Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2009., 01:08   #2441
Predlažem ti da nazoveš T-Mobile,mislim da je problem u njima a ne u iPhoneu.
cpt00 is offline  
Old 10.10.2009., 11:00   #2442
PurpleRa1n ili RedSn0w (Windows), koji je bolji? Ne znam koji da odaberem za JB iPhone 3GS 3.0
Inače imam Windows 7 na kompu.
Pozdrav!
Daracro is offline  
Old 10.10.2009., 12:19   #2443
koji god izaberes nebus pogresil jer je krajnji rezultat isti...
crvek2 is offline  
Old 10.10.2009., 13:00   #2444
Neznam kakav je purplera1n jer ga nikad nisam koristio ali resn0w sam koristio i lagano je napravit jb ali između tadya neznam jer kao kaj sam reko nisam koristio purplera1n možda bi ti bilo bolje da koristis redsn0w jer misim da ga vise ljudi na forumu koristi pa ak zapnes možda bi ti lakše mogli pomoći
steve nash is offline  
Old 10.10.2009., 13:53   #2445
Exclamation problem sa itunes-om

itunes mine prepoznaje iphone, kada ga spojim sa racunarom prepozna ga i sve, ali kada pokrenem itunes kaze da ga ne prepoznaje i da uradim restore. A da li ce mi obrisati sve podatke sa njega ako uradim restore, i hocu li morati sve iznova na njega instalirati???
Indira Avdic is offline  
Old 10.10.2009., 21:52   #2446
Oprostite ako se pitanje ponavljalo, novi sam korisnik iphone-a, otkodiran je i Jailbreakan, frajer mi je stavio odmah 100 aplikacija na njega i neke mi nisu interesantne , pa me zanima kako se mogu izbrisati ?
Lakonoga777 is offline  
Old 10.10.2009., 23:14   #2447
@indira-mislim da nećeš jer bi iTunes trebao napraviti back up al pitaj još nekog jer nisam siguran
@lakonoga-ako sU applove(nema veze jesu li crackane ili ne) samo drzi pritisnuto bilo koju aplikaciju i počet će ti se mrdat ljevo desno a u kutu će imati x i to stisnes i gotovo,a ako su sa cyidie onda odi u cydii na manage i pakiđes(nezz kak se piše xD) i imat ćeš popis appova koji su ti instalirani sa cydie tu samo klikni na app i stisno modyfi( u gornjem desnom kutu je gumb mislim da tak piše) i klikni remove
steve nash is offline  
Old 11.10.2009., 07:53   #2448
Dobro, jebemusve, jel ima netko from ZG i okolice tko je voljan donirati svoje znanje u akciji jailbrekanja mojeg 3G sa 3.1 softom?
Sledgehammer is offline  
Old 11.10.2009., 09:15   #2449
Exclamation blackra1n izlazi za 1 sat!



Priznajem dosad sam koristio samo alate DevTeama,ali ovo moram probati.Jailbreak od 30 sekundi za sve uređaje sa 3.1.2. FW!!!Ako zaista radi kako @geohot navodi,kapa dolje majstore - nadmašio si sam sebe!
Direktan link:http://is.gd/4cXVX
Za cca. 1 sat!

Zadnje uređivanje cpt00 : 11.10.2009. at 09:20.
cpt00 is offline  
Old 11.10.2009., 09:55   #2450
evo i Oficialno je JB izasao za sve iPhone uredaje koji imaju OS 3.1 i 3.1.2

http://blackra1n.com/
Geohot je opet dokazao da je No:1 .)
ViperPitbull is offline  
Old 11.10.2009., 11:51   #2451
Quote:
steve nash kaže: Pogledaj post

@lakonoga-ako sU applove(nema veze jesu li crackane ili ne) samo drzi pritisnuto bilo koju aplikaciju i počet će ti se mrdat ljevo desno a u kutu će imati x i to stisnes i gotovo,a ako su sa cyidie onda odi u cydii na manage i pakiđes(nezz kak se piše xD) i imat ćeš popis appova koji su ti instalirani sa cydie tu samo klikni na app i stisno modyfi( u gornjem desnom kutu je gumb mislim da tak piše) i klikni remove
kad držim ikonicu i pritisnem x da je želim izbrisat baci mi: brisanjem (te i te ikone ) brišu se svi povezani podaci?
A kako mi je mobitel otključan i jailbreakan bojim se da to ne izgubim, ako nešto pomjerim.
Lakonoga777 is offline  
Old 11.10.2009., 13:02   #2452
^ma nećeš nikaj shebat ja sam obriso miljiun programa i nis samo ti brisi xD
steve nash is offline  
Old 11.10.2009., 18:56   #2453
dragi moji forumasi,nova sam potencijalna korisnica iphona 3g s-a(na cekanju sam). Nova sam ali ne premlada i tehnicki slabo potkovana pa molim ljude dobre volje da pomognu. Moze li se organizirati na forumu nesto kao tutorijal za pocetnike:nisam sigurno jedina. Procitala sam cijeli forum,puno mi je jasnije ali i komplicirano je . Dakle kako dalje kada doje dugo zeljeni uredjaj. JB :da ili ne,ako da kako?Nadam se vasoj pomoci jer sam se uplasila i pomislila da odustanem od iphona,ali mi je toliko dobar da cu pokusati. Ako ne ide dat cu ga sinu. Pozdrav svima,super ste.
zidarica is offline  
Old 11.10.2009., 19:02   #2454
Imam jedno pitanje u vezi JB 3.1 skinuos sam blackra1n i sad mi je na iphoneu...

Posto mi je ovo prvi susret sa JB na iphoneu zamolio bi vas za par savjeta i objašnjenja...

Do sada je ovo bilo vrlo jednostavno i stvarno je bilo za manje od 30s na mom telefonu, e sad me zanima ovaj dio...

Please select install app(s)

ponuđeno mi je:

-Cydia
-Rock
-Icy

Zanima me što instalirati? Sve, samo nešto ili? Par savjeta šta sa pojedinim stvarima dobivam...


Cilj mi je metnuti dobru i besplatnu navigaciju...Pa moze i neki link za neku od njih...

Unaprije se zahvaljujem i nemojte što zamjeriti
strumfzg is offline  
Old 11.10.2009., 19:08   #2455
Strumfzg-Stavi sve tako ćeš imati najviše opcija btw kaj je to jb kaj skines na iPhone pa na njemu direkt instaliras?
@zidarica-ideja nie loša mogu ti već sad reci jb-apsulutno da jer stvarno poboljšava iPhone kako? imaš milijun opcija od redsn0wa,purplera1na do blackra1na
steve nash is offline  
Old 11.10.2009., 20:56   #2456
Quote:
zidarica kaže: Pogledaj post
dragi moji forumasi,nova sam potencijalna korisnica iphona 3g s-a(na cekanju sam). Nova sam ali ne premlada i tehnicki slabo potkovana pa molim ljude dobre volje da pomognu. Moze li se organizirati na forumu nesto kao tutorijal za pocetnike:nisam sigurno jedina. Procitala sam cijeli forum,puno mi je jasnije ali i komplicirano je . Dakle kako dalje kada doje dugo zeljeni uredjaj. JB :da ili ne,ako da kako?Nadam se vasoj pomoci jer sam se uplasila i pomislila da odustanem od iphona,ali mi je toliko dobar da cu pokusati. Ako ne ide dat cu ga sinu. Pozdrav svima,super ste.
Teško da će ti netko to sve ponovno pisati u jednoj temi.
Ja sam mislio tako nešto- ali stvarno nemam volje
Ako si pročitala "samo" ovu temu- sva pitanja su ti odgovorena.
Makar, svakih 5- 6 stranica dođe netko novi pa se opet sve to njemu objašnjava.

JB: da- ako želiš besplatne aplikacije (glavni razlog- ostali su te neke "sitnice") ili dekodirati (makar, novije verzije softwarea se još ne mogu dekodirati).
ne- ako misliš kupovati aplikacije (nisu ni toliko skupe- ako ih ne misliš 50 instalirati)
Kako? Ovisi koja je verzija softwarea.
Sada izlazi novo "saznanje" kako napraviti JB najnovijeg softwarea- tako da moraš još malo pričekati.
Quote:
strumfzg kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje u vezi JB 3.1 skinuos sam blackra1n i sad mi je na iphoneu...

Posto mi je ovo prvi susret sa JB na iphoneu zamolio bi vas za par savjeta i objašnjenja...

Do sada je ovo bilo vrlo jednostavno i stvarno je bilo za manje od 30s na mom telefonu, e sad me zanima ovaj dio...

Please select install app(s)

ponuđeno mi je:

-Cydia
-Rock
-Icy

Zanima me što instalirati? Sve, samo nešto ili? Par savjeta šta sa pojedinim stvarima dobivam...


Cilj mi je metnuti dobru i besplatnu navigaciju...Pa moze i neki link za neku od njih...

Unaprije se zahvaljujem i nemojte što zamjeriti
Također- stavi sve, pa vidi- nisu toliko velike aplikacije.
Makar, najviše se koriste Cydia i Icy, tj. jedino sam njih vidio do sada.
A, to su dvije iste aplikacije- Cydia je starija, ukorijenjena, sporija, Icy je noviji i brži.
Quote:
steve nash kaže: Pogledaj post
Strumfzg-Stavi sve tako ćeš imati najviše opcija btw kaj je to jb kaj skines na iPhone pa na njemu direkt instaliras?
@zidarica-ideja nie loša mogu ti već sad reci jb-apsulutno da jer stvarno poboljšava iPhone kako? imaš milijun opcija od redsn0wa,purplera1na do blackra1na
Vjerojatno misli na novi JB- prije je radio JB na starijim verzijama.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 11.10.2009., 21:57   #2457
neke serije u mp4 formatu mi nece da importira u itunes?!
a neke koje importira u itunes, nece da prebaci na iphone?!

ako napravim JB, jel i dalje koristim itunes u kompu?
Leptiric is offline  
Old 11.10.2009., 21:58   #2458
e, i kako prebacim slike i videa s iphona u komp?
Leptiric is offline  
Old 11.10.2009., 22:01   #2459
Evo jedan dobar filmić za blackra1n: http://www.youtube.com/watch?v=kk6x4yGbflw
Daracro is offline  
Old 12.10.2009., 00:33   #2460
Kako se koristi ovaj blackra1n?

Da li mogu normalno nadograditi OS putem iTunes i da onda koristim blackra1n?
Ili moram stavljati neki OS koji nađem na netu?
iForce is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.