Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2007., 22:52   #1
Hippie Garden

što mislite?

tko zna gdje se točno nalazi u zagrebu? i koliko otprilike koštaju haljine tamo???
Fadolf's wife is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 09:30   #2
To je takvo smeće od robe da je to nešto strašno.
Radila sam u jednom dućanu gdje su imali i Hippie Garden. To je sve tako bilo loše sašiveno, končići visili, materijali sami poliester, baš isfušareno, katastrofa.
To je kod nas isfur, kao to je neka naša modna marka, naši hr. dizajneri koji su toliko sami sebe precijenili da je za ispovraćat se.
Jedan od glavnih načina kako kupce pridobit da kupe tu neku štracu naših dizajnera (čast iznimkama!!!) je da prilikom posluživanja mušterija ispričaš cijelu priču o tom dizajneru i pritom napomeneš koje sve od naših tzv. zvjezda nosi njihove komade robe.
eymi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 09:37   #3
eto vidiš!
nikad nisam bila u stvarnom doticaju s krpicama naših dizajnera,al uvijek kad bi vidijela hippie garden (na tvu il u novinama) bi mi se njihova kolekcija baš svidjela. ovo što ti kažeš zvući baš razočaravajuće
lee lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 11:13   #4
vidjela sam na par cura njihove haljine i bile su mi lijepe....samo me zanimalo koliko otprilike koštaju...
Fadolf's wife is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 13:20   #5
ima u ka.meni su super.malo skupi,al za posebne prilike...a i znam da nema duplica
ras-na is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 22:20   #6
a koliko to skupi? precizno?
Fadolf's wife is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 05:59   #7
ma meni je taj dućan prekrasan.
bila u njemu ali vani... stvari preeejebene i dost skupe
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 09:03   #8
pa otprilike majcu ispod 300 kn (bila ona krpica koja ti sam grudi prekrije il zimska) neces nac. haljine su oko 600-700 pa na dalje.neznam,ovisi kako kome,ja sam studentica pa...ali stvari su mi super.imam par komada jos od prije i mogu ti reci da je kvaliteta ok.nis mi se ni rasparalo i tak.
ras-na is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 11:17   #9
mene zanima zbog maturalne...vidjela sam na nekim curama i haljine su mi fakat bile prekrasne....i bas zato mi je dobro ako nema duplica
Fadolf's wife is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 11:19   #10
Quote:
ras-na kaže: Pogledaj post
pa otprilike majcu ispod 300 kn (bila ona krpica koja ti sam grudi prekrije il zimska) neces nac. haljine su oko 600-700 pa na dalje.neznam,ovisi kako kome,ja sam studentica pa...ali stvari su mi super.imam par komada jos od prije i mogu ti reci da je kvaliteta ok.nis mi se ni rasparalo i tak.


Hvala
Fadolf's wife is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 11:31   #11
molim
ras-na is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 11:57   #12
Di se u ZG nalaze?
__________________
"...U zivotu sam prosao kroz mnoge teske trenutke, a neke od njih su mi se stvarno i dogodili..."
nu_tela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 14:33   #13
http://www.hippygarden.com/content.asp
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 20:45   #14
Quote:
eymi kaže: Pogledaj post
To je takvo smeće od robe da je to nešto strašno.
Radila sam u jednom dućanu gdje su imali i Hippie Garden. To je sve tako bilo loše sašiveno, končići visili, materijali sami poliester, baš isfušareno, katastrofa.
To je kod nas isfur, kao to je neka naša modna marka, naši hr. dizajneri koji su toliko sami sebe precijenili da je za ispovraćat se.
Jedan od glavnih načina kako kupce pridobit da kupe tu neku štracu naših dizajnera (čast iznimkama!!!) je da prilikom posluživanja mušterija ispričaš cijelu priču o tom dizajneru i pritom napomeneš koje sve od naših tzv. zvjezda nosi njihove komade robe.
Potpisujem!
Radila sam za njih, nekvalitetni!
Dobro plaćaju svoje reklame...
ivana0906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 21:45   #15
u tkalcicevoj
Fadolf's wife is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 21:45   #16
Meni se baš sviđaju modeli... ali eto, razočaravajuće je kad čuješ od ljudi koji su to baš prodavali da nije kvalitetno... ne znam...
Modesty_Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 06:40   #17
Quote:
Modesty_Blaise kaže: Pogledaj post
Meni se baš sviđaju modeli... ali eto, razočaravajuće je kad čuješ od ljudi koji su to baš prodavali da nije kvalitetno... ne znam...
misliš?

p.s. mislim da si mi ukrala identitet!
Vrlo nemaštovito
__________________
ALAN FORD JE ZAKON...
Modesty-Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 11:08   #18
Ja sam na svakome forumu Modesty Blaise, i to je jako česti nick (ima ga svagdje)... nisam ja tebe ni vidjela.
Modesty_Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 09:58   #19
ljudi to nis ne valja a ne moze se rec ni da je lijepo zato sto nije njihovo. zadnju su koilekciju iskopirali od eliea saaba.prestrasno je to sto rade nasi "dizajneri",to mi je isto ko kad u najjadnijem (i najjeftinijem) ducanu u ilici vidim guccijeve modele...
fashionknowitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 19:40   #20
pozdrav
evo ja se nebi sa vama slozila jer imam jako puno islustva sa njima i niti jedno ali niti jednp/moja niti mojih prijateljica nije bilo negativno.
Ja imam 3 njihove haljine..na kojima nije nista bilo minus niti koncic niti materjal..
pa nemoze pamuk biti elegantan i padati ko saten..ili svila...U jednoj haljini njihovoj se evo neki dan frendica udala...
Ja sm odusevljena za razliku od drugih dizajnera koji ne pozdravljaju pri ulasku u ducan i vicu kako nema broja..inace ja sam nas 40-42...
ja ga iskreno preporucam
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:31.