Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2007., 22:49   #1
najsmješnije što vam se dogodilo u 2007

ako vam se nešto smješno dogodilo u ovoj godini napišite ovdi dole.
ja se trenutačno ne mogu sitit pa će kasnije ispričat.
pa krenite!
wlattkouzd is offline  
Old 03.12.2007., 22:56   #2
mozda ovo nije smično ali je glupo
bia radia prskalicu od petarde pa preblizu kresu zapalia i petarda mi pukla pred licem i ja tako glup se počea smijat.
wlattkouzd is offline  
Old 04.12.2007., 21:49   #3
Iscipelarili me isti likovi u vremenskom razmaku od 5 minuta.
__________________
Mr. Herbert Garrison: Stanley, gay people, well, gay people are evil. Evil right down to their cold black hearts, which pump not blood like yours and mine, but rather a thick, vomitous oil that oozes through their rotten veins and clots in their pea-sized brains which becomes the cause of their Nazi-esque patterns of violent behavior. Do you understand?
9ak is offline  
Old 05.12.2007., 13:41   #4
isao sam na snimanje kraljeznice i tako gol ko od majke roden fulo vrata i izasao na hodnik a vrat imaju samo jednu kvaku na unutarnjoj strani pa sam htjeo u zemlju propast !!!
__________________
Sve je bruto i neto , sve je zabava!!!!
Samo_tvoj_:)) is offline  
Old 05.12.2007., 19:00   #5
a puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno toga
__________________
Ako postujes pravila,propustas zabavu!!!!
gamer14 is offline  
Old 05.12.2007., 23:09   #6
Legendarna mi ovo godina bila
__________________
Somewhere, something incredible is waiting to be known.

http://www.youtube.com/Zvjezdoznanci
Acheron is offline  
Old 06.12.2007., 23:47   #7
Quote:
Samo_tvoj_:)) kaže: Pogledaj post
isao sam na snimanje kraljeznice i tako gol ko od majke roden fulo vrata i izasao na hodnik a vrat imaju samo jednu kvaku na unutarnjoj strani pa sam htjeo u zemlju propast !!!
gadna situacija
thoughtless is offline  
Old 07.12.2007., 18:15   #8
tek sam bila saznala da sam trudna, i samo mi se to vrtilo u glavi...idem s muzem i s njegovim kolegama (koje prvi put vidim) u restoran....gledam meni i samo razmisljam u sebi: ovo ne smijem, ni ovo, ni ovo, i tako svi su odlucili osim mene koja i dalje bulji u meni...
i pita mene jedan od kolega: what are you having?
A ja ko iz topa: I`m pregnant!
on: OK,....would you like something to eat?

mislila sam da me pita zake razmisljam tako dugo
Caroline is offline  
Old 08.12.2007., 18:28   #9
Quote:
9ak kaže: Pogledaj post
Iscipelarili me isti likovi u vremenskom razmaku od 5 minuta.
da pogodim subota i bili su u grupi, ni slucajno jedan na jedan..

@Caroline
jesi to ti na avataru?
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Old 08.12.2007., 18:41   #10
Nisam ja na avataru. I je bila je grupa, a i ja sam izazivo nevolje.
__________________
Mr. Herbert Garrison: Stanley, gay people, well, gay people are evil. Evil right down to their cold black hearts, which pump not blood like yours and mine, but rather a thick, vomitous oil that oozes through their rotten veins and clots in their pea-sized brains which becomes the cause of their Nazi-esque patterns of violent behavior. Do you understand?
9ak is offline  
Old 08.12.2007., 22:01   #11
ma znam da je to kod nas u sisku uobicajeno.. zna se i od koga..

a za avatar sam pitao caroline..
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Old 09.12.2007., 09:45   #12
napumpao sam si sestru
zapravo nije smjesno, ali opet u neku ruku i je
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Old 09.12.2007., 13:10   #13
Quote:
Wannabes kaže: Pogledaj post
da pogodim subota i bili su u grupi, ni slucajno jedan na jedan..

@Caroline
jesi to ti na avataru?
da, kad sam bila beba
Caroline is offline  
Old 09.12.2007., 14:08   #14
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
napumpao sam si sestru
zapravo nije smjesno, ali opet u neku ruku i je
U kojem smislu
plan ex is offline  
Old 09.12.2007., 19:05   #15
Quote:
Caroline kaže: Pogledaj post
da, kad sam bila beba
jel i kcer zgodna ko mama na avataru
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Old 21.12.2007., 20:39   #16
sviram u skolskom i bendu,bend postoji otprilike 1 g.i imali smo prvi nastup izvan skole, inace decko koji je pjevao nije se dobro cuo i ja kako bi mu objasila u cemu je problem stavim ruku pred usta okrenem se unazad tako da me vidi krenem rukom napred-nazad (umjesto da sviram gitaru) frendica koja je bila kraj mene se valjala od smijeha a on se samo nasmijo i priblizio mikrofonu
S S L R is offline  
Old 21.12.2007., 21:40   #17
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
napumpao sam si sestru
Jim32 is offline  
Old 04.01.2008., 18:45   #18
Ok, pazi ovo... Na staru godinu uzo ja sestrin ruksak da unutra stavim vise od 100 petardi (super top, mega, big beng...) koje su bile u vrecici. Tada sam imao majicu koju mi je poklonila cura i jaknu. I tako ja drzim torbu s petardama na trbuhu da lakse vadim petarde, i izvadim ja jednu i kresnem. Ne znam sto je tocno bilo, no znam da sam cuo sustanje u zadnji tren, te skino torbu sa sebe i poceo bjezat glavom bez obzira... Uglavnom, torba se zapalila i spalila mi jaknu, te petarde u torbi su sve ispucale A majica koju mi je cura poklonila je ostala citava, a ja skoro umro
Blind_Guardian is offline  
Old 05.01.2008., 17:29   #19
zidam ja svoju kuću jedne mračnog jutra, kad vidim ja kraj mene jednu zelenkasto-beogradsku mačku, i ja za njom potrčim u kuću, (neću nis srpskog ja u kući), i padnem preko srpske cigle (zelene), i pao! hahahahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahahaha hahahahahahhahahahahahahahaahahahahahahaha, nije li to smješno, zar ne, da, m hm.........dosta.
M_B_ is offline  
Old 05.01.2008., 17:34   #20
uđem ja u svoj auto, (zeleni ferari marranello) i vozim... 50, 80, 90, 99, 100...200...300km/h, kad ja ugledam zid. da ste samo vidjeli kako je taj zid pojurio prema meni! i ja kočim, ručna sve! ali ne možeš ti protiv zida ej! i tako se spičio u mene ko majmun, i ja poginuo, možete vjerovat tragedije li! i naučio sam pouku od toga---nikad, ali nikad više neću jesti muhare prije nego idem vozit.... to je sigurno!
M_B_ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.