Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2008., 22:03   #1
Mama,mama...

Moze i tata,tata=P
Pricajte viceve do iznemoglosti!
Crni humor dolazi u obzir
__________________
Ako me ikad zaboravis,ne zaboravi da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju tko ih je zaboravio!
little_one14 is offline  
Old 11.04.2008., 22:08   #2
-Mama,mama,je li seka oprala salatu?
-Naravno!I to sapunom!
__________________
Ako me ikad zaboravis,ne zaboravi da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju tko ih je zaboravio!
little_one14 is offline  
Old 11.04.2008., 22:09   #3
-Mama,mama,imam li ja veliki nos?
-Ne sine.A sad ga obrisi...Plahta ti je u trecoj ladici.
__________________
Ako me ikad zaboravis,ne zaboravi da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju tko ih je zaboravio!
little_one14 is offline  
Old 11.04.2008., 22:12   #4
Dobio Ivica u skoli zadatak da napise sastav "Samo je jedna mama".To je zavrsilo katastrofalno:"Dodjem ja doma jucer kad ono mama sjedi sa susjedom i pricaju.Kaze meni mama"Ivice,donesi nam dvije pive!",a ja odem u kuhinju i pogledam u frizider pa se zaderem mami "Samo je jedna,mama!"..."
__________________
Ako me ikad zaboravis,ne zaboravi da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju tko ih je zaboravio!
little_one14 is offline  
Old 11.04.2008., 22:13   #5
-Tata,tata,sto je to transvestit?
-Odi mami pa ga pitaj.
__________________
Ako me ikad zaboravis,ne zaboravi da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju tko ih je zaboravio!
little_one14 is offline  
Old 11.04.2008., 22:44   #6
Obitelj sjedi za stolom. Sin pita oca: - Tata, kakve vrste cica postoje? Tata odgovori: - Znaš sine, postoje tri vrste ženskih dojki. U 20-tim su dojke kao lubenice, okrugle i sočne. U 40-tim i 50-tim su kao kruške, još lijepe, ali vise. U 60-tim su kao luk! - Luk!? - upita sin. - Da, kad ih vidiš natjeraju te u plač! Na to kćer pita mamu: - Mama, koliko vrsta pimpeka ima? Mama odgovori: - Kćeri, penisi su kao drveće. U 20-tim je muški penis kao hrast. Tvrd i uspravan. U 40-tim i 50-tim je kao vrba, elastičniji, pogrbljen, ali još uvijek upotrebljiv. U 60-tim je kao božićno drvce! - Božićno drvce!? - upita kći. - Da, mrtav od korijena na gore, a kuglice su samo za ukras!
__________________
u zdravom tijelu zdrav duh
Player is offline  
Old 12.04.2008., 12:06   #7
Quote:
Player kaže: Pogledaj post
Obitelj sjedi za stolom. Sin pita oca: - Tata, kakve vrste cica postoje? Tata odgovori: - Znaš sine, postoje tri vrste ženskih dojki. U 20-tim su dojke kao lubenice, okrugle i sočne. U 40-tim i 50-tim su kao kruške, još lijepe, ali vise. U 60-tim su kao luk! - Luk!? - upita sin. - Da, kad ih vidiš natjeraju te u plač! Na to kćer pita mamu: - Mama, koliko vrsta pimpeka ima? Mama odgovori: - Kćeri, penisi su kao drveće. U 20-tim je muški penis kao hrast. Tvrd i uspravan. U 40-tim i 50-tim je kao vrba, elastičniji, pogrbljen, ali još uvijek upotrebljiv. U 60-tim je kao božićno drvce! - Božićno drvce!? - upita kći. - Da, mrtav od korijena na gore, a kuglice su samo za ukras!
aciruj is offline  
Old 12.04.2008., 13:26   #8
Quote:
Player kaže: Pogledaj post
Obitelj sjedi za stolom. Sin pita oca: - Tata, kakve vrste cica postoje? Tata odgovori: - Znaš sine, postoje tri vrste ženskih dojki. U 20-tim su dojke kao lubenice, okrugle i sočne. U 40-tim i 50-tim su kao kruške, još lijepe, ali vise. U 60-tim su kao luk! - Luk!? - upita sin. - Da, kad ih vidiš natjeraju te u plač! Na to kćer pita mamu: - Mama, koliko vrsta pimpeka ima? Mama odgovori: - Kćeri, penisi su kao drveće. U 20-tim je muški penis kao hrast. Tvrd i uspravan. U 40-tim i 50-tim je kao vrba, elastičniji, pogrbljen, ali još uvijek upotrebljiv. U 60-tim je kao božićno drvce! - Božićno drvce!? - upita kći. - Da, mrtav od korijena na gore, a kuglice su samo za ukras!
Dobar!(iako ga znam)
__________________
Ako me ikad zaboravis,ne zaboravi da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju tko ih je zaboravio!
little_one14 is offline  
Old 12.04.2008., 13:28   #9
Nadletili ameri nad vijetnamsko selo s helikopterima i mitraljeiraju po svemu što se kreće.
Ljudi bježe i vrište, a ovi deru odozgo po njima.
I tako jedna trudnica dobila rafal preko trbuha. Tri metka. Poslje je u selo ušla pješadija, odvela trudnicu u bolnicu i tamo je skrpala.
Nakon nekog vremena ona rodi troje zdrave djece: dvije curice i jednog dečka.
I tako prošlo pet godina, kad odjednom dotrči jedna od curica sva izvan sebe i u suzama:
- Mama, mama, jer znaš šta se desilo?-
- Ma neznam kćeri...
- Dok sam piškila, ispao mi metak iz pi*ke!
- Ma nije to ništa, utješi je majka i ispriča joj priču kletom agresoru.
I prođe još pet godina , kad li odjedom dotrči druga curica i plače:
- Mama, mama, znaš šta se desilo !??
- Znam kćeri.., dok si piškila ispo' ti je metak iz pipice, nije to ništa, dešava se to, znaš to su oni prokleti Amerikanci.., - i ispriča joj cijelu priču.
I prođe još, pet godina i sad su svi imali oko petnaest, kad evo ti dječaka blijedog i izvan sebe:
- Mama mama, jer znaš šta se desilo?
- Znam sine dok si piškio ispao ti je metak iz pimpeka..
- Ne nego dok sam drkao ubio sam dedu!
__________________
Ako me ikad zaboravis,ne zaboravi da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju tko ih je zaboravio!
little_one14 is offline  
Old 12.04.2008., 13:29   #10
Evo jednog crnog:
"Mama ja bi još špageta."
"Evo sine sad ću isčupati žile iz druge ruke."
__________________
Ako me ikad zaboravis,ne zaboravi da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju tko ih je zaboravio!
little_one14 is offline  
Old 12.04.2008., 13:30   #11
Imam ja crnih koliko ocete
__________________
Ako me ikad zaboravis,ne zaboravi da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju tko ih je zaboravio!
little_one14 is offline  
Old 12.04.2008., 13:31   #12
Evo nekih:
__________________
Ako me ikad zaboravis,ne zaboravi da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju tko ih je zaboravio!
little_one14 is offline  
Old 12.04.2008., 13:33   #13
-Mama,mama,mogu ljuljati baku?
-Mozes sine
(nakon 5 minuta)
-Mama,mama,mogu ljuljati baku?
-Ajde dobro,sine
(jos 5 minuta)
-Mama,mama,mogu ljuljati baku?
-Pa daj sine,nije se ona objesila da ju ti stalno ljuljas!
__________________
Ako me ikad zaboravis,ne zaboravi da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju tko ih je zaboravio!
little_one14 is offline  
Old 12.04.2008., 18:27   #14
Mali Ivica se probudi usred noći i uđe kod roditelja u sobu i vidi tata leži na mami i pita:
- "Tata, tata šta to radis mami?"
Kaže tata:
- "Radim mami bebu..."
A mali Ivica se okrene, naprči guzu i kaže:
- "Daj meni napravi autić..."
__________________
u zdravom tijelu zdrav duh
Player is offline  
Old 12.04.2008., 18:33   #15
Dođe Ivica iz škole. Kaže mami : "Mama,mama što to znači pi*ka." Kaže mama: "Ma to ti je ono vani za brisati noge."
- Mama,mama a što je to ku*rac?
- To ti je ono za objesit kapute.
- a što je to pi*ka materina?
- To ti je dnevna soba.
Dođu gosti. Kaže Ivica: "Obrišite noge o pi*ku, objesite kapute na ku*ac i idite u pi*ku materinu!
__________________
u zdravom tijelu zdrav duh
Player is offline  
Old 12.04.2008., 18:48   #16
Mali Ivica rješava križaljku i pita tatu: -Tata,tata kako se zove ženski spolni organ, četiri slova?- Tata: -Vodoravno ili okomito? Ivica:-Vodoravno!- Tata:-Usta.
__________________
u zdravom tijelu zdrav duh
Player is offline  
Old 12.04.2008., 20:19   #17
Quote:
little_one14 kaže: Pogledaj post
Nadletili ameri nad vijetnamsko selo s helikopterima i mitraljeiraju po svemu što se kreće.
Ljudi bježe i vrište, a ovi deru odozgo po njima.
I tako jedna trudnica dobila rafal preko trbuha. Tri metka. Poslje je u selo ušla pješadija, odvela trudnicu u bolnicu i tamo je skrpala.
Nakon nekog vremena ona rodi troje zdrave djece: dvije curice i jednog dečka.
I tako prošlo pet godina, kad odjednom dotrči jedna od curica sva izvan sebe i u suzama:
- Mama, mama, jer znaš šta se desilo?-
- Ma neznam kćeri...
- Dok sam piškila, ispao mi metak iz pi*ke!
- Ma nije to ništa, utješi je majka i ispriča joj priču kletom agresoru.
I prođe još pet godina , kad li odjedom dotrči druga curica i plače:
- Mama, mama, znaš šta se desilo !??
- Znam kćeri.., dok si piškila ispo' ti je metak iz pipice, nije to ništa, dešava se to, znaš to su oni prokleti Amerikanci.., - i ispriča joj cijelu priču.
I prođe još, pet godina i sad su svi imali oko petnaest, kad evo ti dječaka blijedog i izvan sebe:
- Mama mama, jer znaš šta se desilo?
- Znam sine dok si piškio ispao ti je metak iz pimpeka..
- Ne nego dok sam drkao ubio sam dedu!
Umirem !!!
__________________
Prvo skoci,pa reci HOP !
Oka164 is offline  
Old 13.04.2008., 12:47   #18
-Mama, mama ali meni se ne ide u Englesku!
-Šuti sine i plivaj!

-Mama, mama ali ja ne volin sestru!
-Onda je stavi na drugi krej tanjura!

-Mama, mama u školi mi se rugaju da iman velike noge!
-Nemaš sine, ajde spremi patike u garažu pa dođi ručat!
__________________
KODEKS!
Heineken is offline  
Old 14.04.2008., 17:16   #19
Mama,mama,a sto je to p***a?
Ne govori to sine!To je nesto strasno!
(prisulja se mali djedu...)
P***AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
__________________
Ako me ikad zaboravis,ne zaboravi da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju tko ih je zaboravio!
little_one14 is offline  
Old 14.04.2008., 17:18   #20
-Mama,mama,baka se objesila na tavanu!
-STO???
-Prvi april!Objesila se u kupaonici!!!
__________________
Ako me ikad zaboravis,ne zaboravi da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju tko ih je zaboravio!
little_one14 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.