Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2007., 18:56   #1
...pismo djedu Božićnjaku...

Dobio sam ovo od jednog poznanika iz Srbije i ne znam da li mi je smješniji sam tekst ili srpski jezik kojim je tekst napisan!!!

Dragi Deda Mraze,

Mora da si iznenadjen što ti pišem danas, posle praznika, ali hteo bih da ti razjasnim neke stvari koje su se dogodile tokom minule godine i to baš od onog dana kada sam ti poslao pismo sa mojim božicnim željama. Pisao sam Ti da želim bicikl, rošule, Matchbox pistu s autićima i loptu. Rasturao sam se od učenja cele godine, nijednom nisam zakasnio, a čak sam dolazio i ranije u školu da bih pomagao drugarima oko zadataka. Bio sam najbolji učenik u razredu, a osvojio sam i prvo mesto na republičkom takmičenju mladih matematičara. U celom naselju ama baš niko se pristojnije nije ponašao od mene, ni moj stariji brat Steva, ni mama ni tata, komšije i da ne pominjem. Išao sam u crkvu svake nedelje u jedanaest sati, popa samo što nije udarila kap kada bi me ugledao, ali sam i to preživeo. Čak sam i bakama i dedama pomagao da predju preko ulice i dobio značku "Najbolji mali policajac". Pošto iz navedenog i najveća budala može da zaključi da sam tokom cele prošle godine bio dečak za primer, sada bih želeo da tebi, dragi Deda Mraze postavim nekoliko pitanja:

Kako si uopste imao muda da mi posle svega ispod jelke ostaviš usrani YoYo, jebale te čarape sa znakom Matrix-a i one lego kocke? Imaš li ti uopšte mozga u toj debeloj glavi? Zar misliš da sam se ja cele jebene godine mučio i trudio nizašta, jebali te pokloni? Mene si zajebao kao da sam ti najgori neprijatelj, pička ti lepa materina, a onom pederu Jovi od prekoputa, ostavio si najnoviji bicikl iako ih već ima tri, keva mu se kara sa šefom pa zaradila, jebi ga... Nemoj slučajno da se zajebeš pa da naredne godine probaš da se ufuljaš kroz dimnjak u moju kuću. Sjebaću te kao malog majmuna, kretenu jedan bradati. A od onog tvog jelena ću kobasice da napravim, pa ćeš morati peške do jebenog Severnog Pola, isto kao što sad i ja pešacim jer mi nisi doneo bicikl.

Teraj se u kurac Deda Mraze, i samo da znaš da ja sve pamtim a sledeće godine ću ti se slatko najebati majke, pederu jedan debeli i bradati.

S ljubavlju,
Tvoj Perica
mrzm smglsnk is offline  
Old 07.12.2007., 21:24   #2
Dario378 is offline  
Old 07.12.2007., 21:36   #3
Quote:
A od onog tvog jelena ću kobasice da napravim, pa ćeš morati peške do jebenog Severnog Pola, isto kao što sad i ja pešacim jer mi nisi doneo bicikl.
__________________
A vi,jesti li danas uzeli svoju dozu?
te-kom is offline  
Old 07.12.2007., 21:58   #4
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Mene si zajebao kao da sam ti najgori neprijatelj, pička ti lepa materina, a onom pederu Jovi od prekoputa, ostavio si najnoviji bicikl iako ih već ima tri, keva mu se kara sa šefom pa zaradila, jebi ga...

mene isto
__________________
Bender: *snore* "Kill all humans...Kill all humans...Must kill all hu..." - Fry: "Bender, wake up!" -Bender: "I was having the most wonderful dream! I think you were in it."
bbaco is offline  
Old 07.12.2007., 22:02   #5
joj pa to imam na mobitelu
__________________
''...some of those that work forces, are the same that burn crosses...''

92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.
Distorzzia is offline  
Old 07.12.2007., 22:35   #6
sere mu pa onda na kraju s ljubavlju

:hail!: hail!: :hail!:
wlattkouzd is offline  
Old 08.12.2007., 01:19   #7
hahahaha
stara fora
i ja sam to imala na mobitelu
predobra je
ali najjače mi je ono "na republičkom, NA REPUBLIČKOM takmičenju mladih matematičara"
outaspace is offline  
Old 08.12.2007., 10:14   #8
Predobro!
b-baller is offline  
Old 09.12.2007., 19:04   #9
Quote:
outaspace kaže: Pogledaj post
hahahaha
stara fora
i ja sam to imala na mobitelu
predobra je
ali najjače mi je ono "na republičkom, NA REPUBLIČKOM takmičenju mladih matematičara"
?? kako na mobitelu?
C3H5(NO3)3 is offline  
Old 09.12.2007., 19:11   #10
fukin dobro
__________________
kaka,kaka LEGENDO!
92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.
plan ex is offline  
Old 09.12.2007., 19:20   #11
 
Old 10.12.2007., 21:48   #12
Quote:
C3H5(NO3)3 kaže: Pogledaj post
?? kako na mobitelu?

lijepo. poslali mi preko blututa

isto ko ono pismo iz kanade, ne znam jel znate o čem se radi
isto imam na mobu
outaspace is offline  
Old 10.12.2007., 22:55   #13
:klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:
mi_ama is offline  
Old 11.12.2007., 10:05   #14
Quote:
outaspace kaže: Pogledaj post
lijepo. poslali mi preko blututa

isto ko ono pismo iz kanade, ne znam jel znate o čem se radi
isto imam na mobu
jel možeš to dvoje negdi apludat?

A to pismo iz kanade...jeli ide nekako:

XXXX datum:
Ovdje je sve lijepo, razigrani jeleni, graciozna stvorenja, prelijepi snijeg...

pa

XXXX datum:
Jebene životinje, treba ih sve pobit, i onog koji kupi snijeg .....
C3H5(NO3)3 is offline  
Old 11.12.2007., 18:06   #15
ja to isto imam na mobu za krepat
__________________
Ha?
_marina_duhhh_!! is offline  
Old 11.12.2007., 21:43   #16
Quote:
C3H5(NO3)3 kaže: Pogledaj post
jel možeš to dvoje negdi apludat?

A to pismo iz kanade...jeli ide nekako:

XXXX datum:
Ovdje je sve lijepo, razigrani jeleni, graciozna stvorenja, prelijepi snijeg...

pa

XXXX datum:
Jebene životinje, treba ih sve pobit, i onog koji kupi snijeg .....
hahahahaha
da da da da da
jebena grtalica
selim se na floridu...ne razumijem kako netko može živjeti u ovoj jebenoj kanadi
hahahaahahahah
outaspace is offline  
Old 12.12.2007., 09:42   #17
PIsmo iz kanade--še enkrat

Quote:
outaspace kaže: Pogledaj post
lijepo. poslali mi preko blututa

isto ko ono pismo iz kanade, ne znam jel znate o čem se radi
isto imam na mobu

Daj ga uplodaj, pa da se potsjetimo.
__________________
Dobro je uvijek imati ruku pri ruci
zagi07 is offline  
Old 12.12.2007., 11:48   #18
Quote:
zagi07 kaže: Pogledaj post



Daj ga uplodaj, pa da se potsjetimo.
Daj guglaj da ne maltretiraš bezveze ljude.

Evo ima i na ovom forumu:
Dnevnik jednog Bosanca
__________________
Iznajmljujem ovaj prostor...
FORUMASH78 is offline  
Old 12.12.2007., 19:42   #19
Mene si zajebao kao da sam ti najgori neprijatelj, pička ti lepa materina, a onom pederu Jovi od prekoputa, ostavio si najnoviji bicikl iako ih već ima tri, keva mu se kara sa šefom pa zaradila, jebi ga... Nemoj slučajno da se zajebeš pa da naredne godine probaš da se ufuljaš kroz dimnjak u moju kuću. Sjebaću te kao malog majmuna, kretenu jedan bradati. A od onog tvog jelena ću kobasice da napravim, pa ćeš morati peške do jebenog Severnog Pola, isto kao što sad i ja pešacim jer mi nisi doneo bicikl.

Teraj se u kurac Deda Mraze, i samo da znaš da ja sve pamtim a sledeće godine ću ti se slatko najebati majke, pederu jedan debeli i bradati.

__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Old 12.12.2007., 20:09   #20
nemoju nigdje naci na guglu to pa moze li ak neko ima link postaviti ovdje ili uplodairati
Matrik is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.