Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2007., 20:20   #1
Talking Najsmješnije se dogodilo nekom (fizičko)

Uište ovdi nešto što se nekom dogodilo

npr.
neko se razbio
neko nešto izvalio
neko nekog nasra
i sl.
wlattkouzd is offline  
Old 23.12.2007., 21:29   #2
moj stari je sreo Clintona

printscreen is offline  
Old 29.12.2007., 12:45   #3
prije 2 dana igralo sam nogomet sa prijateljima, i sad dobijemo gol. a ovaj dečko što je bio na golu ugane nogu, ali dosta jako iako ništa nije slomio

i sad ova dvojica njega nose do auta, a on se počeo "vješat" i spadat im iz ruku, ta dvojica što ga nose se počeli smijati, a ne vide da se tip onesvjestio od bola, on im pada na pod, a oni se i dalje smiju , onda sam im ja rekao da je u nesvjesti pa su ga stavili na pod i malo našamarali pa je došao sebi
__________________
Bender: *snore* "Kill all humans...Kill all humans...Must kill all hu..." - Fry: "Bender, wake up!" -Bender: "I was having the most wonderful dream! I think you were in it."
bbaco is offline  
Old 06.04.2009., 23:59   #4
prije jedno 8 godina vračamo se ja i jos 2 frenda s engleskog i tip ti hoda po rubu ceste i tak onda hoda i dođe do neke lokve ono 3 metra dugačke i metar široke i padne u nju lol ...a bila je duboka bar pol metra ..i kak je pao cjeli je potonuo LOL ko da roni ..a ono centar periferije.....sav mokar, traperice mokre ..lol ljudi stali s atutom gledaju svi se okrenuli LOL
mustang_925 is offline  
Old 09.04.2009., 22:11   #5
Moj je brat upao u šaht...Inače brat mi je debel,a taj šaht je bio uzak i duuubok...
Ili kada je jedan momak išao i mahao nekome i upao u rijeku...
Stocanin is offline  
Old 13.04.2009., 08:11   #6
dok sam bio manji vozim ja bratov bicikli. kako kod moje kuće na mostu ima pjeska kad zakočiš on zagrebe i diže se prašina. ja se zaletim prvi put zakočim on zagrebe, ja drugi put biciklu prvi točak upane u jarak, ja idem treći put pokušati isto da mi prvi točak upane u jarak, ja se zalaufo ko sivonja i počeo kočit 20-30 cm pred jarkom. i ja i bicikli smo se okupali u jarku u govnima
feeder125 is offline  
Old 06.05.2009., 06:10   #7
stari mi je pao niz vodopad!
dok smo bili na raftingu na zrmanji, on i još jedan tip su ostali gore gurati ostale gumene čamce niz vodopad, a ja išao stazom dolje. kad ja dođem dolje, a on išetava iz vode s osmjehom. nije ni naočare izgubio!
vojnik švejk is offline  
Old 09.05.2009., 11:26   #8
U busu sam sjeo kraj jednog lika koji je imao dugu kovrčavu kosu. Prethodno sam ga pito; Gospođo, jel slobodno? On je reko da i ja sam sjeo; onda me pogledo ljutito, a ja sam tek onda skužio kaj sam reko i da je on muško. Tak me gledo pol sekunde, a ja u sebi puco od smijeha. Uglavnom šutio sam cijelo vrijeme i gledo u dalj, kad sam izašo van suze su mi išle...
__________________
Dobrovoljno bannan for good.
Aryan is offline  
Old 06.07.2009., 14:20   #9
evo jedno moje iskustvo. kako je kod nas bio 2. susrat HKM u livnu . mladi koji su dosli u Livno prespavali su kod obitelji koje su ih ugostile . kod nas u selu je bio poseban docek i zabava za sve mlade . rostilj ,pice , muzika , inace sve je to bilo u jednom docu u kojem se nalazi nogometno igraliste. i nakon igranja na red su dosle karaoke i pjevanje. i tako izaberem ja pjesme i pustam i pjevam sve normalno . u mikrofonu je bilo malo struje pa se ruka malo tresla . zavrsila ta pjesma i sad trebam ja izabrat drugu pjesmu i naslonim se na neka zeljezna vrata koja su bila pod naponom(likovi iz sela su stavili struju da im stariji nebi ulazili kroz ta vrata ) i poce struja trest ko luda ,jedno 20 sekundi nisam se mogao odvojit od vrata . a sto je najgore mikrofon mi u ruci blizu usta i ja se derem a cilo selo se cuje .a ljudi okolo gledaju nije im jasno, odvojio se ja od struje , govore ljudi mi ovu pjesmu nismo culi . jedno 15 minuta noge su mi se tresle. je _ _ n osjecaj.
pa1x pro elite is offline  
Old 07.07.2009., 14:37   #10
ovo sa strujom mi je najbolje

u srednjoj školi smo imali onu bazu da kad ti neko kaže : glupane, ti mu kažeš: ti si glup itd :P i to smo non stop govorili, tako da mi je ušlo u uho

i mi na satu matematike, i kaže profesorica: pronađite nepoznanicu X u zadatku 3. na stranici, a meni ka iz topa samo izleti: NAĐI TI!

cili razred u smijeh, a mene sram jer mi je baš nekontrolirano izletilo
vedran.d is offline  
Old 20.11.2009., 02:47   #11
Ovo mi je frendica pričala: šetaju se ona i njena frendica cestom i sad neki lik ide biciklom za njima. Odjednom prođe auto i one se okrenu, a lika nema. Krenu ga one tražit jer da nije mogo otić u tih nekoliko sekundi dok je auto prolazio. I nađu one njega u kanalu u koprivama, pitaju ga šta je bilo, a kaže on :"Ma ja se vozio, vidio auto, uplašio se i uletio u kanal u koprive"
Marril is offline  
Old 02.12.2009., 10:27   #12
eto jedno iskustvo iz osnovne...završila men nastava oko 6,ljeto bilo,dan još i ja čekala frendice u parku..da njima završi sedmi sat(engleski)..
i sad men se pišalo i ja čučnila iza grma i počela pišat...
i kad njima završio sat došli u park..i kažu mi da su me vidli kak pišam...
ja sam htjela u zemlju propast...
uvjeravala sam ih da to nisam bila ja...
drugi dan su me zezali svi iz razreda..
GROZNO
ah to se sam men može dogodt
__________________
Everybody need somebody..:-P
BlueberryMuffin is offline  
Old 04.12.2009., 23:06   #13
Quote:
BlueberryMuffin kaže: Pogledaj post
eto jedno iskustvo iz osnovne...završila men nastava oko 6,ljeto bilo,dan još i ja čekala frendice u parku..da njima završi sedmi sat(engleski)..
i sad men se pišalo i ja čučnila iza grma i počela pišat...
i kad njima završio sat došli u park..i kažu mi da su me vidli kak pišam...
ja sam htjela u zemlju propast...
uvjeravala sam ih da to nisam bila ja...
drugi dan su me zezali svi iz razreda..
GROZNO
ah to se sam men može dogodt
bogami si se dobro sakrila...
metalmaniacjb is offline  
Old 08.12.2009., 16:31   #14
kad sam bio u razredu sjedio i čekao da započme sat tad sv ulaze i govore da se na neku emili izvrnuo kontenjer.hahahaha
__________________
Jednom je rekao jako poznati mudrac: daš čovjeku jesti i on je sit cijeli dan, a pokažeš čovjeku kako se obrađuje njiva on je sit cijeli život.. Jednom je rekao mujo zapališ čovjeku vatru i bit će mu toplo cijeli dan, a kad zapališ čovjeka bit će mu toplo cijeli život!
chan jackie is offline  
Old 08.12.2009., 16:49   #15
Quote:
chan jackie kaže: Pogledaj post
kad sam bio u razredu sjedio i čekao da započme sat tad sv ulaze i govore da se na neku emili izvrnuo kontenjer.hahahaha
grdobina031 is offline  
Old 09.12.2009., 13:49   #16
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
svaka čast
dubravagirl is offline  
Old 10.12.2009., 08:26   #17
Igrao sam nogomet i trčao da izvedem slobodnjak i onda sam se pri udarcu poskliznuo o govno i pao dupetom u njega
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Old 11.12.2009., 12:59   #18
kad smo trcale kros iz tjelesnog(a trcimo ga u prirodi,pa ima i kopriva i kaktusa i sl.) prvo je trcao jedan dio a ja sam im zapisivala vrijeme kad bi netko dosao do cilja. i tako cekam ja i cujem prve cure kako dolaze,bile su iza zavoja. kad ih je proslo par,gledam ja -pa gdje mi je frendica(inace poznata po provalama),cula sam je maloprije,bila je medju prvima?? kad ona izlazi iz zavoja sva pokidana rascupana: ah,malo sam pala u kaktuse!! lol lol lol
dama_herc is offline  
Old 18.12.2009., 11:19   #19
LNK
mrzm smglsnk is offline  
Old 18.12.2009., 15:26   #20
Quote:
dama_herc kaže: Pogledaj post
kad smo trcale kros iz tjelesnog(a trcimo ga u prirodi,pa ima i kopriva i kaktusa i sl.) prvo je trcao jedan dio a ja sam im zapisivala vrijeme kad bi netko dosao do cilja. i tako cekam ja i cujem prve cure kako dolaze,bile su iza zavoja. kad ih je proslo par,gledam ja -pa gdje mi je frendica(inace poznata po provalama),cula sam je maloprije,bila je medju prvima?? kad ona izlazi iz zavoja sva pokidana rascupana: ah,malo sam pala u kaktuse!! lol lol lol
di ti zivis jebote kad koprive i kaktusi rastu zajedno???
grdobina031 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:37.