Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2008., 18:19   #1
Marsell cipele

bok!

zanima me dal se v Zagrebu mogu kupiti cipele Marsell, inace talijanske cipele, za muske, a posebno me zanima nova kolekcija za zimu.

valjda netko zna od vas modnih freakove.

fala!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 18:48   #2
Tesko. To je skupa firma s milanskom Via Montenapoleone adresom, a takvih se muskih cipela u Zagrebu moze naci jedino u Stiefelkoenigu u Ilici. Pa, ako oni imaju.., ali sumnjam.

Online je moguce kupiti ovdje. Od istaknute cijene oduzme se 20% talijanskog poreza i doda 50€ za troskove transporta. Cipele stizu Fedex kurirom u Zagreb za par dana i vrlo je moguce placanje nasih carinskih davanja.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:56   #3
a mislish da bi ih se moglo najti v Trstu? i ja sumnjam da Stiefelönig to ima.
je skupe su, al to je profinjeni umjetnicki rad.

thnx za link, nashel sam i ja par online linkova, al to je stara kolekcija. nove za zimu su visoke i svetlo-smedje, s fino izradjenim detaljima. a moram ih probati prije neg kupim
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 18:47   #4
Quote:
jimmy jazz kaže: Pogledaj post
a mislish da bi ih se moglo najti v Trstu? ..

Ne znam ima li ili ce ih biti u Trstu. Neki ducani kupe proljetnu kolekciju neke firme, ali ne i jesenjsku. Ili naruce samo nekoliko modela / boja. Obicno se svaki artikl radi u nekoliko osnovnih boja i vrlo, vrlo rijetko se proizvodi samo u jednoj boji, a ducani biraju samo dio ukupne kolekcije.

Na njihovoj stranici je mail adresa showrooma i oni sigurno znaju kome su robu prodali i kad ce je isporuciti.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 14:26   #5
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Ne znam ima li ili ce ih biti u Trstu. Neki ducani kupe proljetnu kolekciju neke firme, ali ne i jesenjsku. Ili naruce samo nekoliko modela / boja. Obicno se svaki artikl radi u nekoliko osnovnih boja i vrlo, vrlo rijetko se proizvodi samo u jednoj boji, a ducani biraju samo dio ukupne kolekcije.

Na njihovoj stranici je mail adresa showrooma i oni sigurno znaju kome su robu prodali i kad ce je isporuciti.
proizvodnja u vishe boja, cak i ak je rucni rad? ove naime jesu. daj adresu na pm ak mozhne
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:54.