedom i osnovnim frazama, ali glagoli su navodno koma...Zar je moguce da u Hrvatskoj nema nikog tko bi o tom više znao, vec sam pisala na iskonu, pa mi nitko baš nije pomogao...
njetočkanezvanova is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 22:39   #2
Quote:
njetočkanezvanova kaže: Pogledaj post
Molim lijepo pomoc. Voljela bih naučiti gruzijski, pa me zanima da li negdje postoji kakav udžbenik ili cu morat kopat po amazonu, stranice na netu sam našla sa abecedom i osnovnim frazama, ali glagoli su navodno koma...Zar je moguce da u Hrvatskoj nema nikog tko bi o tom više znao, vec sam pisala na iskonu, pa mi nitko baš nije pomogao...
Shto tocsno ishtesh, a shto jurve imash pri ruci ?! Koje stranice ?! Mozhda ti mogu pripomochi.

Ovako. Kako nisam sigurna, da chu ti mochi odgovoriti na tvoje mozhebitne sljedeche upite (poradi trajnoga izocsivanja), pokushaj pri "armazi" na mrjezhi. Na Berkeley-ju bih te mogla lakshe (skoroda lakko) usmjeriti, ali ne bih znala za Hrvatsku, jerbo sam tu nazhalost manje udomachena. Dapacse, ukoliko ti ini jasnije dopune moj priedlog, utoliko bolje. Nahvamdis

Zadnje uređivanje dementiapraecox : 19.04.2007. at 00:50.
dementiapraecox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 13:13   #3
Quote:
dementiapraecox kaže: Pogledaj post
Shto tocsno ishtesh, a shto jurve imash pri ruci ?! Koje stranice ?! Mozhda ti mogu pripomochi.

Ovako. Kako nisam sigurna, da chu ti mochi odgovoriti na tvoje mozhebitne sljedeche upite (poradi trajnoga izocsivanja), pokushaj pri "armazi" na mrjezhi. Na Berkeley-ju bih te mogla lakshe (skoroda lakko) usmjeriti, ali ne bih znala za Hrvatsku, jerbo sam tu nazhalost manje udomachena. Dapacse, ukoliko ti ini jasnije dopune moj priedlog, utoliko bolje. Nahvamdis


Bila sam na armazi, tip koji je to pisao ima dobru stranicu, ali nikako da skužim one glagole...
njetočkanezvanova is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 15:18   #4
pogledaj u Algoritmu,u Zagrebu ,oni imaj stvarno za hrpu jezika i udzbenike sa popratnim audio materijalom , cijene se krecu od nekih 200 -500 kn ..nije to sad nista posebno, al da naucis osnove ...ako slucajno nemaju za jezik koji ti zelis pitaj jel mogu narucit
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 23:04   #5
Odgovor

Gruzijski jezik (Kartuli Ena) je jedan od najlepsih i najstarijih jezika na svetu.U Hrvatskoj, kao i ovde, u Srbiji jako je malo ljudi koji ga znaju i ponosan sam sto spadam u njih.Ako hoces mogu da ti posaljem neke udzbenike, ako znas ruski ili engleski moci ces da ih koristis.Pisi mi na [email protected]
neelle_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 17:53   #6
Gruzijski-osnove

Malo da osvježim temu, jel mi može netko pomoći vezano za literaturu, odnosno učenje osnova gruzijskog jezika...hvala unaprijed za svaki dobar savjet ili pomoć...
kvarner1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 15:36   #7
meni gruzijski uistinu zanimljiv, kao govor a pismo da ne govorim. a zemlja čudnovata, predivna. mislim da bi za učenje jezika bilo pametno ići tamo u Tbilisi, ima tamo puno amerikanaca koji predaju engleski tamo, pa valjda ima i koja škola gruzijskog, a jeftino je živiti tamo koliko sam uspjela shvatiti...
pausiniana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.