Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2007., 18:39   #1
Lacoste - općenito

Općenito topic o marki Lacoste. Dal vam se sviđa ta obleka, dal nosite, kaj mislite o tome... btw, ako znate gdje mogu u Zagrebu kupiti najobičniji Lacoste polo, volio bih da mi netko odg...
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 20:07   #2
u... lacoste dućanu?
__________________
Oh God! It's my husband! Don't tell him I'm here.
marcy darcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 20:10   #3
čisti snobizam, toliko para za običnu polo majcu ili za košulju dati 1000kn samo zato jer je gore krokodil a istu takvu kvalitetu mogu dobit u npr. Narra camice za duplo manje
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 20:24   #4
zašto neko nebi dao tisuću kuna za majicu ako ima? gdje je problem? zašto snobizam?
__________________
Oh God! It's my husband! Don't tell him I'm here.
marcy darcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 21:17   #5
.. u frankopanskoj, kaptolu,...

obozavam lacoste... imam par stvari iz lacoste sto ni nemaju znakic - npr. hlace...
... mislim da su jedni od rijetkih koji imaju pederuse a da nisu sportske i koje su kožne... jednostavne su... uglavnom sam u pokretu pa ne volim imati nista u rukama... tako sam svoju tamnoplavu pederusu kupila pred 4 godine i dobro se drzi, a prosla je sve vremenske prognoze (voda nije ušla unutra) i pola svijeta...

Zadnje uređivanje monique_7 : 11.08.2007. at 22:10.
monique_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 21:30   #6
http://www.lacoste.com/low-fi/Hrvats...roatia/Zagreb/

http://www.style.com/fashionshows/co.../thumb/LACOSTE - nova kolekcija


Lacoste mi je mrak iskreno, pogotov njihove tenisice, kao izgleda i svima u ovom gradu, pogotovo za muške koji ne vole česta kupovanja jer su im proizvodi stvarno perideri kaj se tiće boje, materijala i sl.
A nedostaci naravno cijena, iskreno bitno mi je da je model lijep i materijal prirodan tako da ću radije kupiti 3 majice bilogdje nego 1 Lacoste, makar ona izgledala nakon 3 god nošenja kao nova ( a i tko želi nositi jednu majicu 3 godina )
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 21:52   #7
i meni lacoste ima divne tenisice. najvise mi se svidjaju one jednostavne, jednobojne, s velikim izborom boja (narancaste, ljubicaste, zelene - kad ih poslazu jedne pored drugih na polici izgledaju bas super). cak me iznenadilo da nisu jako skupe. negdje oko 600kn, a danas sam vidjela za 475kn sto je sasvim ok cijena.
eto tog primjerka o kojem pricam


ostale su uglavnom bijele s necim, i iako nisu moj stil ne mogu reci da nisu lijepe.
npr. ovakve



sto se tice ostale odjece, uvjerena sam da su kvalitetniji, i bilo bi lijepo kad bi si mogli to priustiti (najvise dragom polo majice i kosulje), al nam je skupo, a s drugim markama (kerver itd.) smo jako zadovoljni pa nije da patimo zbog toga.
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 21:53   #8
Nemam ništa njihovo
Čine mi se precijenjeni, a i viđam puno i previše ljudi s Lacoste tenisicama i/ili pederušama što mi izaziva centrifugu u želucu.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 22:09   #9
jedino imam primjedbu na tenisice... imala sam ove bijele sa zelenim... jako su niske pa su mi se brzo zgulile... al to mozda zavisi o hodu od osobe do osobe
monique_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 22:14   #10
hm hm hm

nadam se da je nekima jasno da nismo svi rođeni sa srebrnim pon-ponom u ustima...tj.da nismo svi (bili) popularni i da ne možrmo ispunit sve kako nam se prdne...
tako da sam totalno neprijateljski nastrojena prema lacostu
ljerki_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 22:46   #11
Ma nije čak ni da si ne možeš priuštiti, nego iskreno odbijam plačati porez na budale, zato kaj ima nekog krokodila i čimpanzu il kajveć ne znači da je to super il da si ti super u tome.
Eventualno tenisice jer ih ne nosim svaki dan, znači imala bi ih par godina i to nije bed, ali da ću nositi iste majice par godina...

btw.kupila sam neke noname tenisice za 200 kn !?! i već me par ljudi pitalo di sam ih uzela, kak su super ovoono a meni su daleko ljepše od bilo kojih Lacostica
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 23:36   #12
Meni je Lacost jedna od dražih marki. Nosim Casual, ok nemam svaki put za lacoste majicu ali se nađe. Stvari su im jebeno kvalitetne, imam jednu majicu već 3 godine, prije tog ju je stari nosil 10 - ko nova je (ok, ne nosim ju u školu i to, al je jebena majica). Sad mi sjeda part time plaća pa bum si zel neku majicu, vjerojatno najobičniju crnu polo i tenisice, ove su mi prejebene, nemrem se odlučit. Koje su vam bolje, prve il druge? btw, jel zna netko kolko dođu?:



Takve jednostavne, casual tenisice s mi super kod Lacostea, dobre su mi Fred Perry al ove su mi baš simpa, onak oldschool casual. Al ima dosta lacoste tenisica koje ne bi nosio ni da mi ih poklone, tipa ovo:

Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 23:59   #13
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
sto se tice ostale odjece, uvjerena sam da su kvalitetniji, i bilo bi lijepo kad bi si mogli to priustiti (najvise dragom polo majice i kosulje), al nam je skupo
Većina ljudi koje znam i vjerne su mušterije u Lacostea su oni koji su u vječnim minusima. Pare spićkaju na robu pa im za kavu fali 2 kn. Da dalje ne navodim primjere i sažmem to u jednu riječ - preseratori.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 00:11   #14
Prve mi se ne sviđaju, nekak taj stil se ranije nosio, ove 2. su mi bolje al isto nisu lijepe, taj stavi link di si našao da pogledam kaj još imaju, i meni bi trebale 1 takve .

Casual mi je mrak ( Stone Island, Burberry ) al samo za dečke, presportivo za cure, Fred Perry je isto super, pogotovo košulje ali nije ni blizu tako kvalitetan. Ja imam par šilterica, super su mi, al ih ne nosim često tak da će vjerujem potrajat.
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 00:23   #15
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Većina ljudi koje znam i vjerne su mušterije u Lacostea su oni koji su u vječnim minusima. Pare spićkaju na robu pa im za kavu fali 2 kn. Da dalje ne navodim primjere i sažmem to u jednu riječ - preseratori.
Ne mislim da su svi ljudi koji nose Lacoste ili bilo koju drugu marku preseratori. Uostalom, rijec je kao i o bilo kojoj drugoj markiranoj odjeci ili obuci. Vjerujem da puno musterija Lacoste ima dovoljno novaca da si to priusti. Oni koji nemaju, poslagali su si prioritete onako kako im vise pase. Pa sto?

Brojni deklarirani alternativci (pa i anarhisti, kvaziantikapitalisti itd.) rekli bi da je to skupo, ali im nije problem dati 100eura za martensice. Ili, kako je Banksy to lijepo naslikao - Destroy Capitalism

Svatko ima svoje guste, fetise, marke, i prioritete. Reci da je netko preserator jer ima Lacoste je povrsno. Preserator je i onaj koji ima Martens, Vans, Camper itd.
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 00:36   #16
Pod vjerne mušterije ne mislim na one koji će tu kupiti tenisice i/ili pederušu. To sad svaka treća osoba nosi. Mislim da one koji su im nešto vjerniji i češće ostavljaju pare kod njih. I opet velim - radi se o ljudima koji me okružuju.
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
Ne mislim da su svi ljudi koji nose Lacoste ili bilo koju drugu marku preseratori. Uostalom, rijec je kao i o bilo kojoj drugoj markiranoj odjeci ili obuci. Vjerujem da puno musterija Lacoste ima dovoljno novaca da si to priusti. Oni koji nemaju, poslagali su si prioritete onako kako im vise pase. Pa sto?
Da, svatko si posloži prioritete onako kako on želi, ali neću za svačiju listu reći da je po meni racionalna. Minusi radi odjeće mi nisu pametni. Nekome je prioritet droga pa nećeš reći Eh, pa on si je tako složio listu.
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
Svatko ima svoje guste, fetise, marke, i prioritete. Reci da je netko preserator jer ima Lacoste je povrsno. Preserator je i onaj koji ima Martens, Vans, Camper itd.
Meni je preseravanje trošenje veće količine novca na odjeću i izvanjski izgled. Pogotovo one količine novca koja ti prelazi mjesečna primanja.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 00:40   #17
Slažem sa Maisie, svatko ima svoju listu ali znam i po primjerima da je to često iracionalno, npr imam kolegicu koja je digla kredit da mi se obukla u Max Mari Svi se volimo uređivat ali...
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 00:44   #18
Imam par Lacoste majci, nisu bile tak skupe kak tu piše (1000kn), bile oko 500 s popustima, a dost su kvalitetne i nisu baš za all day (radi cijene ).

Naravno da nisam to kupio pa onda bio gladan i te fore, to ne radim nikad


Ništa nemam protiv ljudi koji imaju, ako su pošteno zaradili neka im

Zadnju (crnu-super je ) sam kupio u CC1 (ZG).
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 00:48   #19
Quote:
ikas kaže: Pogledaj post
Slažem sa Maisie, svatko ima svoju listu ali znam i po primjerima da je to često iracionalno, npr imam kolegicu koja je digla kredit da mi se obukla u Max Mari Svi se volimo uređivat ali...
Mogli bi otvorit topic na tu tematiku
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 01:42   #20
Quote:
ikas kaže: Pogledaj post
Prve mi se ne sviđaju, nekak taj stil se ranije nosio, ove 2. su mi bolje al isto nisu lijepe, taj stavi link di si našao da pogledam kaj još imaju, i meni bi trebale 1 takve .

Casual mi je mrak ( Stone Island, Burberry ) al samo za dečke, presportivo za cure, Fred Perry je isto super, pogotovo košulje ali nije ni blizu tako kvalitetan. Ja imam par šilterica, super su mi, al ih ne nosim često tak da će vjerujem potrajat.
http://www.lacoste.com/hr/main.html

Ja još uvijek ne znam dal da zemem prve il druge šuze...
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:21.