Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2008., 03:07   #1
Robert Sever

Zanimljiv intervju s njim:

http://www.cromoda.com/index.php?opt...533&Itemid=108

Najbolji hrvatski dizajner ili samo blefer?
anna_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 04:33   #2
kolekcija za concept je pregadna. lose, lose. kopije onih njegovih torbi s printom tiskanim na nekom losem materijalu, a cijena im 1000 kn. uzas.
on mi inace rijetko ima dobrih stvari, ali to zato jer meni njegov stil osobno ne odgovara, previse onog njegovog saranja, narocito jer mislim da ruzno crta pa to ispande nekak bezveze. kao da radi na principu malo zasaram tu, malo tamo i to je to.
torbe su mu neke ok, neke koma, opet radi pretjeranog sarenila i saranja. on je inace ok ko osoba, ali njegov dizajn mi nije nesto. istina je da je bio jedan medju prvima koji su postali neka ''it'' imena, ali cini mi se da ga ovi danasnji razvikani dizajneri polako guraju u drugi plan, ako ne i treci.
serenity is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 02:31   #3
Quote:
serenity kaže: Pogledaj post
kolekcija za concept je pregadna. lose, lose. kopije onih njegovih torbi s printom tiskanim na nekom losem materijalu, a cijena im 1000 kn. uzas.
on mi inace rijetko ima dobrih stvari, ali to zato jer meni njegov stil osobno ne odgovara, previse onog njegovog saranja, narocito jer mislim da ruzno crta pa to ispande nekak bezveze. kao da radi na principu malo zasaram tu, malo tamo i to je to.
torbe su mu neke ok, neke koma, opet radi pretjeranog sarenila i saranja. on je inace ok ko osoba, ali njegov dizajn mi nije nesto. istina je da je bio jedan medju prvima koji su postali neka ''it'' imena, ali cini mi se da ga ovi danasnji razvikani dizajneri polako guraju u drugi plan, ako ne i treci.
A svi hvale tu kolekciju za Concept...Meni isto nije nešto.

Inače, Sever mi prenapuhano zvuči u ovom intervjuu,kao da je Armani..sav je ozbiljan,nema mjesta za šalu:=)
anna_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 11:35   #4
Meni se kolekcija za Concept u prvi mah nije svidjela, ali kad sam probala stvari totalno sam se iznenadila. Izgledalo je poprilično dobro (na meni), pa sam odmah kupila jednu vunenu haljinicu.
hro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 13:43   #5
zna li netko di je sada njegov dućan? Bio je u Radićevoj, ali nema ga više...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 15:37   #6
gdje kupiti njegove stvari?
concept ima svega nekoliko komada, stranica mu ne radi, quelle ima par stvari, a ja želim
ima on neki mail?
__________________
Ebay je moj novi dom.
macka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 15:45   #7
Quote:
macka_ kaže: Pogledaj post
gdje kupiti njegove stvari?
concept ima svega nekoliko komada, stranica mu ne radi, quelle ima par stvari, a ja želim
ima on neki mail?
sever je lociran na kaptolu (kaptol centar),nasuprot restorana Baltazar
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 16:07   #8
hvala, ići ću škicnut
__________________
Ebay je moj novi dom.
macka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 21:35   #9
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
sever je lociran na kaptolu (kaptol centar),nasuprot restorana Baltazar
zar nije taj ducan zatvoren prije godinu- dvije kada se preselio u radicevu ( ducan u radicevoj je takoder zatvoren)
__________________
Fashion is art, but art is not fashion.
Maria Antonette is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 21:53   #10
Quote:
Maria Antonette kaže: Pogledaj post
zar nije taj ducan zatvoren prije godinu- dvije kada se preselio u radicevu ( ducan u radicevoj je takoder zatvoren)
često se šećem tim dijelom i zadnji put kad sam bila prije mora,znači ima već mjesec dana, je još uvijek bila ona siva fancy tabla vani - SEVER BY ROBERT SEVER

možda je to samo atelje....

cure utipkajte u google
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 12:08   #11
google ne pomaže
ti kod kaptol centra misliš na onu tablu prije ulaza u garažu s nove vesi? to je jedina koju sam ja vidjela i svi se čude kad se pita za njega
što je s onim dučanom negdje u zadru?
ali ovakva stranica http://www.robert-sever.com/
__________________
Ebay je moj novi dom.
macka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 12:46   #12
Quote:
serenity kaže: Pogledaj post
kolekcija za concept je pregadna. lose, lose. kopije onih njegovih torbi s printom tiskanim na nekom losem materijalu, a cijena im 1000 kn. uzas.
on mi inace rijetko ima dobrih stvari, ali to zato jer meni njegov stil osobno ne odgovara, previse onog njegovog saranja, narocito jer mislim da ruzno crta pa to ispande nekak bezveze. kao da radi na principu malo zasaram tu, malo tamo i to je to.
torbe su mu neke ok, neke koma, opet radi pretjeranog sarenila i saranja. on je inace ok ko osoba, ali njegov dizajn mi nije nesto. istina je da je bio jedan medju prvima koji su postali neka ''it'' imena, ali cini mi se da ga ovi danasnji razvikani dizajneri polako guraju u drugi plan, ako ne i treci.
slažem se
ni meni se ne sviđaju njegove stvari, ali te šarene torbe su mi bile odlične! ali 1000 kn dat za njih... no way!
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.