Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2007., 13:58   #1
Onitsuka Tiger

Zdravo!
Ne znam dal ovo spada tu, ali evo, vrijedi probati. Ovako, vidi se kaj tražim. Dal neko zna di ih mogu kupiti? Već sam jedne uništio do razine neprepoznatljivosti, ali ih i dalje nosim, jer su mi najdraže: Fućkaš i "hugo bossice", "pačiotice" ( njih mrzim iz dna duše ), "botičelice" ( i njih ), "lakostice" ( a bogami i njih ) itd itd. Ovo je ultimativna tenisica
I baš mora imati taj ravni đon, bez nazubljenih rubova, i jednostavnu petu, bez onog "ficleka" na vrhu pete, nadam se da kužite o čemu govorim. U biti, o ovome govorim:


Dakle, di je ima? Nije valjda bila limitirana serija, jer vidim ljude sa novim modelima ponekad, znači da ih ima negdje..
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 14:04   #2
Jegerstar u Bogovićevoj? i u Gajevoj? mislim da imaš i u onom sportskom dućanu dritto pored Terranove u onoj ulici okomitoj na Ilicu.

Aasicsice... al gle, onaj model s "ficlekom" na peti je puno udobniji, frendica ima ovakav kakav ti tražiš, nosimo isti broj pa smo se mijenjale jednom prilikom i znam to iz prve ruke... ovaj model je k'o da hodaš u balerinkama s pretankim džonom.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 14:05   #3
ajme puschkin, super si mi... i tvoj nick mi je super...

tenke su predivne i brijem da ih ima po gradu... jesi prozujao malo po centru?
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 14:16   #4
O, brzi odgovor a, pa tema je jako važna, i ja isto, hehe
Hvala na savjetima, sad učim mikroekonomiju, pa ne stignem do centra, ali sljedeći tjedan su moje, ak ih ima..ja sam ove kupil u King Crossu prije valjda ima 2.5 godine, i zaljubil se u njih. U ormaru mi stoje nove hugo bossice, good year one smeđe od adidasa, pa za nogomet tenisice, i još jedne nikeice, zlatno zelene, ali uopće ih ne volim nositi. Ove su produžetak moje osobnosti, volim taj retro stil, jednostavan dizajn, pašu na sve žive boje, a još su k tome i jeftine, te predstavljaju jedan vid butnovništva, jer ipak nisu "pačijoti for as", "botičeli" "ljakost" itd itd. Lol, svi živi su u tim tenisicama, one crne sa bijelim 4 us. LOLOL
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 14:19   #5
ah, mladi ekonomist...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 14:19   #6
Hm, tu ih nema http://www.jegerstar.com/splash.html

Nego, voliš mlade ekonomiste, ha? Hehe
Moram te razočarati, ja stvarno nisam tipičan "mladi ekonomist". Evo nekoliko mojih mana: ne studiram po onim lokalima pokraj faksa (nisam zapravo nikad ni bil tam), redovito učim, po udžbenicima i skriptama, redovit sam na predavanjima, znam katastrofa. A moje prednosti su redoviti treninzi u teretani i doma, te oblokavanje vikendima, ponekad
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 16:37   #7
micek, mrzim one mlade ekonomiste... a inače sam ti kolegica samo što sam ja već odavno gotova sa faxom, skoro i pri kraju magisterija... također nikad nisam visila po onim birtijama, dapače degutantne su mi kao i ekipa koja se skuplja u njima...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 17:19   #8
hail to that
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 17:24   #9
kaze mi sestra da znaju pustat bijelo dugme
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 17:47   #10
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
kaze mi sestra da znaju pustat bijelo dugme
ooooooo...kejjjj? any info o "opancima" ?
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 17:53   #11
definitivno ne preporucam...

kupila sam tigerice (samo druga boja) pred jedno 2 godine i raspale su se u roku godine dana... a kostale 600-700kn
crazybee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 18:35   #12
Lol crazybee, pa ja već imam jedan par, i hoću drugi, potpuno isti, pročitaj moj prvi post gore da se raspadanu za 3 mjeseca, ipak ih hoću. Samo je pitanje di ih ima..
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 19:29   #13
ja iman crne sa zutin ali moje imaju onaj jezicak na kraju/peti ali kad sam kupovala (pred preko godinu i pol, mozda i dvije u jegerstaru kod hotela dubrovnik) imali su i zute s crnim
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 01:08   #14
Quote:
crazybee kaže: Pogledaj post
definitivno ne preporucam...

kupila sam tigerice (samo druga boja) pred jedno 2 godine i raspale su se u roku godine dana... a kostale 600-700kn


moje su ko nove... a imaju godinu i pol i prošle su sito i trešeto, okupale se slučajno u potoku, bile u Barceloni, planinarile po Sljemenu, išle na fitness, hodale Bečom, Ljubljanom, Sarajevom, pokisle milijun puta... obožavam ih.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 13:38   #15
Exclamation zna li netko gdje naći ovakve tenisice???

tražim ovakve tenisice, po mogućnosti negdje u zagrebu.. molim vas heplajte mi, već sam očajna, a noge su mi danima bose :-)

buci_bu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 13:42   #16
Jegerstar, Bogovićeva i Gajeva...
imam ovakve Tigerice već godinu i pol, preprezadovoljna sam!


moje najdraže tenisice IKAD.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 14:05   #17
Jeg* u Bogovićevoj, ili kod Terranove u Ilici...mislim da sam ih i tamo vidjela..
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 14:11   #18
Da, kod Pume kod teranove ima jako slican mopdel
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 08:50   #19
Ja bih isto takve, koliko para?
__________________
Nabijam broj postova.
Cotton Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 01:04   #20
oko 650 kn, ak se ne varam. zaista nije puno jer su em prekrasne, em udobne, em kvalitetne!
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.