Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2008., 22:13   #1
Problem kvalitete sadašnjih komentara viceva

Tijekom kratkog razmišljanja o uređenju ovoga podforuma, došao sam do određenog problema. Naime, shvatio sam da su komentari viceva, zapravo, nepotrebni u obliku u kojem se sada pojavljuju; komentari tipa: hahaha, hrpa smajlića i sličnih nikako mi se ne čine potrebnima, stoga sam došao do zaključka kojeg ću vam sada izložiti.

Predlažem da se ili ukine komentiranje viceva, koji trenutno služe isključivo za nabijanje postova, što mi se nikako ne sviđa, ili da odredim(o) oblik prihvatljivih komentara.

Molim vas da ovdje iznesete svoje komentare, prijedloge, kritike... jer uz nedostatak istih smatrat ću da se slažete sa mnom. Svi suvisli prijedlozi dobrodošli su, a argumentacija istih obavezna je.

Uvjerite me ili da griješim ili u neku svoju ideju.
__________________
Zdrav razum najbolje je raspoređena stvar na svijetu, svatko misli da ga ima dovoljno.
tutorial is offline  
Old 11.11.2008., 22:23   #2
i ja isto mislim
previse komentara na viceve.
UKINUT KOMENTARE i
__________________
Ljubav je nepogrešiva!
Blind_Guardian is offline  
Old 11.11.2008., 23:26   #3
definitivno je previše tih nepotrebnih komentara...
mislim da bi se jedino trebali uzet u obzir komentari u kojima netko ispravlja netočan navod vica ili nešto slično... a za ovo ostalo kartoni
__________________
*
MoruS is offline  
Old 17.11.2008., 21:17   #4
Ostavljam vam još 24 sata za komentare na ovu temu. Ako izostanu komentari u kojima iznosite svoje neslaganje s iznesenim mišljenjem, broj komentara bit će drastično smanjen.
__________________
Zdrav razum najbolje je raspoređena stvar na svijetu, svatko misli da ga ima dovoljno.
tutorial is offline  
Old 17.11.2008., 23:42   #5
Predlažem da se maknu komentari jer argumentirano ne možeš komentirat vic možeš samo reći "haha" ili "čuo sam taj" ili "ROFL" ili nešto deseto i to nije ništa drugo osim nabijanja postova.

Eventualno bi se moglo dozvoliti kao tkz "editiranje" ali ne u pravom smislu nego ako se nađe osoba koja zna drugačiju verziju vica da kaže (primjer radim) : "Dobar je taj, ali ja sam čuo ovako ... " ili "U originalu ide ovako" bla bla s tim da opet tu nema prevelikog spama tj. vidljivog trolla.

Toliko od mene...
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Old 20.11.2008., 13:39   #6
Kao što sam već predložio, treba napraviti topic za komentiranje viceva...i ako se nekome da quoteati neki vic, dati komentar, odnosno raspravljat o njemu, neka ih, al glupo je da na temama koje bi trebale biti samo vicevi netko komentira...
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Old 20.11.2008., 17:55   #7
Ne sviđa mi se baš ta ideja o posebnoj temi za komentiranje viceva jer bismo onda dobili još jednu ćet temu. Smatram da uopće nije potrebno komentirati viceve; ako je nekome neki vic bio dobar ili loš, dobro; ako nije, opet dobro; nema potrebe za pisanjem vlastitih impresija i zagađivanjem tema.
__________________
Zdrav razum najbolje je raspoređena stvar na svijetu, svatko misli da ga ima dovoljno.
tutorial is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.