Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2008., 12:02   #1
Izvještaji s utrka

Evo, otvaram ovu temu (na vlastitu odgovornost) jerbo nam je stara incestuozno spojena sa srodnom ali ipak različitom.

Znači, ovdje pričamo o malko naprednijem trčanju, raznim utrkama, događajima i doživljajima oko istih. Maratoni, polumaratoni, općenito dugoprugaško trčanje (5 km i više), triatlon, duatlon, kvadratlon, akvatlon, raznorazni tlo(k)lonovi, i sl. pustolovne utrke, trekking.......

Isto bi bilo dobro da se zalijepi kao što je i prethodna bila zaljepljena.
Moonlight Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 12:07   #2
Pozdravljam novu temu i nadam se da se neće ugasiti!
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 12:41   #3
Slažem se....dobra ideja za topic

Smotani...ideš u ljubljanu?možd se vidimo tamo...vec sam se prijavio za polumaraton i ako bude sve u redu dolazim. Reci mi posto si vec bio tamo...kako ide s placanjem? vidim neke šeme na netu za placanje al mi treba devitni acc.a ne da mi se s tim zajebavat...se može platit na dan utrke?
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 12:44   #4
Zivjela nova tema...
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 12:47   #5
Quote:
Albatrios kaže: Pogledaj post

Smotani...ideš u ljubljanu?možd se vidimo tamo...vec sam se prijavio za polumaraton i ako bude sve u redu dolazim. Reci mi posto si vec bio tamo...kako ide s placanjem? vidim neke šeme na netu za placanje al mi treba devitni acc.a ne da mi se s tim zajebavat...se može platit na dan utrke?
Izgleda da se ne moze placati na dan utrke - najkasnije do 21.10:

http://www.ljubljanskimaraton.si/index.asp?s=2&p=1&l=sl

... s tim da je jos danas moguce uplatiti startninu po 10 EUR nizoj cijeni. U 10. mjesecu su kotizacije za sve vidove utrkivanja skuplje za cenera eura.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 12:51   #6
Quote:
Albatrios kaže: Pogledaj post
Slažem se....dobra ideja za topic

Smotani...ideš u ljubljanu?možd se vidimo tamo...vec sam se prijavio za polumaraton i ako bude sve u redu dolazim. Reci mi posto si vec bio tamo...kako ide s placanjem? vidim neke šeme na netu za placanje al mi treba devitni acc.a ne da mi se s tim zajebavat...se može platit na dan utrke?
Idem...možda se i vidimo...mada baš i ne vjerujem s obzirom na to koliko će ljudi se tamo natjecati....već sad je prijavljeno više od 6500 ljudi.
Plaćanje moraš obaviti DO 21.listopada i onda te košta 35 eura.Ako uplatiš zaključno sa današnjim danom,startnina je 25 eura.

Sve ti je objašnjeno ovdje:

http://www.ljubljanskimaraton.si/index.asp?s=2&p=1&l=sl

Mi smo svojevremeno,kad smo išli autobusom,dogovorili da platimo na dan utrke,ali s obzirom da je to bilo prije jedno 5 godina,mislim da sad više ne postoji ta mogućnost.

Inače,tko ide na Zagrebački?

Pripreme su,nadam se gotove...

EDIT:vidim da je Zemljanin već odgovorio,isprika...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 12:58   #7
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Inače,tko ide na Zagrebački?

Pripreme su,nadam se gotove...
Idem na djecju utrku na 5 kaema

Sljedece sezone je u planu polumaraton...

Pripreme traju, pa i Zagreb mi je u sklopu obimnijih priprema za 10,5 ljubljanskih kilometara.

Quote:
Smotani2 kaže:
EDIT:vidim da je Zemljanin već odgovorio,isprika...
Prihvacena, al' da ti je ovo zadnji put...

Btw, dobio diplomu, hvala jos 1X...
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 13:08   #8
bravo za novu temu!

jeee zivjel nasa tema!!!

btw, sto je kvadratlon, mislim znam da imam google ali

tu kisa pada vec tjedan dana sto znaci da trcim po kisi, navikla sam se i bas mi je fino.. dan je manje siv kada otrcim trening po kisi .. iako bas mi se ne trci po kisi visi od 8 km.. na kon 5 sam dosta mokra i treba mi kapa.. slijeva se s mene da je to smijesno...

ali sutra sam u zabreg gradu ... vidjel listu/liste za polumaraton i maraton.. pa bit ce dosta ljudi bar vise nego sto sam ja ocekivala...
__________________
www.barbarasalopek.bloger.hr
bsalopek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 13:19   #9
Znaci i ti dolazis na Zagrebacki? ja cu doci kao gledatelj, odnosno upoznavatelj nekih eminentnih forumskih trkaca. Al necu ostati predugo, jer sam zabrijao da moram uciti za neki ispit
goredolje is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 13:25   #10
zagrebacki

da trebala bih doci.. ako sve bude ok..

naime dva dana prije polumaratona radim doma tj. na jednom sajmu.. ceka me stajanje po nekih 10 sati dnevno.. nadam se da mi to nece previse ubiti snagu za polumaraton...

a drugo, gdje uplacujem onih 100 kn startnine? to mogu u subotu na trgu ili? ili moram uplatiti u banci?
ne vidjeh taj detalj na njihovom webu.. bar ne pise meni dovoljno jasno na "prijava utrke"
bsalopek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 13:40   #11
Quote:
bsalopek kaže: Pogledaj post
da trebala bih doci.. ako sve bude ok..

naime dva dana prije polumaratona radim doma tj. na jednom sajmu.. ceka me stajanje po nekih 10 sati dnevno.. nadam se da mi to nece previse ubiti snagu za polumaraton...

a drugo, gdje uplacujem onih 100 kn startnine? to mogu u subotu na trgu ili? ili moram uplatiti u banci?
ne vidjeh taj detalj na njihovom webu.. bar ne pise meni dovoljno jasno na "prijava utrke"
jooj da, stvarno ne piše za uplate,
baš ih ni preveč briga za nofčeke,
a to ti je kod nas tak
uplačuje se kod podizanje startnnih brojeva
valjda
ma važno je da si se prijavila i da na vrijeme digneš startni broj
i da
ak me očeš upoznati moraš biti brza
ja bum bežal oma iza balonera tri:trideset
__________________
Cijepljen živom vakcinom o vlastitom trošku. Molim HZZO povrat troškova vakcinacije,,,,,,,,,,
NEKsezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 13:41   #12
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Idem...možda se i vidimo...mada baš i ne vjerujem s obzirom na to koliko će ljudi se tamo natjecati....već sad je prijavljeno više od 6500 ljudi.
Plaćanje moraš obaviti DO 21.listopada i onda te košta 35 eura.Ako uplatiš zaključno sa današnjim danom,startnina je 25 eura.

Sve ti je objašnjeno ovdje:

http://www.ljubljanskimaraton.si/index.asp?s=2&p=1&l=sl

Mi smo svojevremeno,kad smo išli autobusom,dogovorili da platimo na dan utrke,ali s obzirom da je to bilo prije jedno 5 godina,mislim da sad više ne postoji ta mogućnost.

Inače,tko ide na Zagrebački?

Pripreme su,nadam se gotove...

EDIT:vidim da je Zemljanin već odgovorio,isprika...
Vraga objašnjeno...nisam nikad obavljao takve transakcije niti nemam devizni racun pa ako moze neko pojasnjene kako da to obavim....
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 14:01   #13
Quote:
bsalopek kaže: Pogledaj post
da trebala bih doci.. ako sve bude ok..

...a drugo, gdje uplacujem onih 100 kn startnine? to mogu u subotu na trgu ili? ili moram uplatiti u banci?
ne vidjeh taj detalj na njihovom webu.. bar ne pise meni dovoljno jasno na "prijava utrke"
Piše ovdje...
Prijaviš se online (OBAVEZNO,ili u subotu na Trgu),u nedjelju NEMA prijava.
Stratnina se uplaćuje ili u subotu ili u nedjelju do 8:30 na Trgu.

SRETNO!

Vidimo se...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 14:04   #14
Quote:
Albatrios kaže: Pogledaj post
Vraga objašnjeno...nisam nikad obavljao takve transakcije niti nemam devizni racun pa ako moze neko pojasnjene kako da to obavim....

Plaćaš općom uplatnicom...u trenutku prijave (online) bila ti je "ispisana" prijavnica,kako mora izgledati i na koji račun moraš uplatiti.
Ja još nisam niti jednom plaćao sam,u moje ime je uplatio naš Klub ( niža je startnina ako je grupna prijava,ove godine me bez čipa - imam svoj - košta 16 eura ) ali pretpostavljam da se plaća na taj način.

Ako netko zna da se to radi drugačije,molim da me ispravi!
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 14:19   #15
baš lijepo. svi ste se separirali. ovi koji počinju, ovi koji rastežu...a mi koji, zbog ozljeda, ne radimo niš', nas neka vlak zgazi, jel'da!

dođe mi da otvorim novu temu; Deprimirani
al' smo deprimirani pa nitko ne bi imao volje pisati bilo što...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 14:27   #16
Quote:
ssnjoff kaže: Pogledaj post
baš lijepo. svi ste se separirali. ovi koji počinju, ovi koji rastežu...a mi koji, zbog ozljeda, ne radimo niš', nas neka vlak zgazi, jel'da!

dođe mi da otvorim novu temu; Deprimirani
al' smo deprimirani pa nitko ne bi imao volje pisati bilo što...
Nemoj biti tako malodušna...možeš vježbati u mislima....

Nego,reci,zar ti i plivanje smeta?Možeš bar plivati...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 14:45   #17
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Nemoj biti tako malodušna...možeš vježbati u mislima....
Nego,reci,zar ti i plivanje smeta?Možeš bar plivati...
Past Tense Simple. More je 17, a novi il grand bazeno ima radno vrijeme za neradne ljude.
pa sam odlučila plivat' u govnima. zato i idem svaki dan na posao.

samo ti skrećeš temu! riječ je o separatorima, ne o deprimatorima!
i ja dižem svoj skroman glas protivu separacije bilo koje vrste!

ma, kenjam bezveze, nisam ozbiljna...

nisam ni malodušna.
...
al' sam deprimirana


zapravo, sasma sam oke. mrvu agresivna, istinabog.... aš mi malo diglo tlak u firmi.

pa štrajkam pisanjem po forumu.

al' sad idem ipak radit'

Mir i dobro!
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 14:48   #18
Ja budem probal zagrebačkih 21 trknuti ispod 1:45 a uspjeh bude ispod 1:40...več jedno tjedan osječam cijelotjelnu i duševnu prazninu...sav sam nekak prazan i stalno umoran...neznam kaj mi je...samo mi se spava i ništ' ne da...tak sam umoran za popi..t... kad krenem trčat noge teške bezidejne...za vikend sam mislil-prehrana,al ni voče ne pomaže...kaj mi je? čega mi fali?
I sad nas nisu deložirali sami smo se preselili
Nebu nas niko hebal
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 14:55   #19
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Plaćaš općom uplatnicom...u trenutku prijave (online) bila ti je "ispisana" prijavnica,kako mora izgledati i na koji račun moraš uplatiti.
Ja još nisam niti jednom plaćao sam,u moje ime je uplatio naš Klub ( niža je startnina ako je grupna prijava,ove godine me bez čipa - imam svoj - košta 16 eura ) ali pretpostavljam da se plaća na taj način.

Ako netko zna da se to radi drugačije,molim da me ispravi!
Nisam bas vidio tu uplatnicu.
Otisao sam u OTP banku,otvorio devizni racun,prije toga sam isprintao stranicu na kojoj pise kome uplacujem, IBAN i SWIFT i uspio sam uplatit...mislim da jos danas i sutra vrijede jeftinije cijene pa pozurite
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 15:49   #20
Quote:
ssnjoff kaže: Pogledaj post
baš lijepo. svi ste se separirali. ovi koji počinju, ovi koji rastežu...a mi koji, zbog ozljeda, ne radimo niš', nas neka vlak zgazi, jel'da!

dođe mi da otvorim novu temu; Deprimirani
al' smo deprimirani pa nitko ne bi imao volje pisati bilo što...
Mi cemo svirat frulicu..

Po muci se poznaju junaci, stoga ev' i mene..

Ovo sto se meni desava u zadnje vrijeme je da zviznes. Pazi ovo.. momentalno imam upalu zila na rukama i to od silnog tipkanja.. radna kolegica mi je na godisnjem pa sam uprla za dvoje.. Zbog te upale pauziram u yogi preko tjedan dana. Da bi kolko tolko ulovila balans sam pojacala trcanje koje ne bi smjela jer mi se koljeno jos nije sasvim oporavilo.. pa me opet pojacano boli koljeno..
I sad, umjesto da mirujem kod kuce i brojim otpale listove sto lebde po zraku ja sam otisla na plivanje i u saunu nakon cega sam potom 2 dana crkavala od migrene..

Sto drugo rec' nego ..
Bunny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.