Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2007., 15:11   #1
Naf Naf

Kako je samo Naf Naf precijenjen u Hrvatskoj!!!!
Kaputić/mantilić za 2000KN!!!! Pretjerano, stvarno!
Dolcevita 400 Kn!
Bas pretjeruju, ne mogu sebi doci.
Inace volim Naf Naf i uvijek sam kod njih kupovala u FR.
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 15:16   #2
Quote:
Loulou kaže: Pogledaj post
Dolcevita 400 Kn!
Bas pretjeruju, ne mogu sebi doci.

moj dojam je dijametralno suprotan. ljetos su imali preskupe stvari (ljetne tunikice po 600 kn), ali sam za jesen/zimu kupila nekoliko povoljnih majica/dolcevita. ni jedna nije bila skuplja od 250 kn.
osim toga, radije dam malo vise novca za dobru stvar. a kod njih stvarno ima finih stvarcica.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 15:17   #3
...baš ih i ne volim...preklasične i loše dizajnirane stvari...baš sam nekidan upala tamo u potrazi za jaknicom...sve koje sam probala su poprilično čudno stale i bile preskupe za ponuđenu kvalitetu...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 16:04   #4
uravo im je kvaliteta problem. kupila sam nekoliko stvari i ili su popucale po šavovima ili stvorile po sebi one ružne grudice tako da izgleda da je nošeno već godinama. sve u svemu meni je naf naf loš. na snižćenju znam kupit koju stvrčicu, po punoj cjeni nikad jer meni ne vridi.
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 16:12   #5
Quote:
naomi kaže: Pogledaj post
uravo im je kvaliteta problem. kupila sam nekoliko stvari i ili su popucale po šavovima ili stvorile po sebi one ružne grudice tako da izgleda da je nošeno već godinama.

eto, ja nisam nista primijetila. valjda sam potrefila dobre komade...
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 16:24   #6
Quote:
kem kaže: Pogledaj post

eto, ja nisam nista primijetila. valjda sam potrefila dobre komade...
a onda sam očito i ja bila te sreće...
stvarno nikad nisam imala problema s ičim što sam tamo kupila, a dosta stvari mi je od tamo.
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 19:40   #7
Obožavam naf naf
Nije mi se još ništa raspalo ili popucalo po šavovima makar moram priznati da pazim što kupujem jer i kod njih ima bofl robe kao i u svakom dućanu! Ali sve u svemu to mi je jedan od dražih dućana, pola ormara mi je od tamo!
Jedino mi u zadnje vrijeme malo pretjeruju s cijenama pa imam osječaj da tek na sniženju stave cijene koje su kolko tolko realne!
anyzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 19:51   #8
Quote:
anyzena kaže: Pogledaj post
Obožavam naf naf
Nije mi se još ništa raspalo ili popucalo po šavovima makar moram priznati da pazim što kupujem jer i kod njih ima bofl robe kao i u svakom dućanu! Ali sve u svemu to mi je jedan od dražih dućana, pola ormara mi je od tamo!
Jedino mi u zadnje vrijeme malo pretjeruju s cijenama pa imam osječaj da tek na sniženju stave cijene koje su kolko tolko realne!
Potpuno se slazem sa tobom! Cijene su nerealne! I ja ih jako, jako volim i nisam imala problema sa kvalitetom.
Ali ove cijene? Ma daj, covjece. Nije mi problem dati 2000KN za kaputic, ali znam da za 300EUR u NAf NAfu FR uzme kozna jakna. Stvarno steta
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 20:50   #9
ne znam kakve su cijene sad u hr sto se tice naf-a, ali se sjecam dok je jedan bio otvoren u mojoj provinciji usporedjivala sam sa cijenama u Fra...bio je nerealno skup....po mom misljenju...konsekventno taj se i zatvorio godinu dana kasnije...neke stvari su bile i 50% vise nego u francuskoj...
dok recimo sad redovno obidjem naf...i tu i tamo kupim neku maju,topic, zadnje sam kupila haljinu....neke stvari su im ok...a neke stvari ne bih nikad kupila najvise zbog materijala od kojih su napravljani...(sintetika)
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 00:39   #10
meni je naf naf super, sve što sam do sad kupila (a bilo je puno toga) je i dalje u odličnom stanju...
i nisam primijetila značajnu razliku u cijenama između našeg i pariškog...
nikit@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 22:00   #11
evo kupila san danas jednu tuniku s kapuljačom u naf nafa, zg importanne, čini se da je neko velko sniženje tamo, ono -30,40% šeme, bar pola dućana, uglavnom one lepršave bluzice i to. eto čisto info radi. i ovu svoju majicu san kupila na sniženju - bila 670, sad 430
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 22:08   #12
Je, preskupo je!!
Baš sam gledala... samo su cijene na sniženju koliko-toliko realne...
Totalno su nabili cijene, a znala sam kupiti kod njih svašta vani...
__________________
First you wanna kill me, now you wanna kiss me. Blow.
managerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 17:49   #13
ja baš listam njihovu kolekciju na netu i čini mi se da ima jako lipih stvari tamo,nadam se da ima i u našim dućanima.zaletit ću se sutra. u odnosu na 2007, jel još uvik naf naf precijenjen u HR?
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 19:48   #14
kvalitetom opravdavaju cijenu!
zabranjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 19:52   #15
ne bi se slozila, po meni nisu nista extra kvalitetni a skupi. preskupi.
nekad nesto kupim na snizenju al opcenito mi se mozda 10% stvari svidi u svakoj kolekciji.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 20:50   #16
kažu da je na dio nove kolekcije sniženje 50%, bar u Os, ali nisam išla vidjeti
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 22:41   #17
imala sam preslatku viskoznu tunikicu od tamo i nakon jednog pranja je sva bila mucasta i izgledala prastara a nakon jos par pranja su se stvorile rupice smedja pamucna majcica je izblijedila isto nakon par pranja... kvaliteta im stavno nije jaca strana.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 22:55   #18
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
kažu da je na dio nove kolekcije sniženje 50%, bar u Os, ali nisam išla vidjeti
mislim da je sniženje bilo do 30.4., ali nisam sigurna
Charlie3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 23:33   #19
Ja imam užasno puno NafNafovih komada a inače ne pucam na skupe/potpisane komade obleke nego na ono udobno i kvalitetno. Nafu bih prodala dušu da mogu, fakat uvijek nađem nešto što mi se svidi i nije mi žao dati 600 kn za haljinu za koju znam da ću je nositi. Teže bi mi bilo dat recimo 500 kn u Mangu za sličan komad odjeće.

Sniženje proljetnog asortimana je bilo od 20. do 30. 4. btw.
minniem is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 12:53   #20
ja sam nova ovdje..u biti registrirala sam se samo iz jednog jedinog razloga.da pitam da li je itko čuo i igrao nagradnu igru lantea grupe "pod sretnom zvijezdom".ja sam konkretno kupila skupe lanene hlačice u Naf Nafu,ispunila onaj formular,ubacila u kutijicu,sačuvala računčić i letak na kojem piše da je izvlačenje 3.9. naravno zaboravila sam potpuno na to, sve dok početkom 9og mjeseca nisam spremala stan i našla letak i sačuvani račun pa otišla malo na net da vidim kako što.no međutim nigdje ničeg,osim starog oglasa iz doba kad je igra počela..ni u arhivi razno raznih novina,ni na stranici uzmilovu.net.pa eto baš me to zainrigiralo i kao amatersku novinarku i kao osobu koja je tu igru igrala.Pitam vas modne dame da li ste čuli išta o ovom,vidjeli možda te rezultate ili su gospoda iz lanteagrupe igrala na kartu zaboravnosti kupaca.zhvaljujem na bilo kojoj informaciji!pozz
kinky vila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.