Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2007., 02:39   #1
Pepe Jeans

Čula sam da ima Pepe Jeans dućan u Zg-u. U novinama sam vidjela da imaju zgodnih stvarčica. Kupuje li tko tamo, zanimaju me vaši komentari?
Postoji li možda njihov dućan u Zadru ili Rijeci?
evenens is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 16:18   #2
Quote:
evenens kaže: Pogledaj post
Čula sam da ima Pepe Jeans dućan u Zg-u. U novinama sam vidjela da imaju zgodnih stvarčica. Kupuje li tko tamo, zanimaju me vaši komentari?
Postoji li možda njihov dućan u Zadru ili Rijeci?
Je tak sam i ja ludila za pepicama dok ih nisam kupila prosle godine u Londonu(za HR ti ne znam, mislim da ih mi nemamo)
...pa su se u rekordnom roku(od 3 mjeseca) raspale prvo na koljenu, pa na dupetu, pa na drugom koljenu pa mi nisu dali da ih zamjenim jerbo sam ih kupila na sales sa 80 funtica na 40 + nije bila greska na njima neg samo normalno snizenje u sijecnju
al svejedno wtf??

imaju finih stvarcica, no rebe vise u njih ne kupovala!
__________________
No42-the meaning of life
She is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 18:01   #3
imaju dobre cipele mogu se kupiti u shoebeedoo.u
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 19:06   #4
Quote:
evenens kaže: Pogledaj post
Čula sam da ima Pepe Jeans dućan u Zg-u. U novinama sam vidjela da imaju zgodnih stvarčica. Kupuje li tko tamo, zanimaju me vaši komentari?
Postoji li možda njihov dućan u Zadru ili Rijeci?
meni je pepe bzvz.to kod nas nose iskljucivo hip hoperi,portici i crnci.trapke su stravicne,osim ako nisi u tom djiru.bas prosle i predprosle god to je bilo posast.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 22:33   #5
pa sta ne drzi Jes* pepe jeans shuze...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 23:14   #6
vidjela ja Pepe jeans, oko 700 kn u City Center One, u onoj trgovini "Cleep...and something", nikad ne znam kako se zove
mayabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 23:21   #7
imam jedne ekscentrične traperice visokog struka, kratkih nogavica
i sive skinnyce sa zipom na dnu nogavica, trenutno moje omiljene
oboje kupljene u pepe jeans dućanu u Celju prije otprilike pola godne
prve su bile 150€, druge 80€ na sniženju
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 23:49   #8
vidla ja u AMu u shoe be doou nekaj pepe jeans
brijem da je šubidu
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 03:20   #9
Imam jedne cizmice koje sam kupila prosle zime,odlicnog su kvaliteta i jakooo udobne.
__________________
Blog :)
Joki doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 07:20   #10
zar ne drži svaki shoebedo pepe jeans? U toweru u rijeci imaš pepe jeans stvari...
odjeća mi je puno preskupa za ono što nudi. (svidjela mi se jedna tunikica , lagana za ljeto, materijal niš posebno- koštala je više od 600 kuna - onda sam si dala sašiti gotovo istu takvu- koštala me 150.)
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 09:53   #11
u CC1 imaju oni svoj ducan
zna se naci dobrih stvari , iako su dosta skupi
nussha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 09:59   #12
joooj ja tako volim pepe jeans

imam jedne za lejto sandalice koje su mi bas naj naj i koznu jaknu ljubicastu i tako jos neke ovako stvarcice...meni su stvarno super iako su one andy warhol stvarcice malo precijenjene..i imaju super torbe i remene. ducan im je u cc1, a ima nekih stvari u sbd i u p&c
__________________
...nije vise bila klinka pocela je da se sminka i da zeli stvari skupe...
mala_fufica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 00:57   #13
jel ima igdje u zg pepe jeans trgovina

ima nešto njihovih stvari u P&C, ali većinom sportsko...nije baš neka ponuda....

također, jel još uvijek postoji pepe jeans trgovina u mariboru i celju...ili negdje drugdje u sloveniji....

tnx
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 01:11   #14
Bila je u cvjetnom, to se davno zatvorilo... znam da drže ponešto njihovih stvari u nekim shoe-be-do-ovima, ali ono torbe, cipele, nešto iz andy warhol kolekcije, i povremeno traperice. Probaj nazvati shoe be do neki i pitati ih gdje imaju najviše stvari...

i znam da trgovina postoji u grazu u seiersbergu, ali ono što sam vidjela, ponuda grozna, a i cijene divlje :/
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 01:45   #15
vidjela sam da ima u shoe be do, ali isto loša ponuda, većinom samo obuća....mene zanima samo odjeća i to njihove majice....tako šteta da su zatvorili u CC1 i CC
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 10:23   #16
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
vidjela sam da ima u shoe be do, ali isto loša ponuda, većinom samo obuća....mene zanima samo odjeća i to njihove majice....tako šteta da su zatvorili u CC1 i CC
Obuću proizvodi po licenci jedna mala tvornica u Španjolskoj. Gotovo manufaktura. Odjeća se u Zagrebu nudi već gotovo 20 godina putem raznih zastupnika i nikad - ali nikad - nije prošla na tržištu. I svaki novi zastupnik je mislio kako je najpametniji i nije ulazio u razloge zašto je bivši propao.

A razlog je jednostavan. Reći ću za Zagreb. Kod malo više cjenovne kategorije zagrepčenke prvo gledaju ime branda. I u toj kategoriji uvijek će se odlučiti za Diesel ili Replay. Dobrom dijelu njih je i to nedostižno, ali kad se odluče na kupnju - žele da to bude poznato ime koje će uvažiti njihova okolina. Manji dio ljudi koji prvenstveno gleda robu ili traži nešto drukčije nije dovoljan da bi brand opstao na ovom tržištu.

Ovo je naprosto takvo tržište. Vrlo je slično ruskom tržištu, rekao mi je jednom jedan prilično upućeni stranac. Ili jeftino ili poznati i prepoznatljivi brand u koji lokano stanovništvo ima povjerenje. Svi drugi mogu zatvoriti. Uostalom, u toj cjenovnoj kategoriji jeansa i lifestyle odjeće ima na stotine poznatih proizvodjača i alternativnih firmi.....ali gotovo niti jedne nema na našem tržištu. Možda licencirani Hilfiger, što ponovo govori o tipičnom "brand" načinu razmišljanja.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 15:53   #17
meni Pepe Jeans ima tako odličnu robu...u dieselu rijetko što nađem za sebe....replay mi se ništa ne svida i ne čini mi se ni približno kvalitetan....hilfiger nije moj stil, jedino mi odgovaraju njihove spagerice...

većina mog ormara je iz salse, miss sixty i pepe jeansa...ponekad nađem nešto u guessu....al prva 3 su mi daleko najbolja po kvaliteti i dizajnu...

a i sve miss sixty trgovine u zg su propale pa ih je još i peek izbacio iz prodaje... sva sreća pa ima trgovina u ljubljani....

BTW. jel znas možda gdje je najbliža PJ trgovina...peek uvijek izabere 2 modela traperica i 5 boja hoodiea
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.

Zadnje uređivanje Allexis : 02.08.2012. at 16:02.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 19:32   #18
Wink

Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Obuću proizvodi po licenci jedna mala tvornica u Španjolskoj. Gotovo manufaktura. Odjeća se u Zagrebu nudi već gotovo 20 godina putem raznih zastupnika i nikad - ali nikad - nije prošla na tržištu. I svaki novi zastupnik je mislio kako je najpametniji i nije ulazio u razloge zašto je bivši propao.

A razlog je jednostavan. Reći ću za Zagreb. Kod malo više cjenovne kategorije zagrepčenke prvo gledaju ime branda. I u toj kategoriji uvijek će se odlučiti za Diesel ili Replay. Dobrom dijelu njih je i to nedostižno, ali kad se odluče na kupnju - žele da to bude poznato ime koje će uvažiti njihova okolina. Manji dio ljudi koji prvenstveno gleda robu ili traži nešto drukčije nije dovoljan da bi brand opstao na ovom tržištu.

Ovo je naprosto takvo tržište. Vrlo je slično ruskom tržištu, rekao mi je jednom jedan prilično upućeni stranac. Ili jeftino ili poznati i prepoznatljivi brand u koji lokano stanovništvo ima povjerenje. Svi drugi mogu zatvoriti. Uostalom, u toj cjenovnoj kategoriji jeansa i lifestyle odjeće ima na stotine poznatih proizvodjača i alternativnih firmi.....ali gotovo niti jedne nema na našem tržištu. Možda licencirani Hilfiger, što ponovo govori o tipičnom "brand" načinu razmišljanja.
a g-star?
ilusiones83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 17:54   #19
ima li pepe jeans u splitu i gdje? kakve su cijene? na njihovoj stranici cijene mi se čine više nego pristupačne, ali jesu li takve i u hrvatskoj?
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 11:47   #20
Pogledaj u Shoe be dou City C ili Jokeru

I otvara se PJ u Areni Centru u Zgu...
mishka1611 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:56.