Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2007., 16:59   #1
BiH kakvom je niste vidjeli

treskavica

















Kravice






da je BiH i hrvatska jedna zemlja, bila bi najmocnija priroda na svijetu, bosanske planine, jezera i rijeke a hrvatsko more wooow
Harun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 21:08   #2
A čuj, mnogo jednostavnije je da prestaneš gledati na planine i mora kao na bosanske, hrvatske, naše, njihove- i prosto uživaš u njima

I da....ovaj dio Evrope, svijeta jeste prelijep, položaj, klima, resursi...
__________________
Pritišće san, ljepljiv i jak.
Spi li smrt... u ovaj mahniti sat?
Miss Marple is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 12:58   #3
Ok, slike su ti fenomenalne!
No, kaj se ne prebaciš na "turizam" pa i tam pukneš koju?
__________________
Štenad vukodlaka, povoljno ili u dobre ruke!
Mist_Dragonlady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 16:28   #4
A ima i mali filmić o divotama Bosne, svakako preporučujem
__________________
formular bez potpisa
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 11:53   #5
kakva divota!
samo da za par godina ne bude sve krcato turistima!
bluzica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 12:30   #6
BiH je jako lijepa država što se prirodnih ljepota tiče, ali...
Sve je to fino na par slika, ali mentalitet stanovnika je na nivou kišne gliste.Pošalji slike gradova, ma ne treba ni gradova, nego samo pošalji slike rijeke Bosne.E to je drugi par opanaka, SMEĆE POSVUDA.Vrećice, čizme stare, papuče, plastika, stara roba, ma katastrofalno, bolje da to ne vidite.
BiH će IMHO vrlo brzo biti uništena po tom pitanju, zbog ljudi koji žive tamo...Naprosto je nevjerojatno da jedna rijeka tako odvratno može izgledati.Mislim da je Ganges sa svim onim pepelom i mrtvacima čistiji...
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 10:15   #7
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
BiH je jako lijepa država što se prirodnih ljepota tiče, ali...
Sve je to fino na par slika, ali mentalitet stanovnika je na nivou kišne gliste.Pošalji slike gradova, ma ne treba ni gradova, nego samo pošalji slike rijeke Bosne.E to je drugi par opanaka, SMEĆE POSVUDA.Vrećice, čizme stare, papuče, plastika, stara roba, ma katastrofalno, bolje da to ne vidite.
BiH će IMHO vrlo brzo biti uništena po tom pitanju, zbog ljudi koji žive tamo...Naprosto je nevjerojatno da jedna rijeka tako odvratno može izgledati.Mislim da je Ganges sa svim onim pepelom i mrtvacima čistiji...
Kao da je u RH drugačije.

Svaki put kad se vratimo s planine, neke rijeke, izleta, momak i ja sa sobom u grad donesemo više nego što smo tamo odnijeli. Redovito na izlete idemo s crnim vrećama za smeće i rukavicama. Prestrašno!!!

A BIH je predivna zemlja, prekrasne prirode i planina. Šator, Čvrsnica, Prenj, Vran... Savršeno
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 23:53   #8
Lijepo je to, ali rat je učinio svoje. Puno je prirodnih znamenitosti porušeno, a da ne spominjem gradove i sela. ljudi su otišli (u Njemačku) u potrazi za boljim životom daleko od straha za preživljavanjem. Tamo sada žive svoje živote i gotovo se nitko ne vraća u svoju domovinu i ona propada (u pravom smislu riječi).
black.buterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 18:36   #9
hm, Bosna i Hercegovina...to bi možda i bila jedna jaaako lijepa zemlja da nije takvog naroda u njoj! I ove slike.. (čisto se moram smijati, jer sam prešla cijelu bosnu popreko ni sama ne znam koliko puta)nemaju veze s tom zemljom! Baš ću vam idući put kad budem prolazila fotkati da vidite tu divnu i krasno onečišćenu zemlju!
Fuj! Rijeke im izgledaju kao naše kanalizacije, a da ne pričam kako stare i neupotrebljive kućanske aparate ostave gdje im se i kako smisli! tako da ako već pričaš o ljepotama , mogao si za komparaciju staviti i neku sliku koja bi pokazala pravo stanje te jadne onečišćene prirode koja zapravo ima toooliko potencijala!
pebbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 11:07   #10
BIH je još jako daleko od civilizacije prema ekološkim standardima.
Takva priroda neće dugo izdržati. Šume će posjeći, rijeke zagaditi....
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 13:07   #11
Quote:
pebbles kaže: Pogledaj post
hm, Bosna i Hercegovina...to bi možda i bila jedna jaaako lijepa zemlja da nije takvog naroda u njoj! I ove slike.. (čisto se moram smijati, jer sam prešla cijelu bosnu popreko ni sama ne znam koliko puta)nemaju veze s tom zemljom! Baš ću vam idući put kad budem prolazila fotkati da vidite tu divnu i krasno onečišćenu zemlju!
Fuj! Rijeke im izgledaju kao naše kanalizacije, a da ne pričam kako stare i neupotrebljive kućanske aparate ostave gdje im se i kako smisli! tako da ako već pričaš o ljepotama , mogao si za komparaciju staviti i neku sliku koja bi pokazala pravo stanje te jadne onečišćene prirode koja zapravo ima toooliko potencijala!
Slabo si ti prolazila Bosnom.Nije tacno da ove slike nemaju veze, to je Treskavica. Da si bila na Jahorini, Zelengori, Maglicu, Vlasicu ili bilo kojoj bosanskoj planini drkcije bi pricala. A tek ova prica o rijekama! To moze govoriti samo onaj koji nikada nije cuo za Drinu, Neretvu... Ne vrijedi pricati, treba doci i vidjeti. I sta je to s bosanskim narodom? Ja srdacnije ljude nigdje nisam srela, a mnogo sam putovala.
marijadina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 18:49   #12
Evo i moj skromni doprinos temi - Una, Štrbački buk

__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 23:24   #13
Harun, Herp, jako fina mjesta. Treskavica se cini bozanstvena.

Quote:
Sve je to fino na par slika, ali mentalitet stanovnika je na nivou kišne gliste....
Bojim se da je svaka drzava kovana na isti ili slican nacin.
Dativ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 20:53   #14
Una - to je rafting pao?

Treskavica je predivna. I ono mjesto ispod. Di je to? (oke, da, da, Bosna... gdje?)
__________________
I seem to have loved you in numberless forms, numberless times,
In life after life, in age after age forever.
KavaSMlijekom is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 20:58   #15
Quote:
KavaSMlijekom kaže: Pogledaj post
Una - to je rafting pao?
Odat ću ti tajnu - imam fobiju od raznih plovila ali da, bio je rafting i svi su bili vanserijski sretni jer su konačno imali sijaset fotografija s istog. Herp je, ne budi lijena, marljivo ljenč...'oće reć' čekala na obali.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 21:18   #16
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Odat ću ti tajnu - imam fobiju od raznih plovila ali da, bio je rafting i svi su bili vanserijski sretni jer su konačno imali sijaset fotografija s istog. Herp je, ne budi lijena, marljivo ljenč...'oće reć' čekala na obali.
Uf, zavidim kao prase
Rafting na Uni... mora bit jebenica, Unica je brza, ne?
__________________
I seem to have loved you in numberless forms, numberless times,
In life after life, in age after age forever.
KavaSMlijekom is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 21:27   #17
Una brza, Bosanci spori...kud ćeš bolje?
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 17:11   #18
Prokosko jezero BiH (naravno)
__________________
Rekoh: "Neka bude svjetlost!", pritisnu prekidač i bi svjetlost... i šta da ja sad mislim o sebi...
Peyton Marie S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 17:19   #19
meni apsolutno prelijepo etno selo Stanišići:

bila sam tamo i pre prelijepo je

__________________
Rekoh: "Neka bude svjetlost!", pritisnu prekidač i bi svjetlost... i šta da ja sad mislim o sebi...
Peyton Marie S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 17:20   #20
Čitala sam danas u Hrvatskom planinaru da je praktički cijela Treskavica pod minama.

Peyton
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.